Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 157 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Α) ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΤΗΣ ΣΤΟΥΝΤΙΟΤΣΑΡΚΑΣ
Ώρα αναχώρησης από το σπίτι: 14:14.
Περιεχόμενο μπουρδελότσαντας: Ένα πακέτο πουτανομάντηλα, το ροζ ριγκάκι του Γύπα, 10 φωτογραφίες από το Fareham και 10 φωτογραφίες από το Southampton.
Αξιοσημείωτα γεγονότα: Αρχικά πέρασα από την εμπορική τράπεζα, για να κάνω ανάληψη 40 ευρώ από τον students account της Lloyds. Δυστυχώς όμως, το συγκεκριμένο υποκατάστημα είχε στεγνώσει από ρευστό. Στη συνέχεια, επισκέφτηκα το ΑΤΜ της τράπεζας Πειραιώς (οδός Υακίνθου), αλλά και εκεί τα ίδια σκατά. Εκείνη τη στιγμή, θυμήθηκα το λόγο, για τον οποίο ξενιτεύτηκα. Σκέφτηκα ότι "η Ελλάδα δεν είναι κατάλληλη ούτε για διακοπές". Στις 14:37 συνάντησα στην Πλατεία Κυψέλης έναν συμμαθητή μου από το γυμνάσιο. Κουβεντιάσαμε 10 λεπτά στα όρθια. Κατόπιν, βάδισα κατά μήκος της οδού Κυψέλης και έκανα ανάληψη από το ταχυδρομικό ταμιευτήριο (συνολικά είχα πάνω μου 110 ευρώ).
Δρομολόγιο: Λέλας Καραγιάννη 35, Δροσοπούλου 97, Αχαρνών 106, Αχαρνών 85, Παρασίου 36, Πιπόνου 118.
Γενική παρατήρηση: Αν εξαιρέσουμε το μπουρδελάκι της οδού Παρασίου 36, όλα τα υπόλοιπα βαράγαν μύγες. Όλες οι τσατσάδες ήταν ευγενικές, αλλά καμία δε φορούσε φούστα. Η υπηρεσία στο μπουρδέλο της οδού Αχαρνών 85 φορούσε ένα διαθλαστικό ριγκάκι, αλλά η φάτσα της έβγαζε την αύρα του Κωνσταντίνου Μητσοτάκη.
Τελική κατάθεση: Αχαρνών 85.
O διάλογος με την α-καπέλο τσατσά κατά την 1η μου επίσκεψη ήταν ο εξής:

ΤΑΚΜΑΝ: (κόντεψα να πέσω από τις σκάλες από τη συναισθηματική ένταση).
ΤΣΑΤΣΑ (τρομαγμένη): Παναγία μου.
ΤΑΚΜΑΝ (λαχανιασμένος): Συγνώμη.
ΤΣΑΤΣΑ: Είσαι καλά;
ΤΑΚΜΑΝ: Ναι.
ΤΣΑΤΣΑ: Έχουμε μια νέα κοπέλα. Έρχεται να τη δεις.
ΤΑΚΜΑΝ (βγάζοντας την αύρα της Ουκρανέζας): Μάλιστα.
ΤΣΑΤΣΑ (επιδεικνύοντας προκλητικά το ριγκάκι της): Η κοπέλα είναι καινούργια στη δουλειά και προσπαθεί να αποκτήσει πελατεία. Όλοι όσοι έχουν περάσει μαζί της στο δωμάτιο, βγήκαν κατευχαριστημένοι. Δε βιάζεται καθόλου στο δωμάτιο, 20 ευρώ το απλό πρόγραμμα.
ΤΑΚΜΑΝ (βγάζοντας την αύρα του Τζαβίδη να βγάζει εισιτήριο για London Victoria Coach Station): Ωραία.
ΤΣΑΤΣΑ: Θα περάσεις μέσα;
ΤΑΚΜΑΝ: Θα κάνω πρώτα την τσάρκα μου, you know. Χθες ήρθα από Αγγλία και θέλω να απολαύσω τον ήλιο της Αθήνας.
ΤΣΑΤΣΑ: (ανάστροφος μορφασμός κογιότ).
ΤΑΚΜΑΝ: Άντε θα σου πω την αλήθεια. Βρίσκομαι στο Southampton από τις 21 Σεπτεμβρίου. Αυτό που μου λείπει εκεί, είναι η αγάπη. Μου αρέσει όταν έρχομαι Greece, να κάνω extreme πράγματα. Έχω βίτσιο, να μπαίνει και η υπηρεσία στο δωμάτιο με την κοπέλα και να της κρατάω το χέρι.
ΤΣΑΤΣΑ: Πόσα δίνεις για αυτό;
ΤΑΚΜΑΝ: 100 ευρώ.
ΤΣΑΤΣΑ: Πέρασε.
ΤΑΚΜΑΝ: Πάω και σε ένα άλλο σπιτάκι και στη συνέχεια επιστρέφω.
ΤΣΑΤΣΑ: Να πας στο καλό.
ΤΑΚΜΑΝ: See you later.

Ώρα άφιξης στο στούντιο κατά τη 2η μου επίσκεψη: 15:38.
Ο διάλογος με την τσατσά ήταν ο παρακάτω:

ΤΣΑΤΣΑ: Ξανάρθες βλέπω.
ΤΑΚΜΑΝ: Δε σου είπα ότι θα επιστρέψω;
ΤΣΑΤΣΑ: (περιοδικός μορφασμός Γύπα).
ΤΑΚΜΑΝ (με τρεμάμενα χέρια): Μισό λεπτό, να σου δώσω τα χρήματα ...
ΤΑΚΜΑΝ: (Bic-bic-bic ...).
ΤΣΑΤΣΑ: Από εκεί είναι το δωμάτιο.
ΤΑΚΜΑΝ: Να σε ρωτήσω, υπάρχει τουαλέτα να ρίξω κανένα κατούρημα;
ΤΣΑΤΣΑ: Όχι. Κατούρα στο νεροχύτη και στη συνέχεια ξέπλυνέ τα.
ΤΑΚΜΑΝ: Κατάλαβα.

Β) ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗΣ
Πουτάνα: Ηλικίας 18-20, ξανθιά, ψιλή και φορούσε πολυφλεκτικά χρυσά τρικ-τρικ.
Τσατσά: Ηλικίας 65-70, μάγκικη φάτσα, παντελόνι, τσιγαράκι και φορούσε ένα χρυσό πολυκαυλωτικό ριγκάκι.

Γ) ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ
Μόλις η τσατσά έκλεισε την πόρτα του δωματίου, ξεκούμπωσα το τζην και προσπάθησα να κατουρήσω. Ωστόσο, "the system is currently unavailable" (με έπιασε προσωρινή κατακράτηση της ουροδόχου κύστης λόγω κακών συνθηκών). Έτσι λοιπόν, έβγαλα τα sex toys από την μπουρδελότσαντα, βόλεψα τα πράγματά μου και γδύθηκα εκπέμποντας έντονη σεξουαλική αύρα. Πριν ολοκληρώσω το στριπτίζ, η τσατσά αποπειράθηκε να μπει μέσα. Εγώ τότε της είπα "Να γδυθώ και θα σε φωνάξω". Όταν έβγαλα και το βρακί, φώναξα τις δυο κυρίες.
Αρχικά μπήκα η πουτάνα και στη συνέχεια ήρθε η υπηρεσία. Αφού τους εξήγησα το concept, ξεκίνησε η ερωτική ιεροτελεστία.
Ένας χαρακτηριστικός διάλογος, ήταν ο ακόλουθος:

ΤΣΑΤΣΑ: Τι ακριβώς θες από μένα;
ΤΑΚΜΑΝ: Καταρχήν, κάτσε κάτω και χαλάρωσε.
ΤΣΑΤΣΑ: (κάθισε φοβισμένη).
ΤΑΚΜΑΝ (της έδωσα το ριγκάκι του Γύπα): Φόρα αυτό.
ΤΣΑΤΣΑ: Τι είναι αυτό; Μαγικό δαχτυλίδι;
ΤΑΚΜΑΝ: Μου το έδωσε μια κοπέλα από το μεταπτυχιακό και μου είπε να το χαρίσω, σε όποια γυναίκα αγαπήσω. Εγώ το δανέιζω σε κυρίες, σαν εσένα.
ΤΣΑΤΣΑ: Μισό λεπτό, γιατί θα σφηνώσει. Θα το βάλω στο μικρό δάχτυλο.
ΤΑΚΜΑΝ: (γέλαγα σαν κορνούτος).
ΤΑΚΜΑΝ: Δωσ μου το χέρι σου και κάνε με να αισθανθώ αγάπη.
ΤΣΑΤΣΑ: (μου πρόσφερε το χέρι της και έκανε μια περίεργη γκριμάτσα).
Οι φάσεις του sex, ήταν οι ακόλουθες:

1η φάση: "κλασσική πίπα" (εκτιμώμενη διάρκεια: 4-5 λεπτά). Κατά τη διάρκεια της φάσης αυτής, η πουτάνα (παιδιά δε θυμάμαι όνομα και εθνικότητα) μου έπαιρνε την κλασσική πίπα, ενώ η υπηρεσία μου πρόσφερε το χέρι της για stamp και sandwich διαρκείας.
Μια χαρακτηριστική στιχομυθία ήταν η εξής:

ΤΑΚΜΑΝ: Platform 4 for the 16:52, south-west trains services to London Waterloo. Calling at: St Denys, Southampton Airport Parkway, Eastleigh, Sawford, Winchester, Micheldever, Basingstoke, Fleet, Farnborough, Woking, Clapham Junction and London Waterloo. This train has 4 coaches.
ΤΣΑΤΣΑ: (διπλή γκριμάτσα του Γύπα).
ΤΑΚΜΑΝ: Ladies and Gentlemen. The next station is Winchester. The journey is expected to take 15 minutes time. Thank you.
ΤΣΑΤΣΑ: (με κοίταξε με το βλέμμα του Μητσοτάκη, την ώρα που χάνει στο καζίνο).
ΤΑΚΜΑΝ: Hallo. I would like a chicken korma please.
ΤΣΑΤΣΑ: (έκανε τη γκριμάτσα του Sujit Sahu).
ΤΑΚΜΑΝ (σχεδόν κλαίγοντας): Σε ευχαριστώ που καταδέχεσαι τα χεράκια ενός βρωμιάρη Πακιστανού.
ΤΣΑΤΣΑ: (κλασσικός μορφασμός Γύπα).

2η φάση: "Η μέθοδος του Πεπονοτρυπητή" (εκτιμώμενη διάρκεια: 1 λεπτό). Κατά τη διάρκεια της φάσης αυτής, χούφτωνα το χέρι της υπηρεσίας, τρίβοντας τον πούτσο μου με πάθος στο σεντόνι. Η κοπέλα στην ουσία, έπαιζε το ρόλο της γλάστρας, δίνοντας ξυλιές στον κώλο μου και τσιμπόντας τα αρχίδια μου, για να χύσω γρήγορα.
Ένας χαρακτηριστικός διάλογος κατά τη στιγμή της εκσπερμάτωσης, ήταν ο παρακάτω:

ΤΣΑΤΣΑ: Χύνεις;
ΤΑΚΜΑΝ: Ναι.
ΤΣΑΤΣΑ: Μπράβο.
ΤΑΚΜΑΝ: Τέλειωσα.
ΤΣΑΤΣΑ: (ανάδρομος μορφασμός Γύπα).
ΤΑΚΜΑΝ: Συγνώμη, αν σε έκανα να αισθανθείς άσχημα.
ΤΣΑΤΣΑ (βγάζοντας ξινίλα): Δεν πειράζει.

Στη συνέχεια, η τσατσά αποχώρησε από το κόκκινο δωμάτιο, χωρίς να πει κουβέντα.
Στο τέλος, σε φιλικό κλίμα έδειξα τις φωτογραφίες από την Αγγλία στην πουτάνα.

Δ) ΑΠΟΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΣ
Αφού αποχώρησα η πουτάνα από το δωμάτιο, ντύθηκα, βόλεψα τα πράγματά μου και αποχώρησα από το κόκκινο δωμάτιο.
Ο αποχαιρετιστήριος διάλογος με την τσατσά, ήταν ο ακόλουθος:

ΤΑΚΜΑΝ: Από πού σκατά είναι η έξοδος;

... φωνή βοώντος εν τη ερήμω ...

ΤΑΚΜΑΝ: Α εδώ είναι.
ΤΑΚΜΑΝ (κοιτώντας προς το κουζινάκι): Γεια. Τα λέμε. Δε θα έρθεις να με ξεπροβοδίσεις;
ΤΣΑΤΣΑ: (ανεστραμμένη γκριμάτσα του Γύπα).
ΤΑΚΜΑΝ: Anyway. See you later. Bye.
ΤΣΑΤΣΑ (βγάζοντας την αύρα της α-καπέλο, που γεννήθηκε στην Πλάκα και κατακρίνει τη λαθρομετανάστευση και την εγκληματικότητα στο κέντρο της Αθήνας): (ανάδρομος μορφασμός κογιότ).

Ε) ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΑΙΤΙΟΛΟΓΗΣΗ
Εμφάνιση κοπέλας: 10.0.
Αν και ήταν πιπίνι, φορούσε χρυσά τρικ-τρικ. Η προσπάθεια πρέπει να επιβραβεύεται.

Συμμετοχή / διάθεση / υπηρεσίες κοπέλας: 10.0.
Έκανε ότι μπορούσε. Εξάλλου, ο ρόλος της ήταν διακοσμητικός.

Χώρος / καθαριότητα χώρου: 7.0.
Πολύ χαμηλός φωτισμός και έλλειψη τουαλέτας. Καλά, αν έρθει στην τσατσά παχύ χέσιμο, τι κάνει;

Πρόσβαση: 10.0.
Ακριβώς από κάτω, περνάνε τα λεωφορεία 6, Β9 και Γ9.

Εμφάνιση τσατσάς: 7.0
Θα μπορούσε να είναι πιο περιποιημένη.

Συμπεριφορά τσατσάς: 6.0.
Εκτιμώ το γεγονός ότι δέχθηκε να μπει στο δωμάτιο με την πουτάνα, αλλά το σύνολο της εμπειρίας δεν άξιζε ούτε 50 ευρώ.

Σχέση απόδοσης / τιμής: 6.0.
Βγαίνοντας από το μπουρδελάκι, αισθάνθηκα αρκετή μοναξιά και έλλειψη αγάπης. Δεν πέρασα ιδιαίτερα καλά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 03, 2014
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Σεπ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
61
Likes:
65
Πόντοι:
1.316
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Φεβρουαρίου, 2014
μορφή είσαι ρε Τάκαρε !!
04 Φεβρουαρίου, 2014
απο τις πιο κατεστραμμένες,αλλοπρόσαλες , ανωμαλες πορνικές σκηνές
δίκαια έδωσες 100ευρώ γι'αυτό
δίκαια είσαι τιμημένος!

+1 απο εμένα , αν και θα ήθελα να βάλω +150
05 Φεβρουαρίου, 2014
Πρεπει να εχει κυκλοφορησει καινουριο κρακ στο Λονδινο.
05 Φεβρουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ρε δεν μπορώ. Γελάω σαν κορνούτος.
16 Φεβρουαρίου, 2014
Αδελφε εισαι γαματος !!!
24 Φεβρουαρίου, 2014
Μιλάμε για πολύ μεγάλη ΑΝΩΜΑΛΑΡΑ!
Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα ...
ΑΒ
Αρης Βελουχιωτης
25 Φεβρουαρίου, 2014
+1 και απο μενα !!!
25 Φεβρουαρίου, 2014
ΑΝ πραγματικα κανεις αυτα που γραφεις,τι να πω........ΥΠΟΚΛΙΝΟΜΑΙ!!!!!!!!!
27 Φεβρουαρίου, 2014
Υποκλίνομαι και εγώ
θεωρώ όμως ότι και με πενήντα θα ερχόταν πάλι η σταστά
Με τις αναδουλειές που έχουν οι πουτάνες κάνουν κρά για κανένα εξτραδάκι.
27 Φεβρουαρίου, 2014
Εάν αυτά που γράφεις τα φαντάζεσαι, είσαι μορφή, είσαι μοναδικός, θα μπορούσες να γίνεις ο νέος Εμπειρίκος αν το καλλιεργούσες λίγο. Αν εκτός του να τα γράφεις, τα κάνεις κιόλας...δεν ξέρω τι να πω, μένω άφωνος.
11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2