Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 391 10
Sex Studio 325791
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Σάββατο 25-01-2014 στις 11:30 μπήκα στο RED LACHT αφού περίμενα έξω μια ώρα μέχρι που να έρθει η Αντριάνα.
Ήταν η Τρίτη φορά που επισκεπτόμουν την Αντριάνα αλλά αυτή τη φορά ήμουν καυλωμένος περισσότερο από κάθε άλλη.
Όπως ξέρετε όσοι την έχετε επισκεφτεί είναι από τις καλύτερες στο είδος της για μένα είναι η ποιο καυλιάρα γυναίκα σε όλη την Θεσσαλονίκη όσοι την έχετε πάρει νομίζω πως θα συμφωνείτε μαζί μου.
Μπαίνοντας μέσα με υποδέχτηκε η τσάτσα μια πολλή γλυκιά και ομιλητική κυρία. Με τον τρόπο που κάνει την ενημέρωση σε καυλώνει πριν δεις ακόμα την μουνάρα την Αντριάνα.
Μετά την ενημέρωση πέρασα στο δωμάτιο χωρίς να δω την Αντριάνα στο σαλόνι αφού πήγα για αυτήν αποκλειστικά.
Μέχρι να έρθει η Αντριάνα έκανα ένα ντους στα γρήγορα τρΧρόνια πολλά Κώστα ότι επιθυμείς να είσαι γερός να χαίρεσαι την οικογένεια σου.
αγουδώντας μάλιστα από το ζόρι αφού το νερό δεν είχε προλάβει να ζεσταθεί δικαιολογημένα βέβαια γιατί μόλις είχαν ανοίξει. Μετά από λίγο σκάει η μουνάρα η Αντριάνα με μια πετσέτα νόμιζα πως θα κάνει μπάνιο αλλά είχε κάνει είδη στο προηγούμενο δωμάτιο.
Αγκαλιαστήκαμε στα όρθια όπως άλλωστε μου αρέσει την χάιδεμα την έγλυφα σε όλο το σώμα το ίδιο έκανε και αυτοί αναστενάζοντας. Τριβότανε στον μπούτσο μου με τέτοιο πάθος σαν να είχε να γαμηθεί χρόνια μόνο που τα γράφο καυλώνω φανταστείτε εκείνη την στιγμή έτοιμος ήταν να σπάσει.
Παιδιά με αυτήν την γυναίκα νιώθω σαν να είναι η γκόμενα μου ότι κάνω έρωτα και όχι ένα γαμήσι στα γρήγορα με το ζόρι κρατιόμουν να μην χύσω από το πρώτο λεπτό, ευτυχώς είναι πολλή καλή το καταλάβαινε και σταματούσε για να μην χύσω αμέσως.
Κάναμε το 69 φοβερή πίπα με το που τον ρουφούσε ζαλιζόμουν από την καύλα κάθε λίγο την σταματούσα για να μην χύσω τέτοια καύλα είχα καιρό να νιώσω.
Αμέσως το γυρίσαμε στο Ισπανικό την στάση αυτή την Χρόνια πολλά Κώστα ότι επιθυμείς να είσαι γερός να χαίρεσαι την οικογένεια σου.
έχει παιδιά έβαζα τον μπούτσο μου ανάμεσα στα βυζιά τα γαμούσα και έσκυβε το κεφάλι και τον έγλυφε ( πω πω καυλα περιμένετε λίγο να χύσω χα χα χα) καύλααααα.
Τέλος επειδή δεν άντεχα άλλο χωρίς να παραπονεθεί η να βιαστεί την έστησα στο ιεραποστολικό τον έπαιξα λίγο έξω και γύρω από την μουνάρα της όντος μουνάρα δεν βρίσκεις εύκολα τόσο όμορφα μουνιά και τον κάρφωσα απαλά. Μόλις τον κάρφωσα ζαλίστηκα δύο τρείς φορές τον έβαλα αναστέναξε σαν να έχυνε είπε Κανά δυο καυλόλογα το έφαγα αυτό ήτανε ήρθαν τα χύσια χωρίς να μπορώ να τα ελέγξω και άρχισα να χύνω.
Χύνοντας ένιωσα τόση καύλα που δεν μπόρεσα να κρατηθώ και ούρλιαζα όσο έχυνα έξω στο σαλόνι ακούστηκαν φωνές και γελάκια μάλλον σχολίαζαν τον τρόπο που έχυνα η πλάκα είναι φέγγοντας είδα πως είχαν γεμίσει τα δωμάτια. Αφού τελείωσα το χύσημο την κρατούσα σφιχτά με τον μπούτσο μέσα στο μουνί της χωρίς να πέσει ούτε λίγο. Μόλις συνήλθα λίγο τον έβγαλα κάναμε λίγη κουβεντούλα με γελάκια για δύο λεπτά και αμέσως μετά μπήκε για ντούς. Όσο έκανε ντούς την χάζευα σαν να έκανα μπανιστήρι πολλή καύλα να την βλέπω να πλένει το μουνάκι της και το κωλαράκι της. Μέχρι να τελειώσει το μπάνιο της όσο την χάζευα λέγαμε διάφορα και ξανά κάγκελο έτοιμος να τον καρφώσω υπόψη δεν είμαι κανένα παιδαρέλι είμαι 45. Βγαίνοντας είδε ότι μου είχε σηκωθεί πάλι χαμογέλασε φιληθήκαμε και ανανεώσαμε το ραντεβού μας. Για μένα η Αντριάνα είναι το νούμερο ένα Νο1 μουνί στην Θεσσαλονίκη κορμί φοβερό ωραίο στυλάκι, ξανθιά πρόσχαρη, πολλή καυλιάρα και τα κάνει όλα. Η Αντριάνα είναι γνωστή στην πιάτσα, είμαι σίγουρος όποιο πήγε μια φορά ξαναπήγε πολλές ακόμα, όποιος δεν έχει πάει να πάει και θα με θυμηθεί . ΑΝΤΡΙΑΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΥΛΟΜΟΥΝΑ ΕΙΣΑΙ ΤΟ Νο1.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
23 Απρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Φεβρουαρίου, 2014
ελπιζω στις ευχες που εστελνες στον φιλο σου τον Κωστα να μην εγραψες και για τον μπουτσο που εφαγε η Αντριανα γιατι εχει και οικογενεια ο ανθρωπας
Μεγάλο χαμόγελο
14 Φεβρουαρίου, 2014
φιλε μου ολα καλα με την κριτικη σου αλλα προσεχε λιγο την "επικολληση" !!!

μην γραψεις τιποτα πιο προσωπικο καμια μερα κατα λαθος γιατι θα τρεχεις!!!
15 Φεβρουαρίου, 2014
Ολα καλά ρε τύπε αλλά ποιος είναι αυτός ο Κώστας και γιατί του γράφεις συνέχεια χρόνια πολλά στην κριτική σου;
Χμμμ;
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3