Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 391 10
Sex Studio 325798
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Βραδυνη καρφωτη επισκεψη στην Αννα την ρωσιδα, που τωρα συστηνετε ως Σλοβενα αν θυμαμαι καλα, αφου οι καυλωτικες φωτογραφιες της με επεισαν αποφασισα οτι θα ειναι η τυχερη για το μηνα Φεβρουαριο, οποτε κατευθηνθηκα προς το μαγαζι, η Αννα βγηκε και αφου εκανε μια γυρα επεστρεψε στο κουζινακι, εμφανησιακα η Αννα εχει αλαξει, εβαψε το μαλι ξανθο και εβαλε κανα 2 κιλακια που δεν την χαλανε. Απλο προγραμμα 40€, με 50 ειχε λεει χαλαρο με μασαζακι Κεφάλι σε τοίχο!
1η φορα στο νεο μαγαζακι της Φριξου/Βιλες, που εχει την εισοδο στο πλαι, το δωματιο εχει τα παντα μεσα και δεν λυπει τιποτα, πετσετουλες επισης 2 μεγεθων ειχε μεσα στο καλαθακι στο κομοδινο πανω, μεγαλο συν.
Η Αννα μπηκε μεσα και ηρθε στην αγκαλεια μου οπου ανταλαξαμε μερικα προκαταρτικα στα ορθια, πεταχτα φιλακια στο στομα με παιξιμο στα χειλη, στο λαιμο φορουσε ενα αξεσουαρ μεγαλου μεγεθους το οποιο μεν ηταν καυλωτικο, αλλα και ενοχλητικο μιας και δεν μπορουσα να γευτω το λαιμουδακι της, τα προκαταρτικα συνεχιστηκαν και στο κρεβατι, η κωλαρα της εχει φαρδυνει και εκανε την καρδια μου να χτυπαει δυνατα, το βυζι της ειναι το μονο μειον στο ολο συνολο εμφανησης της Αννας, μικρο και πεσμενο, αλλα εμενα δεν με χαλασε οχι τωρα αλλα ουτε και τις αλλες φορες που την συναντησα, περασμα του προφυλακτικου επαγκελματικα με το στομα, γλυψιμο στα αρχιδια αρκετο αλλα οχι αισθησιακο, πιπα.??? παρα πολυ καλη αργη με καυλωσε αρκετα, αφησε δαχτυλα στο ωραιο μουνακι της, η επιδερμιδα της εχει μια χαλαρωτητα αλλα μου αρεσε εμενα, κλασικες στασεις στο σεξακι, βογγυτα πιστευα, δεν αντεξα πολυ ημουν φορτωμενος για τα καλα, και ξεφορτωσα γρηγορα...
Η Αννα παραμενει σταθερη αξια μεχρι στιγμης, τιμαει τα λεφτα της και ειναι μια επιλογη που δεν θα ριξει κανεναν εξω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 18, 2014
Όνομα κοπέλας
Άννα
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.137
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού