Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 28 10
Call-Girls 123019
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η συνάντηση έγινε πριν κανά τετράμηνο , απλά σήμερα ανακάλυψα ότι υπήρχε καταχωρημενη και για κριτικές. Η ημερομηνία ειναι ενδεικτική λοιπόν. Το συγκεκριμένο post το είχα γράψει τότε και στο forum στο νήμα αναζητήσεις milf call girls".
Συναντηση πριν καιρο λοιπόν με την Ελενα η Άννα απο τη Ρωσσια.

Καλη συνενοηση στο τηλεφωνο και μεσα σε μιση ωρα ειχε ερθει στο hotel. Η Ελενα ειναι μια γυναικα γυρω στα 45 με 50 που διαθετει αυτη τη φοβερη κορμαρα που βλεπετε στης φωτο. Βεβαια το σωμα της δεν ειναι αψεγαδιαστο (απλα στης φωτο φαινονται ολα ωραια) αλλα δεν νομιζω να σας χαλασει και κατι. Εκανε εντυπωσιακη εισοδο στο δωματιο πανω στα ψιλοτακουνα φορωντας ενα κολητο μαυρο φορεμα που τονιζε της καμπυλες της.
Μπηκαμε κατευθειαν στο ψητο χωρις να χανουμε χρονο. Εβγαλε τα ρουχα της και της ειπα να αφησει τα εσωρουχα και της γοβες μιας και με εφτιαχνε πολυ ετσι. Την εστησα στα ορθια μπροστα σε εναν καθετο μεγαλο καθρεπτη που υπηρχε στον χωρο και κολησα απο πισω της χαιδευοντας την παντου και βγαζοντας της σιγα σιγα και τα εσωρουχα. Στην συνεχεια ακολουθησε και το γαμησακι στο κρεβατι σε διαφορες στασεις. Καποια στιγμη και ενω την ειχα απο πανω σηκωθηκε και αρχισε να βγαζει πολλα υγρα απο το μουνι της. Τωρα εχυσε (οπως μου ειπε), κατουρηθηκε (ενταξει δεν νομιζω), με λιγα λογια καναμε το κρεβατι μουσκεμα. Μιας και ημουν ετοιμος να τελειωσω την ξαναεστεισα στα ορθια και αρχισα να την γαμαω απο πισω. Στην συνεχεια την εβαλα να καθησει και εκανα καταθεση στης βυζαρες της. Κατι τα πολλα που εβγαλα, κατι και τα δικα της, νομιζες πως ειχε σπασει καμια σωληνα εκει μεσα. Να συμπληρωσω οτι κανει καλη πιπα, φιλαει και με γλωσσα για οσους ενδιαφερονται. Ενα μειον που ειδα και πρεπει να το αναφερω ειναι οτι οταν της το χωνεις δυνατα καποια στιγμη τραβιεται λιγο πονωντας χωρις ομως να κοβει τον ρυθμο, σε αφηνει να συνεχισεις στο ιδιο τεμπο.
Η Ελενα στοιχιζει 80 ευρω για μια εκτονωση +10 ευρω δευτερη αν θελετε. Επισης αν θελει καποιος πρωκτικο χρεωνεται εξτρα.Αν αξιζει αυτα τα λεφτα? Θεορω πως ναι, περασα καλα. Αν και πιςτευω πως το καλύτερο για την συγκεκριμένη θα ήταν στα 60 με μια εκτόνωση.
Στειλτε της στο fb και θα σας στειλει λογικα το νουμερο της. Εγω απο εκει το βρηκα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 17, 2013
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Μέλος
Εγγραφή:
3 Αυγ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
99
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Φεβρουαρίου, 2014
αν θες στειλε το fb σε πμ ευχαριστω
05 Φεβρουαρίου, 2014
εχε χάρη που έσβησα την φωτογραφία με την μούρη της γιατί θα την έβαζα να τρώτε όλο το φαί σας
05 Φεβρουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Για την ηλικία της μια χαρα ειναι η μούρη της...
06 Φεβρουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

αμα σ'αρεσει αυτή η μούρη μην πάρεις την Λίλυ θα φας καψούρα Μεγάλο χαμόγελο
25 Απριλίου, 2014
αν μπορεις στειλε μου το ονομα της στο Fb σε pm
20 Ιουνίου, 2014
Καλησπέρα είναι ευκολο να έχω το fb?xευχαριστώ!
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 150081
30 Αυγούστου, 2014
αν θες στειλε το fb σε πμ ευχαριστωΚεφάλι σε τοίχο!
S
Stephan782014
04 Σεπτεμβρίου, 2016
Συναγωνιστες επειδή μου αρεσουν αυτου του είδους οι εμπειριες στειλτε facebook και τηλεφωνα.thx!!!
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8