Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 29 10
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Όντας κλινήρης 3 μέρες με πυρετό και έχοντας φάει την κλεισούρα της αρκούδας, με το που ένιωσα καλύτερα χθες το απόγευμα, κατευθύνθηκα στην Καλλιθέα για να συναντήσω την Κλεοπάτρα. Μια κοπέλα που δεν γνώριζα την ύπαρξή της, μέχρι που άρχισε να γράφει στο σάιτ και σε συνδυασμό με την κριτική του μέγιστου bk1981, η περιέργειά μου αυξήθηκε κατακόρυφα. Φτάνοντας στο στούντιο, είχα μια περιέργεια να δω αν θα ανοίξουν μιας και στο παρελθόν έπρεπε να έχεις κονέ για να μπεις...Και όμως...Άνοιξαν αμέσως, και με υποδέχθηκε η ευγενική υπηρεσία....Λόγω ενός μπερδέματος στο πρόγραμμα, εγώ νόμιζα ότι θα δούλευε μέχρι της 23:00 η Κλεοπάτρα, αλλά για κακή μου τύχη ήταν έτοιμη να φύγει και είχε βάλει ήδη τα πολιτικά της. Ζήτησα από την υπηρεσία απλά να τη δω και να τη χαιρετήσω πράγμα που έγινε. Ακολούθησε συζήτηση σε εγκάρδιο κλίμα και όταν άκουσε από το που είχα έρθει, τινάχτηκε σαν να τη χτύπησε ρεύμα, μου έφραξε την πόρτα λέγοντάς μου ότι αποκλείεται να φύγω έτσι...Τι να πω?? Έμεινα έκπληκτος με τη συμπεριφορά της και με τον τρόπο της...Λίγες κοπέλες θα το έκαναν αυτό....

Πέρασμα στο δωμάτιο, το οποίο ήταν απλό αλλά πεντακάθαρο και όμορφο, με σιδερένιο διπλό κρεβάτι, μεγάλο επιτοίχιο καθρέφτη και ντουζιέρα άνετη και σφραγισμένη πετσέτα. Γρήγορο μπανάκι για φρεσκάρισμα και μικρή αναμονή μέχρι να ετοιμαστεί και η Κλεοπάτρα μιας και την έπιασα απροετοίμαστη....

Ήρθε σύντομα κοντά μου και είχα την ευκαιρία να την παρατηρήσω καλύτερα. Είναι καστανόξανθη,με μαλλιά λίγο κάτω από τους ώμους, έχει ωραίο πρόσωπο, με ανοιχτόχρωμα μάτια, αδύνατο κορμί, με μικρό στηθάκι αλλά με κάτι ρώγες σωστές κρεμάστρες, ωραία πόδια και καλοσχηματισμένη περιφέρεια. Ο ορισμός του σώματος μοντελέ...Συζητησούλα σε χαλαρό κλίμα, με πολύ γέλιο και άνεση, είναι χαριτωμένη μιας και δεν μπορεί να προφέρει το ρ, σε σημείο που νόμιζα ότι είναι Γαλλίδα... Γλώσσα

Τα λόγια αντικαταστάθηκαν με τις πράξεις με εκείνη να αρχίζει να με φιλάει στο λαιμό μου, στο στήθος μου, να τρίβεται πάνω μου...Της έβγαλα το μαγιώ, και την ξάπλωσα να την περιποιηθώ, ξεκινώντας φυσικά από τις καταπληκτικές της ρώγες, περνώντας από την κοιλιά της και καταλήγωντας στο μοσχομυριστό αιδοίο της. Πεντακάθαρο, όμορφο ανατομικά δέχτηκε την περιποίηση μου με την Κλεοπάτρα να συμμετέχει ενεργά, αληθοφανώς και με τρομερή ένταση. Τέτοια ανταπόκριση καιρό είχα να δω....Σειρά για τη δική της περιποίηση, με άψογο καραμέλωμα των @@, ρούφηγμα, τρίψιμο κλπ...Πέρασμα προφυλακτικού και ξεκίνημα του στοματικού της. Πολύ καλό σε τεχνική, βαθύ, με φτυσίματα, κοπανήματα στη γλώσσα της και μπόλικη οπτική επαφή....

Πρώτη στάση cowgirl, με πολύ καλή αίσθηση κατά τη διείσδυση, αργοί gfe ρυθμοί, βαθείς αναστεναγμοί εκ μέρους της, κάτι που προσέδιδε μια ιδιαίτερη νότα και εμένα να περιποιούμαι και να φιλάω για μια ακόμα φορά τις ρώγες της...Της έριξα και ένα δυο σκαμπιλάκια στον κωλαράκο της έτσι όπως ήταν από πάνω μου και φάνηκε ότι της άρεσε...Γύρισμα σε ιεραποστολικό, με τα πόδια της ενωμένα στο στήθος μου και είχα την ευκαιρία να ασχοληθώ μαζί τους, με το οποίο δε δυσανασχέτησε. όμορφα πατουσάκια, με έντονη καμάρα και καθαρά. Στη συνέχεια πλαγιαστά σε πιο έντονους ρυθμούς με εκείνη να συμμετέχει στα ίδια υψηλά επίπεδα....

Λόγω μειωμένων αντοχών το τέλος επέλεξα να έρθει διαλέγοντας μια αργή και αισθησιακή διαδικασία στοματικού και footjob και πολλών φιλιών κάτι που το απόλαυσα δεόντως και μου πρόσφερε ένα πολύ ωραίο κλείσιμο στη συνεδρία μου με την Κλεοπάτρα...Μετά κάτσαμε για αρκετή ώρα και συνεχίσαμε την κουβέντα μας χωρίς πίεση και με αξιοσημείωτη άνεση....

Η Κλεοπάτρα αποδείχθηκε λίρα 100 που λέμε, ένα κορίτσι πολύ όμορφο, με επαγγελματική ευσυνειδησία και με πολύ καλές υπηρεσίες και σίγουρα θα την ξανασυναντήσω. Μακάρι τη συμπεριφορά της να την υιοθετήσουν και άλλες συνάδελφοί της...

Αυτά από μένα. Σας εύχομαι τα καλύτερα....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 03, 2014
Όνομα κοπέλας
Κλεοπάτρα
Υπηρεσίες
lagonisian
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Ιουν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
282
Likes:
12.425
Πόντοι:
25.846
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού