Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 148 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η Ιζαμπέλα αποτελεί μία επιλογή στάνταρ για μένα εδώ και καιρό.Την θεωρώ στανταράκι μου και την επισκέπτομαι τακτικά.Ένα διάστημα είχε σταματήσει,αν δε κάνω λάθος από το καλοκαίρι και επέστρεψε τώρα αρχές του έτους...

Μόλις την είδα στα προγράμματα την έβαλα στη λίστα καθώς είχαμε να συναντηθούμε από το καλοκαίρι...Για όσους δεν την γνωρίζουν πρόκειται για μία μελαχρινή κοπέλα με μαλλιά μέχρι τους ώμους,όμορφο καλλίγραμμο σώμα,ενισχυμένο στήθος και γλυκό πρόσωπο.Κινείται σε επίπεδα μοντελέ εμφάνισης,το αναφέρω για τους λάτρεις του είδους...

Ένα τηλέφωνο για επιβεβαίωση πως βρίσκεται εκεί και κατευθείαν Κροκεών...

Παρκάρισμα εύκολο ακριβώς από κάτω από το ίδρυμα και είσοδος σε αυτό.Να σημειώσω πως το επάνω στούντιο βρίσκεται σε ανακαίνιση και πως λειτουργεί ο κάτω χώρος ο οποίος είναι εξίσου καλός και σε εμφάνιση θυμίζει τον επάνω.Με υποδέχτηκε η ευγενική υπηρεσία και μου παρουσίασε την Ιζαμπέλα.Αμέσως κατευθύνθηκα προς το δωμάτιο...
Ένα μπάνιο για φρεσκάρισμα και η Ιζαμπέλα ήρθε κοντά μου αρκετά ευδιάθετη...Κάποια συζήτηση στην αρχή με αρκετή οικειότητα καθώς είχαμε καιρό να τα πούμε και αμέσως ξεκίνημα με κάποια χάδια στο σώμα μου...Πεταχτά φιλιά στο λαιμό και το στήθος ήταν η συνέχεια ενώ πήρε τέτοια στάση ώστε να προσφέρει ένα σύντομο ισπανικό κάτι το οποίο έκανε με άριστη τεχνική.Κατέβηκε πιο κάτω για περιποίηση στα α@@@κια ενώ εγώ ασχολήθηκα λίγο με το "γατάκι της"...Πέρασμα του προφυλακτικού και έναρξη στοματικού.Πολύ καλό,χωρίς χρήση χεριού και με ωραίο ρυθμό.Έναρξη στο σεξ με την Ιζαμπέλα από πάνω να κινείται σε γρήγορους ρυθμούς.Αλλαγή για πισωκολλητό όπου η στάση αυτή προτείνεται με τη συγκεκριμένη καθώς έχει άψογο στήσιμο.Ένιωθα το τέλος να πλησιάζει και αλλάξαμε στάση για να μας βρει το τέλος σε ιεραποστολικό όπου με αργούς ρυθμούς και αληθοφανείς αναστεναγμούς από μέρους της δόθηκε η λήξη και σε αυτή τη συνάντηση...

Κάθισε δίπλα μου και μιλήσαμε για αρκετή ώρα χωρίς τη πίεση χρόνου.Μάζεψε τα εσώρουχά της και με ένα πεταχτό φιλί με αποχαιρέτησε ανανεώνοντας το ραντεβού μας για το μέλλον...

Συμπερασματικά η Ιζαμπέλα είναι μία όμορφη κοπέλα και πιστεύω πως κάποιος που του αρέσουν τα μοντελέ σώματα θα πρέπει να την συμπεριλάβει στη λίστα του.Η συμμετοχή της καθ'όλη τη διάρκεια κινήθηκε σε υψηλά επίπεδα και πραγματικά την επίσκεψη αυτή την τοποθετώ στις κορυφαίες...

Αυτά για την επίσκεψή μου με την Ιζαμπέλα,τώρα κάποιοι από εσάς μπορεί να έχουν διαφορετική άποψη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 23, 2014
Όνομα κοπέλας
Ιζαμπέλα
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού