Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 230 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Στην συγκεκριμένη κοπέλα δεν είχα ξαναπάει ποτέ και επιρρεασμένος απο τις καλές κριτικές αποφάσισα να πάω μπάς και ξεγκαβωθώ απο την καύλα.Μπήκα στο σπίτι και με καλοσόρισε η τσατσά που μοιάζει με πλέι μομπίλ.Ευγενέστατη.Μετά απο λίγο κάνει την εμφάνισή της και η Κατερίνα.Είναι ψηλή γυναίκα,δηλώνει Σέρβα,περί το 1,72,με ωραία ευειδή μαστάρια ανάλογα της ηλικίας της,ωραία πορνοκωλάρα,η οποία προσφερόταν στο μενού,φορόντας μόνο ένα λευκό στρίνγκ.Μου ανακοίνωσε το πρόγραμμα,το οποιο περιείχε ελεύθερο στοματικό,ισπανικό,κωλαράκι,69 και αυταρχικό.Πέρασα μέσα,λέγοντας ότι επιθυμώ και αυταρχικό απο περιέργεια να δώ τον εξοπλισμό τους,αν έχουν ή αν απλά το λένε για ξεκάρφωμα.Τελικά ήρθε η κοπελιά με ένα σακουλάκι με μια πλαστική πούτσα περί τα 2οφεύγα εκατοστά,τοποθετημένο σε ζώνη.Οπότε όποιος θέλει αυταρχικά μπορεί να τα έχει.Τέσπα...Της είπα ότι μετάνοιωσα και ότι δεν ήθελα τελικά.Μετά ξεκίνησε χάδια,φιλιά παντού στο ταλαιπωρημένο μου τομάρι και γλωσσόφιλα,τα οποία και επιμελώς απέφυγα.Ξεκίνησε μια πίπα ωραιότατη,βαθειά,υγρή,αργή και εν γένει μαστορική.Απο την άλλη,δεχόταν δακτυλιάσματα εις αμφότερες της πορνοπές της αγογγύστως.Εν συνεχεία καραμέλωσε τους όρχεις μου επίσης μαστορικώς.Έπειτα,με δική μου υπόδειξη ξάπλωσε και άνοιξε τα καλλίγραμμα πόδια της και ξεκινήσαμε της εισχωρήσεις.Το αιδοίο της είχε πολύ καλή αίσθηση και έβγαζε αληθοφανείς κραυγές,χωρίς δόσεις υπερβολής.Συνεχίζοντας,την τοποθέτησα στα 4 όπου και την σοδόμησα σφοδρώς για κανένα 5λεπτο,όπου και παρέδωσα το γεννετήσιο σφρίγος μου.Εν κατακλείδι,μου άφησε πολύ καλές εντυπώσεις η εν λόγω κυρία,σε βαθμό που σκέφτομαι να ξαναπάω,καθώς ξέρει και να πηδιέται,αλλά είναι και ευγενέστατη,ο χώρος είναι καθαρός και η λεκανατζού επίσης ευγενική.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 14, 2014
Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
iceman1988
Ανώτερος
Εγγραφή:
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
81
Likes:
7.058
Πόντοι:
6.265
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού