Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 28 10
Call-Girls 123006
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
προτελευταια συναντηση για το '13.
Δεν ειχα σκοπο να γραψω γιατι η κριτικη του εξαδεφου kaz απο ακτω ειναι πληρης αλλα συζητηθηκε στο μιλφοθρεντ απο καμποσους και ζητηθηκε καταθεση και αλλης αποψης μεσω π.μ.
Η ελενα η αννα πιο παλια ειναι μια 40 + ρωσσιδα γκομενα με αρκετα καλο πληθωρικο κορμι και μεγαλους βυζους με αρχοντοκαπουλα οχι ομως χοντροκωλα.
η φατσα δεν με ενεπνευσε καθολου μα καθολου αλλα το ολο πακετο απο λαιμο και κατω ειναι αξιοπρεπεστατο.
Ραντεβουστο ΙΝΟΗ ευκολο εαν εξαιρεσεις οτι εκανε να απαντησει στο μην κανα 2ωρο.
εισοδος on time φορωντας στενο κοκκινο φορεμα δικτυωτες καλτσες μαυρες και κοκκινες καλαισθητες γοβες.
ηρθε μπανιαρισμενη μοσχοβολουσε οποτε αρχισαμε τον αγωνα χωρις σοσιαλ. την εγδυσα εμεινε με μαυρα εσωρουχα και τις καλτσες οι βυζοι ξεχειλιζαν απο το σουτιεν .Οταν την εγδυσα ηταν ελαφροτατα πεσμενοι αλλα ωραιοι.
Χαμουρευτηκαμε με γλωσσοφιλα και γλυψιματα εκατερωθεν σε 69 το νινι της υγρο και γλυκο πεντακαθαρο το περιποιηθηκα και μου το ανταπεδωσε με πολυ καλη πιπα,
Περασμα ελαστικου καθισμα το καταρτι κουνηματα καλα δυνατα το εκανα κεφι το μουνι της ευχαριστα υγρο οι βυζοι στα μουτρα μου για γλυψιμο και χουφτωμα μετα γυρισμα σε reverse κατ'απαιτηση μου και κοπανημα πραγματικα φιλοτιμο με εμφανη διαθεση να ευχαριστησει και οτι εκανε κεφι πραγματικο.
εξπερματωση με στοχο τους διδυμους πυργους αλλα την πηρανε τα σκαγια μυτη στομα πηγουνι δεν δυσανασχετησε καθολου..μπανιο μαζι χαμουρεμα τριψιματα και ξανα ετοιμος δεν την πηρα εκει στα ορθια αλλα την πηγα σηκωτη στο κρεββατι συνεχεια με πιπα 2 λεπτα δεν ηθελα αλλο γιατι ειχα σχεδιο για στησιμο στα 4 οπου πραγματι την απολαυσα σφιχτη δυνατη κωλαρα για γαμησια αντεχει.... 10λεπτο σφυροκοπημα και καταθεση στα κωλομερια δεν κρατηθηκα και δεν ηθελα να κρατηθω.
νταρντανα γκομενα εαν εξαιρεσεις φατσα εινα καλο μουνι προστυχο σε φτιαχνει.
δωρακι, φιλι βαθυ και αναχωρηση στο 50λεπτο δεν ηθελα αλλο.
συνισταται για μιλφακηδες. θα την ξαναπαρω εαν βαλει στα 90 η οπως εμαθα προσφατως 80 και παροχη κουλουριου...
εγω δεν κυνηγαω τις βυζουδες αλλα ο καζαμπουμπουρας μου εβαλε ιδεες...Γαμήσου

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 13, 2026
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
90€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
daskaloss
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
19 Σεπ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
35
Πόντοι:
246
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού