Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 41 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η πρώτη επίσκεψη στα ενδότερα αυτού του οίκου είχε γίνει πριν από ένα μήνα. Τότε είχα πάρει την Μελίνα, την λιγότερο εμφανίσιμη εκ των δύο με υπόσχεση ότι αν περνούσα καλά θα επέστρεφα να πάρω και την δεύτερη κοπέλα, την Ναταλία. Ως επί το πλείστον δεν εμπιστεύομαι τα ντουέτα, αλλά επειδή η επίσκεψη με την Μελίνα ήταν ικανοποιητική θεώρησα σωστό να τηρήσω την υπόσχεση μου και να δοκιμάσω και την Ναταλία.

Η κοπελίτσα είναι μικροκαμωμένη και αρκετά χαριτωμένη. Έχει λεπτό και σφιχτό fat-free σώμα με μικρά βυζάκια (με μεγάλες όμως ρώγες), ωραίο πρόσωπο και σύμφωνα με πληροφορίες είναι κάπως αλλήθωρη αν και δεν το παρατήρησα. Θυμίζει αρκετά κοπελίτσα της διπλανής πόρτας, ιδιαιτέρως φοιτητριούλα των ΤΕΙ ειδικά όταν φοράει τα γυαλάκια της τα οποία δυστυχώς δεν φρόντισε να έχει μαζί της στο δωμάτιο. Είναι αρκετά επικοινωνιακή, φιλική και ομιλητική όπως και η φιλενάδα της, μάλιστα θυμόταν ότι είχα ξαναπεράσει και είπε τα λόγια μου κατά λέξη, πράγμα που το εξέλαβα ως πολύ θετικό.

Στο δωμάτιο δεν μπορώ να πω ότι είναι καμία ιέρεια του σέξ αλλά είναι αρκετά φιλότιμη. Λόγω του μικρού της μεγέθους της ζήτησα να ανεβεί πάνω μου και να στηριχθεί πάνω στο στήθος μου. Αν και είχε μερικούς δισταγμούς αρχικά, δέχτηκε και περπάτησε λίγο πάνω μου. Έπειτα όπως ήταν όρθια μου έδωσε τα πόδια της να τα περιποιηθώ όπως εγώ ξέρω. Είναι αρκετά καθαρή και προσεκτική με αυτά. Ακολούθησε χούφτωμα, χαμούρεμα, γλύψιμο, φιλάκια και λοιπές μαλακιούλες σε απόλυτα gfe επίπεδο. Αφού είχα καυλώσει αρκετά μου φόρεσε την καπότα και ξεκίνησε το τρομπόνι.

Η πίπα της ήταν αξιοπρεπής χωρίς όμως να προσφέρει κάτι έξτρα. Ούτε ιδιαίτερο βάθος, ούτε ηχητικά εφέ, ούτε υγρή, ούτε περιποίηση στους όρχεις. Παρόλα αυτά ήταν αρκετά έμπειρη με την γλώσσα της και την χρησιμοποίησε σε σημεία που μου αρέσουν όπως πχ ο χαλινός. Αφού τελείωσε (δεν της πήρε και αρκετή ώρα) προχωρήσαμε σε σεξάκι με αυτήν αρχικά από πάνω και έπειτα σε ιεραποστολική στάση. Και στις δύο φορές ήταν φιλότιμη και τίμια, χωρίς όμως να παίρνει βαριές πρωτοβουλίες αλλά αντίθετα υπέμενε στωϊκά το σκληρό γαμήσι μου. Δυστυχώς δεν περιλάμβανε προστυχόλογα όμως για να πω την αλήθεια δεν τα σήκωνε το κλίμα, οπότε δεν είχα ιδιαίτερες απαιτήσεις για τέτοια. Τελείωμα όμορφα μέσα της, φιλάκι, καληνύχτα και ίσως την ξαναδώ κάποια άλλη στιγμή.

Συνοπτικά θα έλεγα ότι είναι μια καλή και τίμια περίπτωση κοριτσιού της διπλανής πόρτας, όπου ο πελάτης θα περάσει καλά χωρίς όμως να προσφέρει μια αξέχαστη εμπειρία.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 14, 2014
Όνομα κοπέλας
Ναταλία
Τιμημένος
Εγγραφή:
22 Ιαν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
141
Likes:
47
Πόντοι:
4.215
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού