Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 59 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Σημερα επισκεφθηκα το ακριτικο μπουρδελο στη Ρεμουνδου 20.Η τσατσα μου παρουσιασε την ξανθια Ντενιζα.Προκειται για μια γυναικα 32 χρονων με ωραιο προσωπο , ωραια μεγαλα βυζια και σωμα με πιασηματα.Εδωσα το εικοσαρικο στην τσατσα και περασα στο δωματιο.Ξαπλωσα στο κρεββατι και αρχισα να βλεπω την τσοντα που επαιζε στην τηλεοραση.Ο γνωστος αμερικανος πορνοσταρ Vince Voyer ξεσκιζε μια μουναρα.Μετα απο λιγο ηρθε η κοπελα.Ηταν χαμογελαστη και ευδιαθετη.Ξαπλωσε διπλα μου και εγω ξεκινησα να γλυφωΓλώσσα τα βυζομπαλα της.
Ντενιζα: Γυμναζεσαι?
Εγω: Ναι
Ντενιζα :Εχεις ωραιο σωμα
Εγω: Και εσυ ωραια εισαι.Ελα γλυψε με.
Η κοπελα μου εκανε καποια κοπλιμεντα για το πεος μου και αρχισε να με γλυφει με μανια στα βυζακια και σιγα σιγα κατεβαινε προς το επιμαχο σημειο.Μου περασε προφυλακτικο και ξεκινησε μια λυσσαλεα πιπα! Προσπαθουσε να καταβροχθισει ολη την πουτσα μου.Μετα αρπαξε τα αρχιδια μου και αρχισε να τα ρουφαει με μανια!Κυριως τα ρουφουσε και λιγοτερο τα εγλειφε.Ειχα τρελλαθει! Τετοιο γλυψιμο αρχιδιων μου ειχε κανει μονο η Αθηνα η Πειραιωτισσα απο το Φωκαιας27.Μου εκανε αρκετη ωρα πιπα, περιπου 5 λεπτα.
Εγω: Κανεις ωραια πιπα!
Ηθελε να ανεβει απο πανω μου , αλλα εγω επιλεξα ιεραποστολικο.Η κοπελα εχει τεραστια μουνοχειλα! Δεν εχω ξαναδει τοσο μεγαλα! Αρχισα να την γαμαω κανοντας βαθιες διεισδυσεις.
Εγω :Ελα φιλακια
Η Ντενιζα μου χαμογελασε και αρχισε να με γλωσσοφιλιαζει!Έρωτας Φιλιομασταν παθιασμεναΈρωτας για αρκετη ωρα.Δευτερη σταση πισωκολλητο με καλο στησιμο απο μερους της.Ξεκινησα δυνατο σφυροκοπημα μεχρι να χυσω.
Ντενιζα :Ακομη και τωρα που εχυσες ειναι μεγαλη
Εγω: Ευχαριστω και εσυ εισαι καλη
Ντυθηκε με χαιρετησε και αποχωρησε.Συνοψιζοντας προκειται για μια γυναικα με ομορφο προσωπο και μετριο σωμα για μενα.Ειναι πολυ ευδιαθετη στο δωματιο , κανει απιστευτο γλυψιμο αρχιδιων και ωραια πιπα.Επισης δεν ειναι βιαστικη στο δωματιο.Ελπιζω να σας βοηθησα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 02, 2014
Όνομα κοπέλας
Ντενίζα
Υπηρεσίες
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, aselgeia

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Φεβρουαρίου, 2014
Πρέπει να είναι κοντά στα σαράντα, το 2006-7 που την είχα πάρει στο ακριβώς απέναντι οίκο έλεγε ότι είναι τριάντα.
03 Φεβρουαρίου, 2014
καπου εκει τη θυμαμαι και εγω 2004 περιπου αν δεν κανω λαθος και εκανε και φουλ προγραμμα απο τις λιγες τοτε...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2