Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 279 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετα απο μικρη περιπλανηση κατεληξα στο εν λογο δελο τυποι μου!Το ονομα της ιρινα ψηλη μελαψη νταρντανα γυναικα ομορφο σαλοναρισμα,πιασμενα κοτσο τα μαλλια της,μπουταρες κολαρα βυζαρα,και προστηχη φατσα,δινο το παραβολο και μπαινο στα ενδοτερα...Αναμονη πεντε λεπτα και ερχετε η κορασιδα,πιπα πολυ καλη χωρις δοντι με καυλοσε εντονα υ γαμουσα δεκα λεπτα χωρις να δησανασχετη η κορασιδα,χουφτονα της βυζαρες της και γαμουσα,παρολο που ηταν πολυ ηρεμη και δεν διαμαρτηροταν στο εντονο σφυροκοπημα που εριχνα,υπηρχε μια ατονια απο μερους της,αυτο με εκανε για λιγο ενο ειμουν ετοιμος να χυσο..να μου κοβετε...Εκει λοιπον που φοβηθηκα για την αποτυχια και την πτοση...Παρατηρησα την πλατη της, τον αυχενα της, και τα πιασμενα ξανθοκιτρινα μαλλια της...Εκει μου ηρθε κιολας ο εντονος οργασμος και εχυσα σφυροκοποντας παρα πολυ δυνατα....Τωρα ο λογος που μου βγηκε το εντονο αυτο σφυροκοπιμα κια το ανελεητο χυσημο μεσα στην μουναρα της ηταν και αυτο που λεει ο τιτλος της κριτικης μου...Ενιωσα οτι γαμαο αυθεντικη τσιγγανα!!!αυτα τυποι μου Μεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 14, 2013
Όνομα κοπέλας
Ιρίνα
ISINAS
Μέγας
Εγγραφή:
17 Σεπ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
57
Likes:
6.406
Πόντοι:
3.636
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LanciaRallye037

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Φεβρουαρίου, 2014
Δεν πήρες κωλότρυπα ? Κουλ
16 Φεβρουαρίου, 2014
Τελικα οχι τυπε μου,ισως την επομενη φορα Χαμόγελο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2