Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 186 10
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
2η κατάθεση σήμερα στη Φυλής μετά από πέρασμα από μετάξι.

Είχα βάλει στο μάτι μια καινούρια μικρή που είδα στον εν λόγω οίκο.

Πρόκειται για μία εντυπωσιακή κορμοστασιά, ένα μελαχρινό ψηλό κορίτσι με πιασίματα, σώμα απλά υπέροχο, με στήθος 3αρι όμορφο φυσικό, πρόσωπο πολύ συμπαθητικό και αρκετά αθώο. Για τα δικά μου γούστα μουνάρα, μου έκανε αμέσως το κλικ, αν και ήξερα ότι θα έτρωγα φόλα πιθανότατα... Στο σαλόνι βγαίνει αρκετά διστακτικά φορώντας πολύ σεμνά εσώρουχα...

Κάνω λοιπόν την τσάρκα μου επιστρέφω... Τσατσά, η γνωστή ξανθιά του εν λόγω οίκου. Πέρασα στο δωμάτιο 2, αρκετά αξιοπρεπές, καθαρό και λίγο πάνω από το μέσο όρο της Φυλής...

Η μικρή έρχεται μετά από 2-3 λεπτά... Φαινόταν αρκετά διστακτική και ντροπαλή, αλλά ήξερε αρκετά καλά ελληνικά... Τη ρώτησα από πού είναι, τι και πώς. Μου είπε ότι σήμερα ήρθε από Ρουμανία, 1η μέρα εκεί, θα κάτσει 3-4 μέρες Αθήνα και μετά μάλλον θα πάει Κρήτη. Μου ανέφερε ότι έχει δουλέψει κάτω κάνα χρόνο σε μπουρδέλο και επίσης σε μπαρ πιο πριν. Μου δήλωσε 22 χρονών...

Στα του σεξ, μπαίνοντας στο δωμάτιο βγάζει το σουτιέν, με ρωτάει αν πρέπει να βγάλει και το στρινγκ, της λέω ναι... Ανεβαίνει με τις γόβες στο κρεβάτι, κάτι που δε μου αρέσει, αλλά οκ, τι να της πεις τώρα... Κάθεται δίπλα μου και τρίβεται, μου πιάνει διστακτικά την πούτσα, σαν παιδούλα, σαν παρθένα σχεδόν...

Βλέπω ότι δεν ξέρει τι να κάνει (απλά έχει κολλήσει δίπλα μου και με πιάνει), οπότε την ξαπλώνω να της κάνω λίγα φιλάκια στο λαιμό, στο στήθος (υπέροχο Κουλ) και κατεβαίνοντας προς το μουνί της τη νιώθω κάπως να χαλαρώνει... Βρήκε ευκαιρία να ξαπλώσει, μη φανταστείτε ότι γούσταρε. Μου είπε ότι μόνο 2 ωρίτσες είχε δουλέψει, αλλά ήταν κουρασμένη από το ταξίδι...

Δεν της αρέσει εδώ και ούτε ξέρει τι θα κάνει... Όταν την κοίταζα στα μάτια μου έλεγε γιατί με κοιτάς. "Είσαι πολύ όμορφη" της λέω. "Δεν είμαι" μου λέει. "Είσαι" της λέω. "Όχι" μου λέει. Τέλος πάντων, την έγλειψα 3-4 λεπτά, σταμάτησα μόνος μου για να κάνουμε και λίγο σεξ πριν τη φωνάξουν, έβαλε κάπως ατσούμπαλα το προφυλακτικό, με ρώτησε αν θέλω πίπα, είπα "άντε κάνε λίγο". Έκανε πολύ διστακτικά και ρηχά γιατί όπως μου είπε δεν της άρεσε η γεύση του προφυλακτικού...

Μετά το πάλεψε να ανοίξει την κρέμα και έβαλε μπόλικη στο μουνί της, μου είπε πως θέλω, και μεταξύ ειρωνείας και ευγένειας της είπα "ξάπλωσε, να ξεκουραστείς κιόλας". Ξαπλώνει φαρδιά πλατιά, φτωχές αντιδράσεις και η συμμετοχή της περιορίστηκε στο να με χαϊδεύει με τα νύχια της στην πλάτη και να αναστενάζει ελαφρώς... Εγώ τη φίλαγα όσο μπορούσα σε λαιμό και στήθος, αλλά δεν ένιωθα κάτι, οπότε μετά από 2-3 λεπτά απλά σταμάτησα... Κατάλαβε ότι δεν τελείωσα; ποιος ξέρει...

Βγαίνω από μέσα της, και ξαπλώνω πάνω της... Της φιλάω το στήθος και πιάνουμε πάλι την κουβέντα... Ευκαιρία να ξαπλώσει και να χαλαρώσει λίγο, δεν έκανε καμία κίνηση για να σηκωθεί στα επόμενα 5 λεπτά... Το συμπάθησα και το λυπήθηκα αυτό το κορίτσι... Της λέω ότι δεν κάνει για αυτή τη δουλειά, να βρει κάτι άλλο και συμφωνεί...

Με ευχαριστεί, μου δίνει ένα φιλί στο μάγουλο και της πετάω και εγώ ένα "χάρηκα που σε είδα", λες και είχα βγει με καμιά κοπελίτσα για καφέ... Τέλος πάντων. Χρόνος παραμονής γύρω στα 14-15 λεπτά, αλλά σχεδόν τα 10 σε κουβέντα, τι να το κάνεις... Η τσατσά αναβόσβησε το φως κάπου 2 λεπτά πριν βγει η κοπέλα.

Τέλος πάντων, αυτά από την εμπειρία μου, προς γνώση και προς αποφυγή... Ειλικρινά άμα έμενε μπορεί και να ξαναπήγαινα, γιατί μου αρέσουν αυτές οι φάσεις, το ξέρετε... 3-4 μέρες θα κάτσει μου είπε εκεί. Όσοι γουστάρετε τα όμορφα έπιπλα περάστε, οι υπόλοιποι ΜΑΚΡΙΑ!!!

Καλά γαμήσια και να προσέχετε που ξοδεύετε τα λεφτά σας!!! Μεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 05, 2014
Όνομα κοπέλας
Ιονέλα
Υπηρεσίες
O
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού