Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 168 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 379965
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ημερα των ερωτευτευμενων η χτεσινη κ ετσι δεν αφησα την ευκαιρια να παει χαμενη και κατεβηκα προς καλλιθεα.
Η αννα μαρια ειναι γνωστη φημιζεται για την ατελειωτη κωλαρα της κ την απιστευτη πιπα της.
εισοδος στο δωματειο ντουζακι κ εκανα ανα τσιγαρο μεχρι να ερθει κ αυτη,και τσουπ εσκασε.
αρχισε να με ρουφαει παθιαρικα στον λαιμο κ ολο κ κατεβαινε προς τα κατω ωσπου εφτασε
στ @@@@@@@@@@@@@ τα ρουφαγε για αρκετη ωρα πως τα ρουφαει ετσι; και συνεχισε με πιπα αργη κ αισθησιακη.
Με καβαλησε για αρχη παντα μ αρεσει να ναι απο πανω μου για να γλυφω τα βυζια της κ να χουφτωνω την κωλαρα
της την αφησα να με βιασει για λιγο και μετα ανελαβα δραση εγω.
Την εβαλα κατω πιανωντας τα κωλομερια της κνα μπαινοβγαινω μια σιγα κ μια δυνατα εκανα κ λιγο παυση ετσι να την νιωθω πιο καλα γιατι θα εχυνα με την μια .
Συνεχισαμε ετσι για λιγο και μου λεει θελω να με παρεις στα τεσσερα αφου πρωτα με σηκωσε ορθιο κ με τσιμπουκωσε
για λιγο μ αρεσει να την βλεπω να με πιπωνει αυτα τα τσιμπουκοχειλα της για δαγκωμα ειναι,
την εβαλα στα τεσσερα κ της γαμαγα την μουναρα ειχα αναψει για τα καλα κ αυτη επαιζε με την πισω τρυπα
της πηρε υγρα απ το μουνακι της τα εβαλε στο κωλι της κ μετα εβαλε το κατακοκκινο καυλι μου μεσα στην κωλαρα της μετα απο ολα αυτα ποσο να αντεξω εχυνα αργα κ βασανιστικα εκατσα κ λιγο μεσα δεν μ αφηνε να βγω...........

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 14, 2014
Όνομα κοπέλας
Άννα Μαρία
Υπηρεσίες
Errikos77
Μέγας
Εγγραφή:
21 Απρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
99
Likes:
5.153
Πόντοι:
3.656
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Φεβρουαρίου, 2014
4 στους 4 θεώρησαν ότι τους βοήθησε αυτή η κριτική Κουλ
15 Φεβρουαρίου, 2014
πω,πω,πωωωωω.... καίγομαι ολόκληρη ..χαχααααααααΝτροπή
15 Φεβρουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

φωτια με φωτια
15 Φεβρουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

αφιερωμένο στο μωράκι μου ΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωτας....


http://www.youtube.com/watch?v=svtmYA4iCZ8
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4