Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 41 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;

Η μεταμεσονύκτια βόλτα μου στο σπιτάκι, είχε αρχικά περισσότερο αναγνωριστικό χαρακτήρα παρά καταθετικό ..

Βγαίνει η τσατσά κ μου παρουσιάζει την Μελίνα κ κάνοντας να φύγω μου λέει, "έχω κ άλλη κοπέλα .."
Σκάει κ το κοντοπούτανο η Ναταλί, ένα μικρό καβλάκι με προστυχο βλέμα κ φορόντας ενα καυτό κ σκισμένο τζιν σαν εσωρουχο .. Μου λέει "κ τις 2 τις πέρνεις με 40 ευρώ"
Κάνοντας να φύγω την ακούω να με πλησιάζει κ να μου λέει χαμηλόφωνα ..
"άντε για να σε κάνω πελάτη δώσε 30 κ πέρνα με τις 2..."

Δεν ήθελα κ πολύ ..
Η αλήθεια είναι ότι θα το περίμενα καλύτερο το σκηνικό γιατί κ οι 2 τους ήταν πολύ χαλαρές .. κ ίσως χαλασμένες λόγω του 30ευρου, άσχετα αν δεν έκανα εγώ το παζάρι ..

Καλό πνευστό κ από τις 2, το έχουν χαλαρά κ στο κυρίως μενού η Μελίνα "σφάδαζε πάνω μου" αλλά κ στημένη στα 4 .. Δεν είχε παιχνίδια μεταξύ τους, αλλά αν δεν τους ζήταγα να κάνουν κάτι, δεν το έκαναν .. Ψιλοβαριεστημένο σκηνικό εκ μέρους τους, παρόλο που έχουν προδιαγραφές κ καύλα για πολύ περισσότερα .. Εννοείται ότι παιχνίδια μεταξύ τους δεν έγιναν, αλλά ούτε όταν πήδαγα κάποια από τις 2, η άλλη να γλύφει εμένα ή την 2η αντίστοιχα ..

Το μόνο high-light ήταν όταν είχα στα 4 την Μελίνα, πήρα το κοντοπούτανο Ναταλί στα χέρια μου, πάνω από την Μελίνα (ο κώλος της Ναταλί, ακούμπαγε ελαφρώς στον κώλο της Μελίνας κ γω έγλειφα τα βυζιά της Ναταλί) κάτι που μας έφτιαξε κ τους 3 ... Καμιά δεν ήθελε να σταματήσουμε αυτή την στάση κ τον ρυθμό που είχαμε κ οι τρεις ..

Αν είχε λίγο περισσότερο "σκηνικό" το όλο παιχνίδι θα τις ξανάπερνα ..

Να πω ότι η Μελίνα δεν έκανε πρωκτικό λόγω του 30ευρου, αλλά κ καμιά τους ελεύθερο τελειωτικό ..

Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 12, 2014
Όνομα κοπέλας
Μελίνα
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Ναταλί
sakarvats
Ανώτερος
Εγγραφή:
12 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
107
Likes:
7.848
Πόντοι:
6.585
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Φεβρουαρίου, 2014
καλησπερα φιλε γενικα και οι δυο κοπελες ειναι μετριες και το μονο που τους νοιαζει ειναι να αρπαξουν το20ευρω χωρις να προσφερουν συνηθως αυτα που λενε στο σαλονι λειτουργουν πολυ τυχοδιωκτικα και αυτη η ναταλι εχει ενα πολυ σπαστικο στυλακι οταν ειδικα δεν περνας φωναζει καμια φορα πολυ αστεια στο δωματιο εχει συμπεριφορα ΔΗΜΟΣΙΟΥ ΥΠΑΛΛΗΛΟΥ που χτυπαει σφραγιδες
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1