Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.9 4 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Λοιπον, παρακαλουθω το site παρα πολυ καιρο και δεν εχω γραψει σχεδον καμια κριτικη. Ο λογος ειναι οτι δεν αισθνομαι και τοσο ανετα να αξιολογησω εναν αλλο ανθρωπο.Μαλλον μαλακια μου.Στην συγκεκριμενη περιπτωση η εμπειρια μου ηταν τραγικη και για αυτο την γραφω μπας και σωσω κανεναν συναγωνιστη.Η συναντιση εγινε στο προηγουμενο τουρ της κοπελας με γνωστοτατο πρακτοριο. Προσθετω,θα καταλαβετε παρακατω,οτι ειμαι πριν τα 35,λιγοτερο απο 80 κιλα και πεντακαθαρος.Συννενοηση με το τοτε πρακτορειο ευκολοτατη.Φτανω στο ξενοδοχειο,ανοι γει την πορτα ενας ΜΟΥΝΑΡΟΣ,ανοιγει η ψυχη μου.Παω να την φιλησω πεταχτα,μου γυριζει το μαγουλο.Σκεφτομαι οτι ειναι το πρωτο καμπανακι.Hi,Hi κτλ μου λεει να την πληρωσω.Ντιν ντι, δευτερο καμπανακι.Της ακουμπαω τα χρηματα στο γραφειο και τα περνει και τα κοιταει ενα ενα στο φως να δει αν ειναι γνησια και καλα.Σχεδον μου πεταει μια πετσετα και μου λεει shower.Εχω σχεδον ξενερωσει τελειως,απλα κανω υπομονη γιατι ηκοπελα ειναι μουναρα.Λεω,ισως στο κρεβατι να ισιωσει τωρα που πηρε τα χρηματα. Βγαινω,ειχε στηθει στα 4 στοκρεβατι, η θεα απιστευτη.Πλησιαζω,προσπαθω να την φιλησω ,τραβιεται.Την ρωταω τι κανεις; Μου λεει μυριζει το στομα σου.Μα της λεω δεν σε πλησιασα καν.Μου λεει πηγαινε να πλυνεις τα δοντια σου.Ενταξει αδερφια,δεν με εχουν ξαναπροσβαλλει τοσο.στην ζωη μου. Της ειπα να μου δωσει τα χρηματα και να φυγω, δεν μου τα εδινε,εστειλα μηνυμα στο πρακτοριο, και τους ειπα να μου δωσουν μια αλλη.Το πρακτοριο αλλο που δεν ηθελε,τα χρηματατου θα τα επαιρνε,εκανα και εγωμια καλη συναντηση μετα,και αυτη πηρε τα αρχιδια μου. Η κοπελα ειναι πολυ ομορφη,αλλα πιο αγενες τσοκαρο δεν εχω γνωρισει και ας εχω παει με πανω απο 50 city-tour,απο Defrancesca Gallardo μεχρι Mya Diamond.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Με τίποτα!
Μέλος
Εγγραφή:
3 Αυγ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
13
Πόντοι:
6
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Φεβρουαρίου, 2014
Φαίνεται μαλακισμένη.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1