Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 29 10
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ναι σε όλα τα καλά που αφορούν την Κλεο και γράφτηκαν από τους λοιπούς μεσιέδες.
Την είχα δει, όλως τυχαίως, όταν βρέθηκα για δουλειές στην Καλλιθέα και με εντυπωσίασε η χάρη και η απλότητά της στο σαλονάρισμα. Άνεμος φρεσκαδούρας και με το μαγιουδάκι όλο κάβλα, σαν την τουριστριούλα που καβλαντίζεις για ένα σκίσιμο με μέλλον! Τουριστριούλα λοιπόν χειμωνιάτικα και η ρέντα που έχω σ’αυτόν τον τομέα (μόνον!) ήταν σύμμαχος για την επίσκεψη. Να αναφέρω το ένα και μόνο αρνητικό, για να τελειώνουμε και να πάμε στα καλά. Ο χώρος δεν μου άρεσε καθόλου. Καθαρός μεν σε παραπέμπει σε άλλες εποχές δε! Μου θύμησε λίγο το διαμέρισμα της Δευκαλίωνος. Ντεκαντάνς κατάσταση….
Το μωρό μπήκε μετά το μπανάκι της, άκουγα τα νερά απ΄το διπλανό μπάνιο, και ξάπλωσε δίπλα μου για τις συστάσεις. Μες στο χαμόγελο και τη καλή διάθεση. Μ’έφτιαξε το gfe στυλ που φιλιόμασταν αγκαλιά και της χάιδευα το νινάκι της τραβώντας ελαφρώς το βρακάκι του μαγιώ της. Ακολούθως της αφαίρεσα το σουτιέν και περιποιήθηκα τις περήφανες ρώγες του μικρού της στήθους. Φιλώντας με διαρκώς στο σώμα κατέληξε στον πέοντα και τον «έπαιζε» με το σώμα της. Με το στόμα της έκανε αρκετά κόλπα μέχρι να μου φορέσει το κάλυμμα και να τον αναλάβει. Με τέμπο και εναλλαγές, κοιτώντας με πονηρά με τα ανοιχτόχρωμα μάτια της με είχε τσιμεντάρει. Ανάποδο cow και παρά τη λίπανση ένιωθα τη στενότητά της έχοντας πιάσει τη max επιμήκυνσή μου. Όσες στάσεις αλλάξαμε δεν βγήκα από μέσα της κι αυτό σίγουρα δεν το κάνεις με καμιά νταρντάνα. Το μανιτζέβελο όμως το πας βόλτα. Ακολούθως λοιπόν εναλλάξαμε αρκετές στάσεις από το ρεπερτόριο του Κάμασούρτα-φέρτα και εστίασα στην καλύτερη μαζί της. Ξαπλωμένη η Κλεό στο πλάι, κι εγώ ανασηκώνοντας ελαφρά τον ένα της μηρό μπαινόβγαινα απαλά και διεισδυτικά, νιώθοντας όλη την κόντρα των τοιχωμάτων της κι εκείνη έβγαζε τις μικρές κραυγούλες ηδονής σε συνδυασμό με τις συσπάσεις του προσώπου της! Κάπου εκεί ολοκλήρωσα τον αγώνα μέσα σε ένα κλίμα απόλυτης ικανοποίησης και χαράς. Αν και είχε και άλλον πελάτη που περίμενε, παρέμεινε να μιλήσουμε και να χαλαρώσουμε για μερικά λεπτά. Τα τιμάει τα χρήματά της με το παραπάνω και αν είσαι καθαρός, ευγενής και τη σεβαστείς παίρνεις το κατιτίς….
Εάν εργαζόταν σε πιο μοντέρνο στούντιο θα έσπαγε ταμεία. Υποθέτω. Θα την ξαναδώ σίγουρα γιατί είναι καθαρή, όμορφη, σωματότυπος που γουστάρω και βγάζει γούστα.
Ευχαριστώ και τα άλλα παιδιά που με τις κριτικές τους με «οδήγησαν» στη Κλεό.
Και η ρέντα συνεχίζεται……..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κλεοπάτρα
mysterious
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
20 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
184
Likes:
11.628
Πόντοι:
34.267
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 messinia, NICK TRIVE, Sproxe Garsia και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού