Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 131 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μεσανυχτα σαββατου και μετα απο ποτακι στο γκαζι κατα της3μιση φευγω προς τους πιο κοντινους ναους πρωτα κωσταντινουπολεως,και αφου δεν ειδα κατι καλο ανεβαινω με το μοτο μεταξουργειο οπου γενικα το κλιμα εκεινη την ωρα ηταν λιγο περιεργο μπατσαρια στην ιασωνος και αγησιλαου λιγο παρακατω λεωνιδιου και ιασωνος τρεις γελοιοι καραγκιοζηδες μεθυσμενοι πολωνοι,ρωσοι που τους εδιωχναν οπου και αν πηγαιναν τους εχω ξαναδει στανταρ καποια μερα θα μαζεψουν μαπες.Οοποτε λεω ας παω να γνωρισω την βανεσσα ελπιζοντας να μην γινεται ο γνωστος χαμος ευτυχως εκεινη τη στιγμη ηταν χαλαρα τα πραγματα βγαινει η βανεσσα με το γνωστο πλασαρισμα,καυλαντισμα στο σαλονι δινω τα15ευρω που στην τσατσα μπαινω δωματιο και μετα απο λιγα λεπτα ερχεται η Βανεσσα χαμογελαστη ξεκιναει αμεσως δουλεια στο σαλονι γινοταν παλι χαμος ετσι αρχιζει ενα αεροπλανικο ισπανικο οταν της επιασα τα βυζια μου ειπε με ευγενικο τροπο πιαστα αλλα μαλακα γιατι τα εχω φτιαξει προσφατα οκ της λεω και μετα αρχιζει ενα πολυ καλο αριστοτεχνικο τσιμπουκι στη συνεχεια την στηνω στα τεσσερα οπου η θεαμα ηταν τελεια και ξεκιναω να της τον βαζω πισωκολητα ενω αυτη κουνουσε ρυθμικα το ωραιο κωλαρακι της και στη συνεχεια την γυριζω ιεραποστολικο οπου και μετα απο λιγο τελειωσα.Γενικα ητα μια πολυ καλη καταθεση με την Βανεσσα που να προσθεσω οτι εχει πολυ ωραια επιδερμιδα και ειναι πολυ ευλυγιστη ηταν κατι διαφορετικο βεβαια ολα εγιναν μεσα στα στενα πλαισια του χρονου λογω του οτι εχει πολυ δουλεια χωρις η κοπελα να ειναι ξεπετα το τιμαει το15ευρω αλλα καλιτερα να την επισκεφτειτε μια καθημερινη αντι για σαββατοβραδο πιστευω θα περασετε καλιτερα αυτα καλη συνεχεια σε ολους

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 09, 2014
Όνομα κοπέλας
Βανέσσα
Υπηρεσίες
Τιμημένος
Εγγραφή:
25 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
146
Likes:
42
Πόντοι:
1.456
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού