Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 140 10
Sex Studio 314599
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Τυχαία περνώντας από την περιοχή είπα να δοκιμάσω την τύχη μου στο Μελαντίας.
Μπήκα σε ένα πολύ ωραίο, ζεστό χώρο με μπαρ και με υποδέχθηκε μια ευγενέστατη Κυρία.
Όταν εμφανίστηκε το Πλάσμα δεν δίστασα ούτε λεπτό να ανοίξω το πορτοφόλι, αν και ήμουν στα όρια οικονομικά.
Η Ρία είναι μια νεαρότατη κοπέλα, μάλλον ελληνίδα, τουλάχιστον έτσι δηλώνει, με αψεγάδιαστο σώμα, χωρίς ίχνος λίπους, πετίτ σωματότυπο, μικρό στητό βυζάκι σα λεμόνι και υπέροχο πρόσωπο. Προσωπικά μιλώντας και τελείως υποκειμενικά, ίσως να είναι το πιο όμορφο πιπίνι που έχω πάρει ποτέ. Κάλυπτε 100% τις φαντασιώσεις μου πόσο μάλλον με το ντύσιμό της. Πολύ ωραίο crotchless pantyhose με ζαρτιέρες, φοβερό σετ εσώρουχων και πορνοπάπουτσα που ήξερε να τα περπατάει σαν σε πασαρέλα.
Πήρα το πρόγραμμα των 60 ευρώ με σεξ σόου. Συνήθως είναι απάτη αυτό το πρόγραμμα. Όμως με το που μπήκε η μικρά ανέτρεψε τους φόβους μου, αφού με την πρώτη κίνηση μου παρέδωσε μια λαστιχόπουτσα και με προέτρεψε να την βάλω στο μουνάκι της. Γύρισε σε 69 και με χάιδευε στα @@. Είχα γίνει τούρμπο, βλέποντας το θέαμα στον καθρέφτη. Έκανε φοβερά στησίματα και ήξερε να αναδείξει όλο της το παρουσιαστικό. Μετά ξάπλωσε ανάποδα και έβαλε μόνη της τη λαστιχόπουτσα πότε στο μουνάκι της πότε στο στόμα πότε στη μικρό της στήθος ενώ εγώ πυρφόριζα. Έπαιξα λίγο με τα ποδαράκια της και μετά από λίγο την ξαναγύρισα σε κολασμένο 69 σε κατάσταση μέθης γλύφωντας, μπαινοβγάζοντας το πε-ομοίωμα και τελικά χύνοντας με σπασμούς στο μικρό στοματάκι της (εντός της περικαυλίδος). Προσοσοχή είναι μια άκρως υποκειμενική κριτική καθότι η κοπέλα κάλυπτε τα αυστηρώς προσωπικά μου γούστα. Προτείνεται σε όσους γουστάρουν πετίτ πιπίνια, άβυζα που ντύνονται σαν πορνοστάρ. Μοναδικό μείον η κάπως άτεχνη πίπα αφού το στοματάκι της είναι μικρό. Εξισοροπείται όμως από την καλή διάθεση και τον αισθησιασμό που βγάζει. Το δωμάτιο είχε ντουζιέρα, πετσέτες και παντόφλες μίας χρήσης.
Θα ξαναπάω άμεσα να την δοκιμάσω και σε άλλες στάσεις.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 10, 2014
Όνομα κοπέλας
Ρία
black crow
Τιμημένος
Εγγραφή:
12 Σεπ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
254
Likes:
10.776
Πόντοι:
19.505
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού