Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 43 10
Call-Girls 140977
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
H συνενοηση ηταν ευκολη. Μου ειχε πει οτι θα κανει μια ωρα να ερθει αλλα τελικα αργησε καπως παραπανω…ηρθε ομως.
Η κοπελα στα 80 ευρω καθεται σχεδον δυο ωρες αν θες και προσφερει και πρωκτικο.
Μπαινοντας στο δωματιο βλεπεις μια παρουσια που γεμιζει το χωρο. Συμπαθητικο προσωπο, ωραιο κορμι με καποια κιλακια ομως στην περιφερεια τα οποια ομως δεν ενοχλουν και πολυ.Η κοπελα εχει ολη την διαθεση να σε κανει να περασεις καλα αλλα στον αγωνα αν και δειχνει ορεξατη ειναι καπως μηχανικες οι κινησεις της.
Δεν εχασε χρονο με συζητησεις, μπηκαμε κατευθειαν στο ψητο. Η πιπα της μονοτονη με συγκεκριμενο ρυθμο, δεν με εφτιαξε. Απο εκει και περα θα κανει οτι της ζητησετε χωρις να βαριεται. Την δοκιμαζεις σε οτι σταση θες ενω μπορεις να την βαλεις να παιξει και με τους δονητες που κουβαλαει μαζι της. Βιαστηκα να ξεκινησω τον δευτερο γυρω ξεχνωντας την ανεση χρονου που ειχα (ειπαμε δυο ωρες) με αποτελεσμα να μην αποδωσω τοσο καλα στην συνεχεια αν και ηταν αρκετα υπομονετικη.
Μετα και την δευτερη καταθεση και ενω ειχε περασει περιπου μια ωρα την ειδα να ετοιμαζετε για την συνεχεια. Της ειπα ομως πως δεν θα αντεχα για τριτη φορα και πως αν ηθελε θα μπορουσε να φυγει. Προς μεγαλη μου εκπληξη οχι μονο δεν εφυγε αλλα ξαπλωσαμε μαζι στο κρεβατι οπου ειχαμαι χαλαρη κουβεντουλα για κανα εικοσαλεπτο.
Η κοπελα θεορω οτι ειναι ενα απο τα πιο εξαιρετικα value for money για αυτα που προσφερει.
Πιστευω πως αξιζει μια συναντηση μαζι της , ενω αν ειστε απο αυτους που αγχωνονται με τον χρονο η θελουν τον χρονο τους μετα την πρωτη καταθεση τοτε νομιζω πως ΕΠΙΒΑΛΕΤΑΙ να την συναντησετε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 14, 2014
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Μέλος
Εγγραφή:
3 Αυγ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
99
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Φεβρουαρίου, 2014
Και εγω οταν εχω καυλες για να ξεσκισω λωκο παντα τιμαω την Ανιτα διοτι για 'μενα παραμενει νο1 στο Θεμα ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ αλλα και γιατι δεν χορταινει να γαμιεται απο κωλο η λυσσαραΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
16 Φεβρουαρίου, 2014
θα ηθελα να προσθεσω κατι που ξεχασα να γραψω στην κριτικη και ηταν κατι που με χαλασε καπως αρκετα. Η κοπελα βαζει αρκετες κρεμες στο σωμα της με αποτελεσμα οταν θες να την φιλησεις η να την γλυψεις στο σωμα δεν εχεις την αισθηση του δερματος αλλα την μυρωδια της κρεμας. Ειναι κατι που απο οτι ειδα θιχθηκε και απο αλλους εδω μεσα, που σημαινει οτι η κοπελα το συνηθιζει αυτο. Για μενα αυτη θα ειναι η μεγαλυτερη αιτια, που ενω θα ηθελα, ισως να μην την ξαναπαρω στο μελλον.
16 Φεβρουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

εαν την τηλεφωνησεις σχετικα νωρις της λες να μην μπλαστρακωθει στις κρεμες κλπ οπως και στο γαμησι της λες να μην βαλει τζελ . Ετσι απλα.Εγω ετσι κανω παντα και η τελευταια φορα που την πηρα ηταν πριν μια εβδομαδα και παντα περναω καλα
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3