Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 67 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Για δεύτερη συνεχόμενη βραδιά , επισκέφθηκα το εν λόγω ίδρυμα !!
Χθες Κυριακή ήταν το τελευταίο στο οποίο μπήκα , ενω σήμερα ήταν το πρώτο και μοναδικό !!!
Το μωρό (δεύτερη μέρα πάλι ξέχασα να ρωτήσω όνομα) είναι ενα αδύνατο κοντό πλασματάκι με μικρό στήθος και αδιάφορη φάτσα... αλλα έχει ενα κωλαράκι όλα τα λεφτά !!!! Φοράει μάλιστα ενα 15ποντο πορνοπάπουτσο , και το κάνει το κωλαράκι της ακόμα πιο λαχταριστό !!! Η τιμή στο δεκάρικο... Το κορίτσι δεν καταλαβαίνει καθόλου Ελληνικά ούτε Αγγλικά ... μόνο Ιταλικά μιλάει...
Μπαίνοντας δυο φορές κατάλαβα πως δεν έχει ιδιαίτερες κλασικές χάρες , πίπα νορμαλ , δεν ξέρει να φοράει καπότα , την βάζει σαν κάλτσα , απο πάνω δεν έχει κανένα ιδαίτερο κούνημα... Δεν ξέρω τι με καύλωσε τόσο πολυ , είχα χρόνια να φάω σκάλωμα με ιερόδουλη , την σκεφτομαι και καυλώνω... και δεν μπορώ να καταλάβω το γιατι !!!! ο απίθανος κώλος είναι τρελή αδυναμία μου ... αλλα παίζει και κάτι ακόμα και το σκέφτομαι ... η κοπέλα λοιπον δείχνει να ψιλουποφέρει απο το σεξ ... χθες ήταν αργά τελείωνε η βάρδια της και σκέφτηκα θα έχει κουραστεί αλλα το έκανε και σήμερα ενω πήγα πολυ νωρίτερα... έκατσε πάνω μου , είχα κάτσει στην άκρη του κρεβατιού , την έβαλα ανάποδα με πλάτη σε μένα , και ενω τον είχε πάρει μέσα της το μισό , άρχισε να σκούζει και να φαίνεται πως δεν μπορεί να πάρει άλλο μέσα της... και δεν έχω κανένα κοντάρι πορνοσταρ... μια νορμαλ πούτσα έχω !!! δεν με ενδιέφεραν άλλες στάσεις, την σήκωσα αμέσως στο όρθιο χωρίς βεβαίως να βγάλει τις πορνογόβες της γιατι αν τις έβγαζε θα ήταν πάρα πολυ κοντή δίπλα μου ... και την πήρα στο όρθιο και δεν άργησα πάρα πολυ να τελειώσω ... όλη την ώρα έκανε σαν να πονάει τρελά... ένιωσα σαν ποτνοσταρ που γαμάει παρθένα !!! χωρίς να χρειαστεί να είμαι πολυ επιθετικός γιατι μου ζητούσε απο την αρχή Piano δηλαδη σιγά και με ρώτησε κανα δυο φορές αν finito ... το συμπέρασμα είναι πως έχει ενα τέλειο κώλο... και δεν έχει τις κλασικές χάρες και αντοχές κλασικής πόρνης... Παρόλα αυτά , ένιωσα κάτι τελείως διαφορετικό υπερκαυλωτικό !!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 04, 2014
Μέλος
Εγγραφή:
6 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Φεβρουαρίου, 2014
Νομιζο οτι ειναι καλο τεμαχιον....θα παω να δω συντομα Γερο-μύστης
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1