Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 60 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μετα απο ξενυχτη με εναν φιλο σε κλαμπ της οδου κωνσταντινουπολεος...Ειπα να παω μια τσαρκα στο μεταξυ Μεγάλο χαμόγελοΗθελα καλτιλα κατι παρκμιακο βρομικο,αλλα να περασο καλα...κατι σαν βρομικο φαγητο π.χ χοτ ντοκ που το απολαμβανης...Μετα απο μεγαλη αναζητηση και κυνηγητο ...κυνηγητο γιατι οπου εμπαινα ετρχε να βγω και δεν μαφηναν και να βγω Θυμός....Λοιπον μετα απο μεγαλη αναζητηση καταληγο σε αυτο το δελο...Οπου περημενα με εναν συναγωνηστη στο σαλονι...η τσατσα ευγενικοτατη την ηξερα εξαλου απο το φυλης 84 ανο Μεγάλο χαμόγελο μου λεει πολυ καλη η κοπελα και μουκανε νοημα οτι ετσι ειναι δεν σε δουλευω κτλ..λεω οκ θα περημενο να την δω...Βγαινει λοιπον η κοπελα,καστανοκοκκινα μαλλια καρε στυλ..κοντουλα,χαλαρο βυζακι με ωραιες θηλες,μπουτια κολος χερια γυμνασμενα[ειχε μπρατσα... και ενα ταττου στο αριστερο μπρατσο]πολυ γυμνασμενη μεση πλατη και κολο....προσοπο αγριο,ενα αρνητικο οτι τις εληπαν πολλα δοντια στην ανω γναθο αλλα αυτο δεν με χαλασε....Ονομα μαρια απο ρουμανια μου ειπε,ιλικια δεν ρωτησα αλλα την κανο γυρο στα 38. ο συναγωνηστης που ηταν στο σαλονι.. λεει με ειρωνια και απαξιοτικο τροπο εσυ εισαι η κοπελα;; τον κοιταζη και η μαρια με απορια και μενα υφος τυπου αν σου χωσο μια δεν θα θες αλλη...[τον ειχε ανετα πιστεψτε με]...φευγη εκηνος[απαραδεχτος]!και μετα κοιταχτικαμε στα ματια με απορια,στεναχωρεθηκε αλλα της λεω μαλακας ειναι παμε....γελασε [τρομαξα λιγο οταν γελασε..]πλακα κανο Μεγάλο χαμόγελο Μειλησαμε με τα ματια,εξου και ο τιτλος.. οποτε δεν με χαλασαν καθολου τα δοντια, και δεν φρικαρα λογο του οτι ενιωσα οτι θα φερθη καλα παρολο την αγριαδα που βγαζει εμφανησιακα ..Δινο λοιπον το παραβολο και μπαινω στο δωματιο,σχετικα καθαρο και ειχε και τουαλετα μεσα,Αναμονη και ερχετε η μαρια,φοραγε μπλε κοντες καλτσουλες[στο σαλονι φορουσε τακουνια]Χμμμ; περιεργο αλλα μαρεσε..εβγαλε το βρακακι της,και φορουσε ενα διχτιοτο μπλουζακι οπου εβγαιναν οι καυλομενες ρογες της εκτος του διχτιοτου....ερεθιζοντουσαν πολυ με την αφη..πιπα πολυ καλη,χωρις δοντι,χωρις εντονο ρουφηγμα,[οπως κανουν κατι λυσσασμενες της περιοχης, που νομιζουν οτι ειναι σπροξε γλυψε...]με ρυθμο και χωρις χερι,οταν κοιταζα τα χερια της και ειδηκα το αριστερο μπρατσο ηταν λες και μουκανε πιπα ο ραμπο Μεγάλο χαμόγελοΜαρεσε δεν με χαλασε,μετα παμε πισοκολιτο,αντεχε στο δυνατο σφυροκοπημα,γενικος ακολουθουσε τους ρυθμους μου σε μεγαλο ποσοστο,λογο ομως του οτι ειμουν απο ξενυχτη και κρεπαλη,κουραζομουν και δεν μπορουσα να χυσο.....πανο που μου ερχοταν κοβοτανε....λεω μεσα μου κριμα θα χυσο με μαλακια...Το βγαζο και το πεζο,και εκει κανει η κοπελα το κορυφεο το πιανει με τα πατουσακια της,ετσι οπως καθοταν στα τεσσερα,και το πεζι με μανια....τρελαθηκααααααα,σκιβο και της εγλυφα τα κολομαγουλα της,το ξαναπιανει μετα πατουσακια της και το πεζη ξανα και ξανα,οπου μουρχετε ενα τρελλο.. χυσημο και εγω την κραταγα, γερα απο το κολομερια της. [ειναι τελεια κιολας..]Γλώσσα Σηκοθηκα και καθος ντυνομουν μου ελεγε πως κανει πολεμικες τεχνες και αθλητισμο,Για να ειμαι ειλικρινης δεν ξερω τι κανει και την δεν κανει ,αλλα ειναι μια γυναικα,με πολυ σφιχτο, επιθετικο σωμα με εντονους τονους,με αγριο προσοπο σε συνδιασμο με μια πολυ καλη συμπεριφορα και καλο σερβις που αυτο με τρελανε και ενοειται πως θα την ξαναεπισκεφτο πολυ συντομα..Έρωτας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 17, 2014
Όνομα κοπέλας
Μαρία
ISINAS
Μέγας
Εγγραφή:
17 Σεπ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
57
Likes:
6.406
Πόντοι:
3.636
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LanciaRallye037

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Φεβρουαρίου, 2014
ελεος ρε τυπε... ακου χωρις δοντια

πληρωσες κιολας ; Κεφάλι σε τοίχο!
17 Φεβρουαρίου, 2014
" Με τα ματια μειλαμε εμεις... "

Ναι, αλλά τα δικά μας μάτια βγήκαν διαβάζοντας την κριτική σου.
Τα ορθογραφικά και συντακτικά σου λάθη είναι άπειρα ...
Είναι απίστευτα κουραστική η ανάγνωση κάθε κειμένου σου, δυστυχώς.
ΑΒ
Αρης Βελουχιωτης
17 Φεβρουαρίου, 2014
δυστυχώς λες ....Διακρινο μια απογοητευση τυπε...Το ξερω οτι ειναι επικοδομιτικες οι κριτικες μου...αλλα κουραστικες...[οτι αξιζι ποναει και ειναι δυκολο λενε.....]Μεγάλο χαμόγελο Τωρα επι του θεματος σανεσεχχχ69 ναι πληροσα και ειναι μουναρα καυλιαρα μαγκακι ντομπρα και οσα δοντια της λοιπον τοσο τσαγανο εχει Γερο-μύστης
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3