Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 32 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
καλησπερα μετα απο πολυ καιρο απλου αναγνωστη του σαιτ και ενα διεγραμμενο προφιλ ειπα να κανω μια νεα αρχη,,,
η ημερομηνια ενδεικτικη ειχε ερθει η κουιν καβαλα και ειχα πει να την τιμησω ηταν η πρωτη εμπειρια με τρανς.
ειχα φτασει στο χοτελ αρκετα αγχωμενος συνενοηση ευκολη,το δωματιο διακριτικο και πεντακαθαρο ατομικες πετσετες παντοφλες ολα αψογα,η τουαλετα γεματη με οτι αγαπας για να πληθεις ....


μπαινω στο δωματιο ποτακι χαλαρο κουβεντα ομορφη και σιγα σιγα ξεκιναει το εργο φορουσε ενα διχτακι ολοσωμο και ξεχωριζαν τα στητα βυζακια της και το τεραστιο παπαρι,,,με ρουφιξε κυριολεκτικα απιστευτο τσιμπουκι και μεχρι να καταλαβω γυρισε 69 και μου εχωσε την ψωλαρα της στο στομα οσο μπορουσα δηλαδη,,,,,,σε ολη τη διαρκεια τσιμπουκονομασταν και εχυσα 4 φορες,,απιστευτο ντιπ θροουτ η τυπισα,,,
το εργαλειο πολυ σκληρο και λειτουργικοτατο..το κορμι αψεγαδιαστο και μυρωδατο,,,

στα μειον της συναντησης οτι δεν την πηδηξα αλλα πιστεψτε με ειχα τρελαθει απτην καυλα και δεν ηξερα τι μου γινοτανε,,,,,,
και η λιγο τσιμπιμενη τιμη για τα δικα μου δεδομενα,παντως δεν ξερω γιατι μερικοι γραφουν αλλα ομως αυτα ειναι γουστα και σιγουρα δεν εχω την καταληλη εμπειρια για να συγκρινω,,,,,,,

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 17, 2012
Διάρκεια συνάντησης
1μιση ώρα
Κόστος συνάντησης
160
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Η κοπέλα ήταν
Ενεργοπαθητική
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Η κοπέλα έκανε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
nikolaou639
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
15 Φεβ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
523
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 OUROBOROS

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Φεβρουαρίου, 2014
Μας επεισες τυπε... νεο προφιλε και ειναι το πρωτο μηνυμα σου.. ναι ναι ξερω εισαι παλια καραβανα απλα τα Νεφελιμ σου εσβησαν το αλλο προφιλ ΧΩΡΙΣ ΛΟΓΟ..
15 Φεβρουαρίου, 2014
φίλε από την Καβάλα, έχυσες 4 φορές σε 1,5 ώρα ?
Κουραμπιέδες Νέας Καρβάλης τρως για πρωινό και έχεις τέτοια καλή απόδοση ?
16 Φεβρουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ρε φιλε εσενα αυτο σε πειραξε μεσα σε ολα αυτα που εγιναν ?
εδω ο τυπας πηγε εφαγε πουτσα, χυσιματα, τσιμπουκια και πληρωσε και απο πανω
και μετα μερικοι αναρωτιομαστε γιατι πηγαινουμε κατα διαολου σαν χωρα
ελπιζω τουλαχιστον να τα φτυσες και να μην τα καταπιες
16 Φεβρουαρίου, 2014
160 ευρώ ;;;;

μόνον ;;;;;

τι λες βρε παιδί μου !!!
16 Φεβρουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

εσι ειναι ρε φιλε ομως...το βασιλικο πολτο τον πληρωνεις στο φαρμακειο...εεε και το χυσιμο το συγκεκριμενο ειναι βασιλικο!!!!πρεπει να πληρωθει μην το ξεχνας αυτοΜεγάλο χαμόγελο
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5