Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 22 10
Ξενοδοχεία 43996
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Χώρος (γενικά)
 
8.0
Καθαριότητα
 
8.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
7.0
Διακριτικότητα
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επισκεφθηκα ημερα Σαββατο κατα τις 10 βραδακι το εν λογο ξενοδοχειο μεσω φιλου που μου το συστησε για να παω με το 2ο amore και να μην μας παρει κανενα βλεμμα χαμπαρι καταλαβαινεται!
Το Royal το βρηκα πολυ ευκολα στη γεφυρα του σχιστου εκανα αριστερα και ξεχωριζει αμεσως μπορω να πω απο τα αλλα ξενοδοχεια της περιοχης εκει.Ευκολη προσβαση στο παρκινγκ στην πισω πλευρα του ξεν/χειου και αμεσως βουρ για μεσα με το μωρο.
Ο ρεσεψιονιστ πολυ σωστος και ευγενικος με ενημερωσε για τιμες και διαρκεια παραμονης και προτιμησα ενα απλο δωματιο για να δω τι παιζει.(30ευρωπουλα για 5 ωρες μου ειπε)Αναμονη καθολου.... φυγαμε για τον 2ο οροφο σχετικα χαμηλο φωτισμο στο διαδρομο αλλα δεν με πειραξε.Αξιζει να αναφερω οτι εκτος απο τα προφυλακτικα ειδα κ αυτοματο πωλητη sex shop στον οροφο με πολλους περγαλατσους,baby oil κτλ για οσους θελουν κατι το παιχνιδιαρικο πραγμα που κινησε και την περιεργεια της δικιας μου Χμμμ;
Στο θεμα μας τωρα τα δωματιο πολυ μεγαλο με ωραιο καθαρο μπανιο και πετσετες σφραγισμενες και ταινια καθαριοτητας πανω στη λεκανη πραγμα μου αρεσε πολυ.Απο φωτισμο οσο θες σποτακια ρυθμιζομενα, φωτιζομενο πινακα με θεμα New York και καθρεφτη πανω απο το στρογγυλο κρεβατι!!!
Παραγγειλαμε 2 ποτακια για να χαλαρωσουμε και την συνεχεια μπορω να την περιγραψω μονο με βιντεο ντοκουμεντο Κατσικογάμης
Καναμε ενα ζεστο ντουζακι και ετοιμαστηκαμε να φυγουμε.
Τελικως καθισαμε 3,5ωρες πληρωσα 42 ευρω, 30 το δωματιο και 12 τα ποτα μια χαρουλα για τις υπηρεσιες του και σιγουρα θα το ξαναεπισκευτω.Τιμια προταση για τις εποχες μας το συστηνω ανεπιφυλακτα σε ολους τους φιλους του φορουμ.
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
8 Δεκ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού