Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 32 10
Γενική βαθμολογία
 
3.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
2.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
3.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Λοιπον επειδη η τυπισσα το χει ξεφτιλισει με τις μουφες που χει ποσταρει,να βαλουμε καποια πραγματα στη θεση τους.Μιλαμε για ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ απο την πραγματικοτητα φωτο οπου δειχνει φουλ θυληκη,ενω εχουμε να κανουμε για Crossaki στην καλυτερη.Αντρουα καταστασεισ , αλλα η χολη ξεχιλιζει στη μουφα ποτυ πουλαει online.της ειπα κατευθειαν ευχαριστω και την κοπανησα οποτε περι του σεξ της ιδεα δεν εχω.Κοιταχτε αν γουσταρετε καποιοι πλαταρα cross να της πειτε για κανα τζαμπα.
Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 12, 2014
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Κόστος συνάντησης
100
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Η κοπέλα ήταν
Ενεργοπαθητική
Φιλί
Όχι
Έχυσε;
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Mpougiampesas
Μέλος
Εγγραφή:
27 Οκτ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
84
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Φεβρουαρίου, 2014
αφου εχει βυζια ρε γιατρε τι crossaki?
13 Φεβρουαρίου, 2014
στα ορια.γραψε λαθος συναγωνιστη,παντως οχι το βυζι που δειχνει.αυτο που θελω να τονισω ειναι η μουφα φωτο.να βαλει χωρις φωτοσοπια να δουλεψει τιμια
13 Φεβρουαρίου, 2014
να πω εδω οτι την αθηνα την γνωριζω προσωπικα κ ειναι φιλη μου χρονια, βγαινουμε για καφε συνεχεια κ εχω να πω οτι η κριτικη αυτη ειναι συκοφαντια διοτι πρωτον η κοπελα εχει βιντεο στο σαιτ της που μπορει κανεις να δει λαιβ τι ειναι πραγματικα κ δευτερον ακου εκει δεν εχει στηθος? σιλικονηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη
εισαι απιστευτη εσυ που τα γραφεισ ολα αυτα κ να σου πω οτι ετσι ποτε εσυ.....
14 Φεβρουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Βρε καλως τον ..CONAN τον βαρβαρο..καιρο ειχατε να κανεται νταλαβερακη με την αθηνουλα!!!!,ακουσε να δεις κουκλιτσα μου .. με [κλανιες δεν βαφονται αυγα}!!!!για αυτο λοιπον κοιταξε να δουλεψεις τιμια πρωτιστως εσυ και ασε τα σαπια με την αθηνουλα,...οσο για τους ανυποψιαστους, και σαιτ, και φωτο, και βιντεο, ειναι κατι που η αθηνα εχει πλουσια συλλογη,οπως επισης εχει και της περισσοτερες κριτικες,......απο της καλυτερες επαγγελματιες στον κλαδο !!!Κουλ

14 Φεβρουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

πιθανοτατα να ειναι κι ο καλυτερος χαρακτηρας και να κανει σεξαρα.Φωτο με παραγματικοτητα δεν εχουν ομως διαφορα?μπορει να καλομαθα μ αυτες τις ξετσιπωτες τις ξενες.οι διθυραμβικες κριτικες(μονο για αυτην) απο κατω σου καθονται καλα?με το εγραψα μια κριτικη(η αλλη περιμενει εγκριση) το οτι μου σκασαν pm με μπινελικια κι αυτο απο την ατερμονη λατρεια προς το προσωπο της εγινε ?αντε λιγο να σοβαρευτουμε.
τεσπα κι οταν κακιωνεις μην αποκαλεις τους αλλους ως θυληκα για να τους προσβαλλεις,πιστευω τα χεις ζησει αδικως αρκετα σαν τρανς για να χρησιμοποιεις τετοιες μεθοδους
15 Φεβρουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

κοιτα να δεις βρε πουλακι μου αυτην την περιοδο ασχολουμαστε με το αν αυτοι που πανε με τρανσ ειναι gay...στο σχετικο θρεντ,
απαντησεις για το δικο σου σχετικο θεμα που ανοιξες..θα της βρεις στα video!!! της Αθηνας που εχει στο σαιτ της και που προανεφερα παραπανω,τωρα αν δεν σου κανει ..τη να σου πω!συνεχισε να πηγαινεις σε αυτες της ξετσιποτες βουλγαρες που καλομαθες οπως λες !!γουστα ειναι αυτα υγεια να υπαρχει και παντα πλουσια
23 Φεβρουαρίου, 2014
Γνωρίσω την Αθηνά από την εποχή που έκανε τα πρώτα της βήματα, πολύ πειθαρχημένο και έξυπνο άτομο. Ακόμα και σαν cross (όπως την αναφέρεις ήταν σωματάρα με αρκετά προσεγμένα χαρακτηριστικά). Έχω να την επισκεφτώ αρκετό καιρό αλλά έχω δει τις προόδους (video) οι οποίες δεν παίρνουν ούτε επεξεργασία ούτε τίποτα. Είναι ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ στο μέγιστο βαθμό. Όπως κάθε επαγγελματίας απευθύνεται σε συγκεκριμένο κοινό ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΑ ΙΣΟΠΕΔΩΝΕΙΣ ΟΛΑ και να λες την /τον άλλον απατεώνα γιατί δεν είναι όσο και αν προσπαθήσεις.
10 Φεβρουαρίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

φιλε μου χωρις να θελω να προσβαλω κανεναν θα σου πω οτι τα παντα παιρνουν επεξεργασια ακομα και τα βιντεο. την Αθηνα δεν την ξερω ουτε εχω βρεθει μαζι της επαγγελματικα. απο αυτα που εχω δει τα βιντεο της ειναι επαγγελματικα γυρισμενα οποτε με εναν καλο επαγγελματια καλο φωτισμο μαικαπ κτλ μπορεις να κανεις θαυματα.

δεν λεω οτι τα συγκεκριμενα βιντεο ειναι επεξεργασμενα και φυσικα δεν μπορω να πω τπτ αφου δεν εχω δει απο κοντα την Αθηνα απλα εχω καει απο βιντεο κοπελας που την ειδα απο κοντα και δεν ειχε μεγαλη επαφη ουτε καν το εργαλειο της
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8