Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 129 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Ήρθε ο Φλεβάρης και με έπιασε μια λυσσαλέα επιθυμία για λίγο cult...Που αλλού θα ικανοποιούσα την επιθυμία μου,πέρα απο τον δρόμο του Μεταξιού;Καβαλάω τον γεοσκώληκα και έφτασα.Ήθελα κάτι πολύ ροκ,γερασμένο και αστείο και μοναδική διέξοδος ήταν η σταλινικιά Φωτεινή ή τουλάχιστον έτσι μου φαινόταν.Μπαίνω στο πορνοσαλόνι,το οποίο είχε έναν τύπο με τουρμπάνι να περιμένει,γεγονός που με εξόργισε αρκετά χωρίς κάποιο λόγο.Μετά μπήκαν και κάτι άλλα Πάκια.Βγήκε η αχώνευτη τσατσά και με ύφος 1000 καρδηναλίων είπε ότι εργάζονται οι Φωτεινή και Πάολα,μουνάκι,τσιμπουκάκι,πισωκολλητό,69 κτλ κτλ κτλ.Επέλεξα την Φωτεινή που φόραγε ένα τσίτι τούλινο για βρακί,το οποίο δεν είχε πάτο.Μπήκε στο καθαρότατο δωμάτιο και άρχισε να κάνει κάτι σπαγγάτα,στερεώθηκε στον τοίχο και μου έπαιρνε πίπα,ακάπωτη,μέχρι το λαρύγγι,μετά έκανε άλλο ένα σπαγκάτο,αφού φόρεσε καπότα και άρχισε να κοπανιέτι μαστορικά πάνω στον ερεθισμένο φαλλό μου και μετά το έπαιξε καουμπόισσα,εως το πέρας της συνουσιακής πράξης.Δεν χρειάζεται να πώ για την εμφάνισή της,καθώς την έχουμε χιλιοαναλύσει εδώ μέσα.Αξίζει όμως να σημειωθεί ότι παρά την ηλικία της,εξακολουθεί να έχει μια νεανική τρέλα στο δωμάτιο,έχει κέφι και ξέρει να πηδιέται.Βέβαια όλα αυτά με την προϋπόθεση ότι σου αρέσοπυν και οι ώριμες κοπέλες και δεν σε ενοχλεί ο προγναθισμός.Σε καμία περίπτωση δεν πάει χαμένο το δεκάρικο και μπορώ να πώ όι πέρασα πολύ καλά,βρίσκοντας αυτό που έψαχνα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 01, 2014
Όνομα κοπέλας
Φωτεινή
iceman1988
Ανώτερος
Εγγραφή:
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
81
Likes:
7.072
Πόντοι:
6.265
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού