Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 255 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η επίσκεψη έγινε την προηγούμενη εβδομάδα αλλά δεν είχα πολύ χρόνο να γράψω κριτική και την έγραψα τώρα...Λοιπόν την Αντριάνα την γνώρισα πριν δύο χρόνια στο Κηφισού 30 και είχα περάσει πολύ καλά.Έκτοτε είχε περάσει αρκετός καιρός που όχι μόνο δεν είχα περάσει στο δωμάτιο μαζί της αλλά δεν την είχα πετύχει καν σε τσάρκα...

Αρκετά κουρασμένος το απόγευμα της Πέμπτης και αφού είχα γυρίσει κάποια ιδρύματα και δεν είχα βρει κάτι να μου κάνει κλικ κατευθύνθηκα στο παραπάνω στούντιο.Παρκάρισμα στο πεζοδρόμιο έξω από το μαγαζί και είσοδος σε αυτό.Με υποδέχτηκε η υπηρεσία η οποία μου παρουσίασε την Αντριάνα.Για όσους δεν την γνωρίζουν πρόκειται για μία μιλφ γυναίκα με ξανθά μαλλιά μέχρι τους ώμους,φυσικό στήθος,ωραία περιφέρεια και γλυκό πρόσωπο,να σημειώσω πως απ΄την τότε επίσκεψή μου έχει αλλάξει αρκετά.

Αφού επέλεξα το απλό πρόγραμμα κατευθύνθηκα προς το δωμάτιο.Όμορφος χώρος,προσφάτως ανακαινισμένος και εξοπλισμένος με όλα τα απαραίτητα.Έκανα ένα ντουζάκι και μετά από πέντε λεπτά ήρθε στο δωμάτιο η Αντριάνα για να ξεκινήσουμε.Κάποιες κουβέντες στην αρχή για να σπάσει ο πάγος και ξεκίνημα με τριψίματα στο σώμα μου.Τριβόταν αρκετή ώρα πάνω μου σε στυλ body to body ώσπου μου αφαίρεσε το εσώρουχο για να προσφέρει στην περιοχή κάποια παιχνιδάκια.Ξεκίνησε με ισπανικό το οποίο έκανε με άριστη τεχνική.Πήρε από το κομοδίνο λίγο λαδάκι το έριξε επάνω της και συνέχισε το ισπανικό με αποτέλεσμα μέσα σε λίγα λεπτά να έρθει το τέλος στο στήθος της...
Η κούραση των ημερών και η πολύωρη εργασία έκαναν τον ΜΠΑΡΟΥΧΟ να μην αντέξει παραπάνω με την Αντριάνα...Κάθισε δίπλα μου και μιλήσαμε αρκετά καθώς μου έκανε τα παράπονά της για το σύντομο "τέλος"...Φυσικά ανανεώσαμε το ραντεβού μας για το μέλλον όπου όπως είπε με περιμένει...

Σε αυτή τη σύντομη συνάντηση δεν έχω να γράψω πολλά πάντως έχω να πως πως η Αντριάνα είναι φιλότιμη επαγγελματίας και δεν δείχνει σημάδια βιασύνης τουλάχιστον έτσι έδειξε σε εμένα.Την επόμενη φορά που θα την επισκεφτώ θα αναφέρω και άλλες λεπτομέρειες.

Αυτά για την συνάντησή μου μαζί της,τώρα κάποιοι μπορεί να έχουν διαφορετική άποψη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 06, 2014
Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
Υπηρεσίες
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Φεβρουαρίου, 2014
Δε φταις εσυ παλικάρι μου, αυτο το gel ειναι διεγερτικό!! Μια φορά μου το έβαλε και εμένα και μετα το ειδα στο super market και της το έκοψα ......
Αλλά βέβαια το ισπανικό το έχει ....
18 Φεβρουαρίου, 2014
οπως ειπες εχει αλλαξει αρκετα απο την τοτε επισκεψη.Επισημαινω εμφανισιακα εχει αλλαξει προς το χειροτερο παραπανω κιλα σπασμενο προσωπο και επιδη περασα μαζι της την κυριακη εχει πεσει πολυ σε υπηρεσιες και συμετοχη πολυ μετρια πραγματα ηδη το εχω μετανιωσει πολυ που πηγα και εδωσα50ευρω να περασω μετρια ηταν σιγουρα η τελευται φορα που περασα μαζιτης σε στουντιο τωρα μετα απο καιρο αν την πετυχω φυλης η μεταξι ισως το σκεφτω.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2