Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 483 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 773040
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Εβρισκομενος στη περιοχη λεω ας περασω μια βολτα να δω τι κανουν τα κοριτσια και να δωσω μια 2η ευκαιρια μιας και η πρωτη ηταν αποτυχια. Παρελασαν περιπου 6 κορασιδες απο τις οποιες αυτη που αξιζε απο μια πρωτη ματια ηταν η ξανθια Μελινα. Ετσι αποφασισα να περασω. Στην αρχη σκεφτηκα για 1 ωρα αλλα μολις εβγαλε τα ρουχα της και ειδα το σωμα της το ξανασκεφτηκα και ζητησα μιση ωρα. Αν εξαιρεσεις τις βυζαρες και το προσωπο στα αλλα υστερει πολυ. Το μασαζ κακο μπορω να πω, πολυ δυνατο και αγαρμπες κινησεις και με διαφορα επιφωνηματα και βογγητα του στυλ "αχ ναι μωρο" " μμμ τιγρη μου" και αλλα τετοια ξενερωτα. Μολις τελειωσε το τριψιμο αρχισε να μου πιανει το επιμαχο σημειο αγαρμπα και να τον βαζει στο στομα της ενω εγω της εβαζα δαχτυλο στη κωλοτρυπα. Καπου εκει εγινα τουρμπο την γυρισα στα 4 και αφου με ενημερωσε για τα συν20 και εβαλε μια γενναια δοση κρεμας της τον καρφωσα στην κωλοτρυπιδα και την γαμησα μεχρι που εχυσα.

overall: κακο μασαζ, μετριο σεξ
Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 18, 2014
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Πρωκτικό σεξ
Όνομα κοπέλας
Μελίνα
Ανώτερος
Εγγραφή:
13 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
39
Likes:
2.577
Πόντοι:
6.745
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Φεβρουαρίου, 2014
Επιτέλους μια κριτική για την ψευδοργασμική απόδοση της κορασίδος!
22 Φεβρουαρίου, 2014
Ελα ρε Man τόσο χάλια πέρασες με τη Μεληνα ?Και ο χώρος δεν σαρεσε τόσο, τελειωσες στο κωλο της και τα 80 ήταν πολλα εεε .
Για όσους δεν ξέρουν , η Μεληνα κανει καταπληκτικό μασάζ !!!
Όσο για τα βογγητα εμένα προσωπικά μαρεσουν , και δείχνει οτι πέρασε όμορφα μαζι μου !!!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2