Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 34 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μαλλον πρεπει να της ζητησω συγνωμη για τον τίτλο.
Μου φέρθηκε υπεροχα κι αυτο θα προσπαθησω να περιγραψω.

Μελαχρινη, κανονικου υψους, με παραπανισια κιλα στα ποδια κυριως.
Ρουμανα, 20 Μαιων κατα δηλωση της.
Βγηκε στο σαλονι μ ενα baby doll προσπαθώντας να καλυψει τα περιττά κιλα.
Το στήθος της, ξεχείλιζε απ αυτο. Τελικα δεν ηταν μεγαλο, αλλα μαλλον επιτηδεια τοποθετημενο.
Ηρθε και καθισε διπλα μου. Σταυρωσε τα χέρια της στα ποδια της, κι αρχισε να μου λεει ποσο ωραια θα περάσουμε.
Τα ματια μου μια να προσπαθούν να γυμνωσουν το στηθος της, μια τα μπουτακια της που επιμελώς εκρυβαν τα χερια της και το ημιδιαφανο που φορουσε!!!
Το βλεμα της και τα λόγια της, αρκούντως ναζιάρικα! Σαν τη γειτόνισσα που σε προκαλει με το νυχτικο της απο απεναντι και δεν σε νοιαζει το περιεχόμενο του, αλλα μονο η ακρως διεγερτικη αισθηση του κυνηγού και του θηραματος!!!
Φυσικα εδω το κυνηγι ηταν στημενο, αλλα το θηραμα εμοιαζε εξισου νοστιμο!!!

Ηρθε στο δωματιο με την ίδια καλη διαθεση! Επεσε στην αγκαλια μου προσφέροντας μου το ζουμερό κορμι της. Την απαλλαξα απο τα περιττά, και πεσαμε στο τεραστιο κρεββάτι.
Το παιχνίδι συνεχίστηκε για ώρα πασπατευοντας αλλήλους Χαμόγελο
Αντιδρουσε υπεροχα θυληκα σε καθε πειραγμα μου!!! Ανταπεδιδε τοσο τα λεκτικα οσο και τα απτά πειραγματα μου. Το κορμι της, απ οποια γωνια κι αν το εβλεπα, εξέπεμπε ερωτισμό, κι αδιαφορώ πλήρως αν δεν μπορει να σταθεί σε πασαρέλα!!!

Εχουν τοσα μυστικα οπλα τελικα οι γυναικες. Νομιζω οτι πάντα θα με εκπλήσσουν!!!
Αρκει να αισθανθουν ανετα, και να αποφασισουν να στα χαρίσουν...
Κι η συγκεκριμένη δεν ειναι παρα ενα εικοσαχρονο κοριτσι.
Αλλα γεννημένη Γυναικα!!!

Οι τεχνικες λεπτομερειες ποτε δεν ηταν το φορτε μου. Εκτος αυτου θεωρω οτι ανηκουν στη σφαιρα του ιδιωτικου.

Περασα πολυ καλα και τη συστήνω ανεπιφυλακτα, σε οσους δεν ψαχνουν αποκλειστικα μοντελα.
Δεν υπαρχει περιπτωση πιστευω να απογοητευτουν.
Τα Ελληνικά της ειναι πολυ καλα. Προφανως εχει προϋπηρεσία αλλου, μια που στην Θεσσαλονίκη ειναι μολις λιγες εβδομάδες.
Ο χωρος λιτα διακοσμημένος, αλλα το κρεβάτι πολυ καλο!!!
Πετσετα δεν υπήρχε, αλλα χαρτι κουζινας που δεν λιωνει στα χερια.
Η τσατσα διακριτική και συμπαθητικη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 30, 2014
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
hagem
Σεβαστός
Εγγραφή:
14 Δεκ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
65
Likes:
12
Πόντοι:
1.310
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Ιανουαρίου, 2014
και μενα οι γειτονισσες μου τετοια μου κανουν αλλα δε με πτοουνΓλώσσα

μπραβο που περασες καλα και μας ενημερωνεις συναθλητη
31 Ιανουαρίου, 2014
Έρωτας !!! Αυτός ο ερωτισμός που εκπέμπουν οι γυναίκες ανεξαρτήτου διάπλασης, χρώματος, χαρακτηριστικών, ομορφιάς εν γένει ... αυτός ο Ερωτισμός τελικά είναι το μυστικό που μας οδηγεί αγαπητέ μου hagem ... που κάθε φορά έχει τον τρόπο να μας εκπλήσει ... στην διαφορετικότητα αυτού και στην έκπληξη που προσφέρει ... και όπου τον βρούμε ... περνάμε πραγματικά όμορφα !!! Πάντα τέτοια αγαπητέ !!!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2