Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 411 10
Sex Studio 366524
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Όπου Κλαίρη ως γνωστόν η παλιά, γνωστή Λάουρα, η μελαχρινή καλλονή του ομίλου η οποία είχε φύγει το περασμένο καλοκαίρι και επανεμφανίστηκε στις αρχές του χρόνου (εξού και ο τίτλος της κριτικής). Νομίζω πως η συγκεκριμένη κοπέλα είναι γνωστή στους περισσότερους συναδέλφους. Με τέτοια εμφάνιση άλλωστε είναι μάλλον απίθανο να περάσει απαρατήρητη ή να ξεχαστεί εύκολα.
Για όσους δεν τη γνωρίζουν πάντως ας κάνω μια μικρή περιγραφή: ψηλή, μελαχρινή με μακριά μαλλιά, άγριας ομορφιάς πρόσωπο με σαρκώδη χείλια, μοντελέ σώμα και τα πιο τέλεια φυσικά βυζιά που έχω δει στη ζωή μου. Προσωπικά τη θεωρώ την πιο όμορφη κοπέλα που εργάζεται αυτή τη στιγμή στα αθηναϊκά στούντιο. Με βάση τα δικά μου γούστα η Κλάιρη/Λάουρα δεν αγγίζει απλώς το τέλειο, ΕΙΝΑΙ το τέλειο.

Στα του δωματίου, με τη συγκεκριμένη κορασίδα έχουμε βρει μια εξαιρετική χημεία, η οποία μπορώ να πω ότι είναι ακόμη καλύτερη μετά την πρόσφατη επιστροφή της. Τα προκαταρκτικά της είναι πλούσια και μεγάλης διάρκειας. Η Κλαίρη γνωρίζει καλά ποιό είναι το δυνατό της σημείο και αφήνει να ασχοληθείς με το στήθος όσο και όπως θέλεις. Επιπλέον, έχει βελτιώσει πολύ την ισπανική της με αποτέλεσμα να χρειάζεται να επιστρατεύσεις όλη σου την αυτοσυγκράτηση για να μην τελειώσει πρόωρα ο αγώνας.

Στη συνέχεια, πρώτη στάση cowgirl με αυτήν από πάνω μου, κι'εμένα να θαυμάζω το στήθος να πάλλεται καθώς κουνιόταν, και πεταχτά φιλιά στο στόμα ανά τακτά διαστήματα. Από τις εμπειρίες που θα θυμάμαι μέχρι να εγκαταλείψω το μάταιο τούτο κόσμο.
Συνέχεια με πισωκολλητό καθώς η κούκλα μας έχει πάρει λίγα κιλά με αποτέλεσμα η περιφέρεια της να έχει γίνει κι'αυτή σχεδόν τόσο λαχταριστή όσο και τα κάλλη της μπροστινής πλευράς της. Όλα αυτά συνοδευόμενα με μετρημένες και αληθοφανείς κραυγές που βοηθούσαν στη διατήρηση του πάθους χωρίς να σε ξενερώνουν.
Το τέλος ήρθε με ισπανική, δυστυχώς πιο σύντομα απ'ότι επιθυμούσα καθότι (όπως θα έλεγε και ο φίλος Cheyenne) είναι πραγματική πρόκληση στις αντοχές κάθε άντρα να έχει τέτοια γυναικάρα σε αυτή τη στάση.

Με την Κλαίρη οφείλω να πω πως όσο περνάει ο καιρός, τόσο καλύτερες γίνονται οι συνευρέσεις μας. Έχει εγκαταλείψει πλήρως το στυλ της ντίβας που είχε στο ξεκίνημα της καριέρας της και έχει γίνει μια γλυκύτατη κοπέλα με πολύ χιούμορ και διάθεση να ικανοποιήσει τον πελάτη χωρίς βιασύνες και μουρμούρες. Ο συνδυασμός της μοναδικής ομορφιάς της και του καθαρόαιμου GFE που προσφέρει με κάνει να νιώθω κάθε φορά που πηγαίνω μαζί της ότι βρήκα το λιμάνι μου. Εύχομαι στους συναγωνιστές να ζήσουν την ίδια υπέροχη εμπειρία που έχω εγώ όποτε περνάω μαζί της.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 30, 2014
Όνομα κοπέλας
Κλαίρη
Υπηρεσίες
P
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Φεβρουαρίου, 2014
Πολύ ωραίος ο Πίξι.Δε μας είπες όμως : εμφανίστηκε με αυτά τα υπέροχα βυζιά σε κοινή θέα;
03 Φεβρουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εννοείται.
P
px75
04 Φεβρουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αυτά πρέπει να λέγονται.
Οι βυζάρες της Λάουρας/Κλαίρης γυμνές σε κονή θέα είναι talk of the town. Γερο-μύστηςΓερο-μύστηςΓερο-μύστης
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3