Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 198 10
Sex Studio 236085
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Τον τελευταίο καιρό στον γνωστό πορνόδρομο επικρατεί ένας αναβρασμός, μια αναστάτωση προκαλούμενη από φίλους και συναγωνιστές....όταν ρώτησα για ποιον λόγο τόσος ντόρος και ανησυχία, έμαθα ότι ο λόγος είναι ένας και έχει όνομα: Mάρσυ...Πήγα και εγώ λοιπόν να δω ιδίοις όμμασι το αντικείμενο της αναστάτωσης...Πράγματι και εγώ έπεσα στην "παγίδα" της...Πρόκειται για ένα πολύ όμορφο κορίτσι, ξανθό, με μακρυά μαλλιά, πολύ ωραία και ερωτική φατσούλα, με εκφραστικά μάτια, φυσικό στήθος 2.5άρι, πολύ ωραίο στην αφή, ωραίο κορμί, αδύνατο, καλλίγραμμα πόδια και υπέροχη περιφέρεια, αρκετά στρογγυλή και πεταχτή... Το σαλονάρισμά της ωραίο, χαμογελαστή πάντα και αφήνει υποσχέσεις....Να αναφέρω για την ιστορία ότι η κοπέλα υπήρξε και λαδοκόρη οπότε έχει εμπειρία στο "άθλημα"...

Πληρώνω στην ευγενέστατη υπηρεσία 70 ευρώ για πρόγραμμα, 69,ποδολαγνεία και από μόνη της με ρώτησε ποιο δώρο θα ήθελα(λόγω ημέρας προφανώς)...Ζήτησα ελεύθερο στοματικό και δέχθηκε...Ντουζάκι να φρεσκαριστώ και μικρή αναμονή μέχρι να έρθει η Μάρσυ....Δεν άργησε να έρθει, φορώντας ένα ωραίο κόκκινο σετ εσωρούχων και ψιλοτάκουνες γόβες....Ξεκίνημα με ολιγόλεπτο social, για τις διαφορές μασάζ και στούντιο, αν της αρέσει κλπ, και η καλή χρήση των Ελληνικών βοηθάει στη εξέλιξη της διαδικασίας....

Της ζήτησα να με αφήσει να της κάνω λίγο μασάζ κάτι που χάρηκε ιδιαίτερα και αφέθηκε στα χέρια μου για κάμποσα λεπτά, χαλαρώνοντας εκείνη κ γω έχοντας την ευκαιρία να αγγίξω κάθε εκατοστό του κορμιού της. Πολύ απαλή επιδερμίδα...Έχοντας "ανάψει" για τα καλά, και πιάνοντας το νόημα η κορασίδα, ξεκινήσαμε με χάδια εκατέρωθεν, εκείνη με φιλιά στο στήθος μου, στο λαιμό μου(στόμα αποφεύγει και απαγορεύει δια ροπάλου), μέχρι που σιγά σιγά και αισθησιακά κατέβηκε στην γεννητική μου περιοχή...Η περιποίηση περιελάμβανε φουλ σέρβις, με ενασχόληση για αρκετή ώρα των @@, με προσοχή και ρυθμό. Στο ίδιο στυλ και το στοματικό της, βαθύ, υγρό, αρκετά αργό και βασανιστικό. Η στάση του κορμιού της ευνοούσε την επαφή μου με το δικό της...επίμαχο σημείο, το οποίο μόνη της μου το σερβίρισε σε στάση 69 στο...στόμα...Πολύ όμορφο αιδοίο, πεντακάθαρο, με ωραία παχιά κλειτορίδα. Η ανταπόκρισή της άριστη με πνιχτούς αναστεναγμούς, με ρυθμικές κινήσεις του κορμιού της πάνω στο στόμα μου και σε σημεία που της άρεσαν "κολλούσε" ώστε να επικεντρωθώ εκεί....Γύρισμα ανάσκελα για να συνεχίσω την περιποίησή μου προς εκείνη, με την ίδια υψηλή συμμετοχή, με βογγητά, με δαγκώματα των χειλιών της και έδειχνε να απολαμβάνει και εκείνη, εξισου με εμένα...Προκαταρτικών συνέχεια με πλαγιαστό 69 και συνεχόμενα deepthrought από κείνη κάνοντας και τον χαρακτηριστικό ήχο του πνιγμού που τόσο με φτιάχνει...

Πέρασμα προφυλακτικού και ξεκίνημα της κυρίως δράσης σε στάση reverse cowgirl με πολύ καλό ρυθμό και αίσθηση. Στη συνέχεια έκανε κάτι, που προσωπικά μου αρέσει πολύ, αλλά δεν είχε τύχει να το δοκιμάσω...Στην ίδια στάση, έφερε τις πατούσες της και τις ακούμπησε πάνω στα γόνατά μου, οπότε όλο της το κορμί ήταν πάνω στο δικό μου, με εμένα να αναλαμβάνω να χειριστώ το βάρος της και τη διείσδυση. Πολύ ωραία εικόνα όπως φαινόταν από τον καθρέφτη, με κείνη να μη δυσανασχετεί και να με παροτρύνει να συνεχίσω....Αλλαγή στα 4, με καλό στήσιμο εκ μέρους της, ωραίο το κωλαράκι της σε αυτή τη στάση, ενώ με κοίταζε πότε μέσω του καθρέφτη, πότε γυρνώντας το κεφάλι της προς το μέρος μου, κάνοντας μου μορφασμούς που επέτειναν την ηδονή....Τελευταία στάση, μιας και η ζέστη στο δωμάτιο ήταν αφόρητη και είχαμε ανεβάσει επικίνδυνα παλμούς, ιεραποστολικά, όπου είχα και την ευκαιρία να απολαύσω τα όμορφα πατουσάκια της...Μαλακό πέλμα, με έντονη καμάρα και ωραία δάχτυλα...Στη συνέχεια πλαγιαστά με πιο έντονο σφυροκόπημα που έδειξε ότι αντέχει...Έριξα λίγο ρυθμούς και το πήγα λίγο πιο αργά με εκείνη να βαριανασαίνει με κλειστά μάτια...Πραγματικά τέτοια ανταπόκριση από κοπέλα είχα καιρό να δω...

Για το τέλος της ζήτησα να κάτσουμε αντικρυστά και να "παίξουμε" μεταξύ μας. Ακόμα και σε αυτό έδειξε μεγάλη προθυμία....Η εικόνα της να "παίζει" με τον εαυτό της, να τρίβει τις τρυπούλες της, να κουνάει ρυθμικά το κορμί της, να αλλάζει θέσεις στα πόδια της, δοκίμασε τις αντοχές μου και μετά από λίγο με βρήκε το τέλος με εκείνη να δέχεται τα υγρά μου στα όμορφα πατουσάκια της....

Με τη Μάρσυ είχα μια από τις καλύτερες συνευρέσεις μου τον τελευταίο καιρό. Ένα κορίτσι πολύ όμορφο, γλυκύτατο στον τρόπο της και στο δωμάτιο τρομερά ορεξάτο και με αξιοσημείωτη υπομονή και επιμονή. Συμμετείχε 100% στην όλη διαδικασία, χωρίς χρονικούς περιορισμούς και τίμησε στο έπακρο το χρηματικό αντίτιμο που έλαβε για τις υπηρεσίες της...Με την άφιξή της στην αλυσίδα, ανεβάζει και άλλο το επίπεδο μαζί με τη συνύπαρξή της με τις άλλες ντίβες του ομίλου...

Αυτά από μένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 14, 2014
Όνομα κοπέλας
Μάρσυ
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.423
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Φεβρουαρίου, 2014
+1 για την παρθενική της κριτική. Θα σχολιάσω όμως τον τρόπο γραφής σου. Δυστυχώς, όπως και κάποιοι άλλοι γνωστοί, αντιγράφετε τον τρόπο γραφής του καθηγητή με αποτέλεσμα, το κείμενο να φωτογραφίζει Cheyenne! Ξεδιπλώστε τα δικά σας χαρακτηριστικά και μην αντιγράφετε τον Leader. Δεν είναι κομψό κατά την άποψή μου. Με όλο το σεβασμό, εννοείται....
15 Φεβρουαρίου, 2014
+1 (3/6)

deep throat !!
15 Φεβρουαρίου, 2014
απο τις φωτο που ειδα κατι δε μου κολαει πολυ αδυνατη ειναι με στηθος σιλικονατο που εχει πεσει και σωμα πολυ χαλαρωμενο ασε που και σε ολες τις φωτο στηνεται με τροπο που δεν θελει να φανει σωστα μπορει να προσεφερε πολυ καλες υπηρεσιες οπως αναφερεις στην κριτικη και να περασες θα περασω να την δω+1 στην κριτικη
15 Φεβρουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

το στήθος της είναι φυσικό....Σπασίκλας
15 Φεβρουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

που την βλέπεις την αντιγραφή....???ο καθένας έχει το στυλ του...εμένα μου αρέσει να είμαι αναλυτικός, περγιραφικός....
16 Φεβρουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Κι ο Άγιος, ο Πύραυλος και άλλοι είναι αναλυτικοί και περιγραφικοί αλλά έχουν το δικό τους στυλ. Το μόνο που δεν γράφεις για να είναι copy-paste, είναι η ατάκα του μέγιστου "Αυτά για την εμπειρία μου με την......, χωρίς να σημαίνει ότι πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη."
16 Φεβρουαρίου, 2014
Προς mysterious:
Δε νομιζω οτι η γραφη θυμιζει Cheyenne.
Αλλα κι' ετσι να ειναι, δεν ειναι κακο. Ο Αρχηγος γραφει οπως πρεπει να γραφονται οι κριτικες...

Προς Lagonisian:
+1 για τον κορυφαιο πορνορεπορτερ που δεν δισταζει να βουτηξει στα σκοτεινα νερα του αγοραιου ερωτα, για χαρη της ενημερωσης.
Μπουρδελα, στουντιο, μασαζ.....σε ολα μεσα!!!!
Keep Walking my friend
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7