Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 120 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Απογευμα παρασκευης αγιου βαλεντινου και ειπα μετα απο αρκετη σκεψη να περασω με αυτη την καινουργια μελαχρινη κοπελα που εχει ερθει τωρα τελευταια στην αλυσιδα αγκυρας και διδυμου.Ετσι δινω το20ευρω μπαινω δωματιο και μετα απο λιγο ερχεται η Κατερινα χαμογελαστη αλλα καπως σφιγμενη φαινοταν οτι ειναι πρωταρα στη δουλεια ελληνικα δεν μιλαγε σχεδον καθολου λιγα αγγλικα και αυτα ψοφια βεβαια της ειχαν μαθει την εκφραση πιπα με προφυλακτικο η χωρις ηταν και το πρωτο πραγμα που μου ειπε οταν μπηκε δωματιο οποτε λεω το πρωτο ξενερωμα ηρθε.Ενταξει της λεω με προφυλακτικο με νοημα και επειδη αυτη με κοιταζε αμηχανα σκεφτηκα οτι πρεπει να την καθοδηγησω και αρχιζω να της χουφτωνω τα βυζια και να να βαζω δαχτυλο στο μουνι της οπου δεν αντεδρασε τα βυζια της παντως ειχαν πολυ καλη αισθηση και μεγεθος εν τω μεταξυ η κοπελα δεν συμετειχε και ιδιαιτερα και μετα απο λιγο μου περναει την καποτα και αρχιζει μια μετριοτατη πιπα αγαρμπη,ατεχνη με χερι και λιγο δοντι ηδη ειχα ξενερωσει καταλαβαινοντας οτι θα πηγαινα κουβα της λεω να σταματησει την μετρια πιπα αλλα αυτη δεν χαμπαριαζε οποτε της τραβαω λιγο τα μαλλια και αυτη γελασε νευρικα λεγοντας μου κατι στα ουκρανικα και την στηνω στα τεσσερα οπου με πολυ μετρια στυση λογω του οτι δεν φτιαχτηκα με την γκομενα κανω μια προσπαθεια αλλα δεν εγινε τιποτα οποτε κανει κινηση να μου ξαναπαρει πιπα την σταματαω λεγοντα αστο αρκετα το κουρασαμε το θεμα εκανε και μια κινηση να μου τον παιξει με το χερι αλλα δεν υπηρχε περιθωριο ενταξει της λεω νο προμπλεμ ευχαριστω απαλλασοντας την απο αγκαρια με ρωτησε αν ειμαι οκ ενταξει της λεω δεν τρεχει τιποτα συμβαινουν και αυτα στο προγραμμα ειναι οπως εχω ξαναπει.Γενικα ηταν μια αποτυχημενη δοκιμη με μια νεα μετρια προς καλη εμαφανισιακα με ωραια βυζια και σωμα με πιασιματα αλλα απειρη κοπελα που θελει ακομα για μενα αρκετη δουλεια για βελτιωθει σε συμετοχη και υπηρεσιες.Παντως πιστευω οτι εχει δυνατοτητες αυτα ειχα να πω καλη συνεχεια σε ολους

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 14, 2014
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
Υπηρεσίες
Τιμημένος
Εγγραφή:
25 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
146
Likes:
42
Πόντοι:
1.456
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Φεβρουαρίου, 2014
«...καλη συνεχεια σε ολους»

Καλή συνέχεια και σε σένα φιλε erasti!
+1 (1/1)
15 Φεβρουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

kαλησπερα φανουρη ευχαριστω πολυ μολις ειδα αλλη μια σπεσιαλ ενημερωση με παραθεση φωτο εχεις περασει πολυ μπροστα κορυφαιος παει και τελειωσε
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2