Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 88 10
Sex Studio 126358
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Σημερινο περασμα απο Χοτ Βιλα....η βροχη μαστιγωνε το παμπριζ του αυτοκινητου σε ολη την διαρκεια της διαδρομης....
Νατασα Ρωσιδα μιλφ,με ξανθο μακρυ μαλλι,εαν διεκρινα καλα φορουσε σκουλαρικια κρικους στα αυτια,με ωραιο -καυλιαρικο προσωπο,με δυομισαρακι (+) πεσμενο στηθος (με ωραιες ρωγες),κανονικο αναστημα,ευγενικη κ χαμογελαστη.Μου παρουσιαστηκε φορωντας μεσοφωρι.
Πηρα απλο προγραμμα 30 αρι .
Χωρος καθαρος,ζεστος κ αψογος,τα εχω ξαναπει...επισης καθαρα σεντονια κ καθαρη πετσετα.

Μπηκε η κοπελα ευδιαθετη στο δωματιο,ειχαμε σοσιαλ αρκετο,χαμουρεμα,ελευθερα πιασηματα σε στηθος κ κωλο,κοπλιμεντα εκατερωθεν...τα παντα ολα...πιπα δυνατη,με εμφαση στην βαλανο,αρχιδογλυψιμο με ενταση κ υπομονη.Κουλ
Δυο στασεις:Μια απο πανω οπου η κοπελα κουνηθηκε καλα,δυνατα κ εμπειρα,χορεψε κυριολεκτικα στο πρησμενο καυλι μου με κουνηματα/σπασιματα μεσης...σφυροκοπησα κ γω ανετα κ χαλαρα,ενω επαιζα με τα βυζια της.
Ιεραποστολικο οπου εδω τα δωσαμε ολα σε ενα οργιο του fellini...αλλοτε αργα κ αλλο δυνατα κ παθιαρικα μπαινοβγαινα στον θερμο της κολπο...αισθηση δυισδεισης καλος....σε περιπου 7 με 10 λεπτα ιεραποστολικη συνουσιας παρεδωσα ολο το σπερμα μιας βδομαδας....ενιωσα να αδειαζω κυριολεκτικα...Εγω περασα σουπερ,σαφως κ θα ξαναεπισκευτω την κοπελα,καθως ενιωσα μια συνουσιακη πληροτητα.ΚατσικογάμηςΚατσικογάμης
Λιγο Σοσιαλ ταΐμ,με καθαρισε με μωρομαντηλο κ αποχωρηση.

Η βροχη μαστιγωσε το προσωπο του μοναχικου Σκαλδου...περπατησε πανω στο νωτισμενο χωμα,ρουφηξε στα πνευμονια του τον παγωμενο αερα του Φλεβαρη κ αργα πια κατευθυνθηκε στο αυτοκινητο...ο ηλιος ειχε ηδη εξαφανιστει,ενω η νυχτα απλωνε το σκοτεινο της πεπλο, πανω στην αχλη του Θεσσαλικου καμπου....μικρες στιγμες που νιωθεις μικρος θεος....αυτο ειναι κ η ζωη μας.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 06, 2014
Όνομα κοπέλας
Νατάσσα
dimmits
Τιμημένος
Εγγραφή:
2 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
183
Likes:
3.071
Πόντοι:
7.305
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jimy.m.

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Φεβρουαρίου, 2014
3 στους 3 θεώρησαν ότι τους βοήθησε αυτή η κριτική
07 Φεβρουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ξεροχυνω με μπιλυ13. Κουλ
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2