Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 320 10
Sex Studio 488182
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μια γυναίκα ψηλή, με πλούσιες καμπύλες, μεγάλο ενισχυμένο στήθος, με αρίστη όμως αφή, έτοιμο να ανταποκριθεί στο ερωτικό κάλεσμα. Μάτια μεγάλα εκφραστικά, σαρκώδη χείλη. Πρόσωπο με αρκετό νάζι που το θεωρώ ένα σπάνιο κοκτέιλ παιδικής αθωότητας αλλά και γυναίκας έμπειρης, ανάλογα με τις εκφράσεις που παίρνει. Ίσια μαύρα μακριά μαλλιά στο ύψος της μέσης περίπου. Γυναίκα που ανταποκρίνεται σε πολύ μεγάλο βαθμό στα εμφανισιακά μου standards και σε συνδυασμό με τις άριστες εντυπώσεις που είχα από αυτή μέχρι σήμερα η συνάντηση μαζί της ήταν «μονόδρομος» σε πρόγραμμα των 70 ευρώ (69+ισπανικό+μασάζ+επιπλέον χρόνος).

Μόλις δεύτερη φορά επισκέπτης στα ενδότερα του studio της οδού Τριγγέτα και με την ευκαιρία ας αναφερθώ λίγο στο μεγάλο δωμάτιο του πρώτου ορόφου που διαδραματίστηκε η συνάντηση μου. Ένα δωμάτιο ναι μεν καθαρό, περιποιημένο, με ντουζιέρα, νιπτήρα και με αρκετά από τα απαραίτητα comfort, αλλά χωρίς κάτι το εξαιρετικό. Πόσο μάλλον εάν το συγκρίνεις με τα δωμάτια του De Paris και του Deluxe της αλυσίδας που είναι «κοσμήματα».

Δεν άργησε να έρθει στο δωμάτιο ο κορίτσι μας. Χαμογελαστή φορώντας ένα δαντελωτό μαύρο κορμάκι και μαύρες δικτυωτές κάλτσες. Γδύθηκε, έκανε ντους ενώ μιλούσαμε ταυτόχρονα. Ξάπλωσε δίπλα μου, πειράγματα, αστεία και τα πρώτα χαδάκια ξεκίνησαν.
Φιλιά στο λαιμό, το στήθος το σώμα μου με ανάλογες κινήσεις και από πλευράς μου. Πολύωρα προκαταρκτικά, Ισπανικό με το πλούσιο στήθος της, κάτι που κατέχει πολύ καλά. Στάζοντας λίγο τζελ από ένα σωληνάριο που ήταν στο διπλανό κομοδίνο άρχισε να χαϊδεύει πολύ τρυφερά και απαλά τον « μικρό Cheyenne» για να τον φέρει στο maximum των δυνατοτήτων του, ενώ ταυτόχρονα με φιλούσε στο στήθος.

Ανέλαβα δράση, ξαπλώνοντας την ανάσκελα και περνώντας την γλώσσα μου από όλο της το κορμί. Stop στην ευαίσθητη περιοχή της, για πολύ ώρα, με την Αντρέα να συμμετέχει εξαιρετικά, όσο λίγες κοπέλες έχω δει να κάνουν στα τόσα χρόνια της «πορείας μου».
Δάγκωνε τα χείλη της, έπαιζε με το στήθος της, με πίεζε με τα πόδια της, χάιδευε το κεφάλι μου, αναστέναζε βαριά με προέτρεπε να επικεντρωθώ σε σημεία και τεχνικές που της αρέσουν.
Μετά από κάποια λεπτά με σταμάτησε και ανέλαβε δράση. Στοματικό πάρα πολύ καλό, με εναλλαγές στον ρυθμό, άλλοτε βαθύ, άλλοτε με παιχνίδια μόνο στο κεφαλάκι. Φτυσίματα, χτυπήματα στα μάγουλα της για να ιππεύσει επάνω μου και να ξεκινήσουμε το sex.

Θέαμα μοναδικό το παλλόμενο στήθος της, δεν έχανα τη ευκαιρία να το πιπιλίζω και να το χαϊδεύω τρυφερά. Οι ρώγες της είχαν σκληρύνει, οι ανάσες της βαθιές και έντονες. Συνέχεια με ιεραποστολικό με σφιχτές αγκαλιές, αναστεναγμούς, βογγητά, γλειψίματα στον λαιμό, μετά με πρωτοβουλία της στα τέσσερα όπου σε εναλλαγές αργού για ξεκίνημα και γρήγορου ρυθμού μετέπειτα ήρθε το τέλος.

Το πρόγραμμα που επέλεξα περιελάμβανε και μασάζ. Όμως αύτη την φορά αποφάσισα να πρωτοτυπήσουμε λιγάκι. Έτσι την ξάπλωσε μπρούμυτα και της έκανα εγώ μασάζ, κάτι που έδειξε να απολαμβάνει κρίνοντας από τους διακριτικούς αναστεναγμούς και τα κλειστά μάτια της, όσο ταυτόχρονα μιλούσαμε για διάφορα θέματα. Σηκώθηκε, ντύθηκε με φίλησε σταυρωτά στο μάγουλο με ευχαρίστησε και έφυγε για την συνέχεια της βάρδιας.

Η συγκεκριμένη μου συνάντηση με την Αντρέα ήταν καλύτερη από ποτέ. Ίσως να ήμουν και λίγο τυχερός που την πέτυχα αρκετά κεφάτη, με διάθεση και όρεξη να περάσει και αυτή καλά μαζί μου. Ήταν πολύ χαλαρή, ερωτική, με την χημεία, την οικειότητα, το χιούμορ, αλλά και με το πάθος, το sex σε υψηλούς ρυθμούς, την άριστη συμμετοχή σε πλήρη άνεση χρόνου να είναι τα συστατικά μιας συνεδρίας που θα θυμάμαι για καιρό

Αυτά για την εμπειρία μου με την Αντρέα, χωρίς να σημαίνει ότι πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 04, 2014
Όνομα κοπέλας
Αντρέα
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kaloeros

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Φεβρουαρίου, 2014
Βάλανε στο πρόγραμμα των 70 ευρώ και επιπλέον χρόνο; Νόμιζα ότι αυτό το προσέφεραν μόνο για το πρόγραμμα των 100 ευρω (και μαλιστα μισάωρο). Απ' ότι ήξερα για τα 70 ευρώ απλά δεν ήταν τόσο πιεστικοί στα του χρόνου... Πολύ ευχάριστο νεο Χαμόγελο
08 Φεβρουαρίου, 2014
η Αντρέα είναι ένα από τα στανταράκια μου και όχι άδικα, όχι μόνο για τα σωματικά της προσόντα αλλά και για τη διάθεσή της.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2