Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 39 10
Γενική βαθμολογία
 
9.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
σταθερα καλη και αξια εντος η Ελλη,busty κοπελα με πλουσια βυζοπροσοντα,μακρυ μαυρο μαλλι,μεσογειακο σωμα και κωλαρα στα ορια του bbw μεν πολυ προθυμη για ολα δε
αψογο γυμνο τσιμπουκακι,ωραιο ξυρισμενο μουνακι για γλειψιμο και παιχνιδια με γλωσσα και δαχτυλα,πολυ καλα στησιματα και δυνατη συμμετοχη....αν και αυξημενη η δουλεια στα θετικα προσμετραται η καλη διαθεση και οτι δεν βγαζει κουραση στο δωματιο αλλα κεφι,καυλα και διαθεση να σε ικανοποιησει και οχι να σε ξεπεταξει

αριστα λοιπον και παλι απο μενα σε ολα γιατι το αξιζει

σε πολλες λεπτομερειες δεν μπαινω τα υπολοιπα τα εχω γραψει σε προγενεστερη κριτικη

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 15, 2014
Όνομα κοπέλας
Έλλη
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Φεβρουαρίου, 2014
ωραιος...Κουλ
20 Μαρτίου, 2014
πηγα και σημερα λιγο μετα το μεσημερι για ενα ξαλαφρωμα....σταθερα πολυ καλη,μυρωδατη και καθαρη παντου,με αφησε να την γλειψω και να την δαχτυλωσω καλα,και μου εκανε μια πολυ ωραια πιπα με γλειψιμο και στις δυο μπαλες μεχρι κατω.....
G
gl
15 Απριλίου, 2014
επισκεψη σημερα στην busty Ελλη επι της οδου Πυλης δεξια μετα τα φαναρια του περιφεριακου στο ροζ σπιτακι

πολυ καλη σε ολα αφθονα προκαταρκτικα,καλη γυμνη πιπα με σαλιο και βαθος,γλειφομουνι με δυνατο fingerfucking,γλειψιμο και δαγκωμα στις πελωριες βυζαρες της ,γαμησι πρωτα αυτη απο πανω και μετα ιεραποστολικο και τελειωμα με στραγγιγμα μεσα στο στομα της...αξια και δυνατη στα του αγωνα και οικονομικη επιλογη
G
gl
18 Μαΐου, 2014
μια ακομη δυνατη καταθεση με πολυ gfe χαρακτηρα στο στανταρακι μου την Ελλη στο μαγαζι προς Πυλη

αδυνατισμενη ελαφρως αλλα με τις θεικες βυζαρες,ωραια επιδερμιδα και λαιμουδακι για γλειψιμο,γλωσσοφιλα,δεκτικη σε καθε μορφης fingerfucking και ατελειωτο γλειψιμο.....πιπα υγρη και βαθια ,δυνατη συμμετοχη οπως παντα και τελειωμα με καλο στραγγισμα στο στομα της...απολυτα vfm
G
gl
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4