Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 229 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η κατάθεση έγινε την Πέμπτη που μας πέρασε.

Πρωϊνές δουλείες στο κέντρο και έχοντας λίγο χρόνο στην διάθεση μου αποφάσισα να τον επενδύσω κάπου που θα πιάσει τόπο. Τι άλλο από ένα καλό γαμήσι στη Φυλής. Χωρίς να έχω την πολυτέλεια να τσαρκάρω όρμισα κατευθείαν στο Φ69, όπου ξέρω ότι δουλεύει το σίγουρο στανταράκι η Χριστίνα. Όμως αντί για την Χριστίνα συνάντησα την Τζουλιάνα, γνωστή και από την απογευματινή βάρδια στο Αλκιβιάδου 16Γ. Χωρίς πολύ σκέψη πέρασα στο δωμάτιο.

Δεν είχα πολύ χρόνο στην διάθεση μου και ευτυχώς δεν υπήρχε άλλος πελάτης. Η Τζουλιάνα δεν άργησε να έρθει και μπήκε με χαμόγελο και καλή διάθεση. Για όσους δεν την ξέρουν να ενημερώσω ότι πρόκειται για νεαρή κοπέλα, πιθανών από Αλβανία, με καλή εμφάνιση. Έχει μέτριο ανάστημα, λεπτό σώμα με ωραία βυζάκια και όμορφο, χαμογελαστό πρόσωπο. Γενικά έχει μια generic εμφάνιση χωρίς να είναι κάτι ιδιαίτερο αλλά είναι καλή σε ικανοποιητικό βαθμό.

Αφού με χαιρέτησε την τράβηξα πάνω μου για να βυθιστώ στα όμορφα βυζάκια της. Το σώμα της είχε μια περίεργη μυρωδιά, όχι άσχημη αλλά μου έδινε την εντύπωση ότι καθάριζε με χλωρίνη. Αυτό ήταν κάπως άσχημο αλλά προσπέρασα και ξεκίνησα το γλύψιμο. Εκείνη δεν έμεινε αμέτοχη αλλά με αγκάλιασε και με έφερε πιο κοντά. Οπότε την άρπαξα και την έριξα στο κρεβάτι και συνέχισα το γλύψιμο. Το σώμα της αν και με περίεργη μυρωδιά ήταν αρκετά απαλό. Έπειτα ανέλαβε εκείνη όπου και άρχισε να με γλύφει σε όλο μου το σώμα και κυρίως στον λαιμό μου. Είχα καυλώσει αρκετά οπότε την έστησα στα τέσσερα και ξεκίνησα με πισοκολλητό. Είχε στηθεί αρκετά καλά και η αντανάκλαση μας στον καθρεύτη με καύλωνε αρκετά. Εκείνη συμμετείχε με διάφορα βογγητά και λίγα προστυχόλογα (έπρεπε να της τονίσω αρκετές φορές να μην μου λέει αγάπη μου και λοιπές μαλακίεςΈρωτας). Αφού απόλαυσα αυτή την στάση την γύρισα ανάποδα και συνέχισα σε ιεραποστολικό όπου και τελείωσα αβίαστα μέσα της. Χαιρετισμοί και επιστροφή στο γραφείο.

Εν ολίγοις πρόκειται για μια καλή περίπτωση τίμιου γαμησιού που προτείνεται σε κάθε έμπειρο μπουρδελιάρη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 12, 2014
Όνομα κοπέλας
Τζουλιάνα
Τιμημένος
Εγγραφή:
22 Ιαν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
141
Likes:
47
Πόντοι:
4.215
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Φεβρουαρίου, 2014
[quote]Το σώμα της είχε μια περίεργη μυρωδιά, όχι άσχημη αλλά μου έδινε την εντύπωση ότι καθάριζε με χλωρίνη[/quote]

Μήπως την είχαν χύσει στο σώμα και αυτή αντί να πάει να πλυθεί με νερό και σαπούνι,τα σκούπισε απλώς;
16 Φεβρουαρίου, 2014
Πολύ καλο το Τζουλιανακι οντως.Οσο για την μυρωδια χλωρινης που αναφέρεις μηπως δεν είναι χλωρινη αλλα είναι απ τα φλοκια που δεχεται ως τελειωτικο στο στηθος Μεγάλο χαμόγελο Γλώσσα
16 Φεβρουαρίου, 2014
λες;;;ΓλώσσαΓλώσσα
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3