Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 72 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοριτσιών
 
6.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
6.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
5.0
Χώρος
 
5.0
Μουσική
 
9.0
Ποιότητα ποτών
 
9.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Όπως λέω και στον τίτλο το χειρότερο από όλα που έχω πάει ποτέ.Τα μόνα καλά που είχε ήταν η καλή ποιότητα ποτών,το άψογο σέρβις και ότι μας φέρανε δωρεάν ναργιλέ.Η εμφάνισή των κοριτσιών ήταν σε γενικές γραμμές καλή(κοινώς βλεπόντουσαν).Ο χορός επί σκηνής ήταν καλός και σε κρατούσε σε μια εγρήγορση για το τι θα επακολουθούσε όταν θα συναντιώσουνα με την δεσποινίς που σου γυάλιζε στα ενδότερα.Αλλά τα καλά μέχρι εκεί.Τα κορίτσια ερχόντουσαν και καθόντουσαν απάνω σου και σου έλεγαν με την μια πάμε για χορό,χωρίς να σε αφήνουν να τις αγγίξεις.Αν τις έλεγες όχι φεύγανε με μούτρα μέχρι το πάτωμα χωρίς ούτε ένα γεία.Εκτός άμα έλεγες για prive αμέσως σκάγανε ένα μεγάλο χαμόγελο και εκεί σε αφήνανε να πιάσεις μέχρι και μπουτάκι αλλά τίποτα παραπάνω.Όσο αναφορά τον prive,μια τύπισα που είχα μπανίσει και ήθελα να την πάρω μου λέει ότι κάνει 50 eyro και κρατάει περίπου τρία τραγούδια.Βγάζει όλα τα ρούχα της και μπορείς να την χουφτώσεις όπου θες.Όταν της λες αν στο prive κάνει κάτι άλλο αμέσως σου λέει όχι και ότι δεν κάνει ούτε τσιμπούκι ούτε σεξ με πελάτη και σηκώνεται και φεύγει λες και την τσίμπησε μήγα Τσε τσε.Δυστηχώς αυτό το σκηνικό δεν συνέβη μόνο σε μένα αλλά και στα άλλα παιδιά της παρέας μου.Με το που φεύγουμε βρίσκουμε μια άλλη παρέα που έβγαινε και αυτή και μας είπαν ακριβώς το ίδιο.Μάλιστα ο ένας από την άλλη παρέα είχε πάρει prive και μας είπε ότι απλώς του άγγιξε το παλαμάρι μόνο δύο φορές και τίποτε άλλο και δεν τον άφηνε ούτε δαχτυλάκι να της κάνει.


Υ.Γ.1:Προς τις δεσποινίδες του μαγαζιού.Όταν θες να πάρεις πελάτη για απλό χορό τον γκαβλώνεις πρώτα!!!

Υ.Γ.2:Όταν κάποιος παίρνει prive και σκάει τουλάχιστον 50 eyro τη σήμερον εποχή,το λιγότερο που πρέπει να του κάνουν είναι έστω μια πίπα!!!

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 30, 2013
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
20 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
125
Likes:
21.619
Πόντοι:
28.900
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, alpula, mad_max και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού