Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 156 10
Sex Studio 304624
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Είχα δει τις φωτογραφίες της στα μπάνερ των μαγαζιών και το στήθος της μου τράβηξε το ενδιαφέρον.
Ήξερα από το πρόγραμμα ότι εκείνη την μέρα δούλευε σε αυτό το μαγαζί και μιας και πέρναγα από τη Μεσογείων, αποφάσισα να την δω και από κοντά.
Το πάρκινγκ έτσι κι έτσι. Είναι λίγο δύσκολο για αμάξι. Το πιο δύσκολο είναι η είσοδος. Όταν πας να μπεις σε βλέπει όλος ο κόσμος από παντού. Ειδικά αν είναι μέρα όπως την ώρα που πήγα εγώ.
Μπήκα στο μαγαζί. Όταν βγήκε η Αντρέα και την είδα μου άρεσε. Το σαλόνι της δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο. Πολύ τυπική, λίγο ντροπαλή, αλλά ευγενέστατη και χαμογελαστή.
Δεν μπόρεσα να δω το στήθος της γιατί φορούσε σουτιέν. Φαινόταν όμως πολύ εντυπωσιακό και έτσι αποφάσισα να ρισκάρω το πενηντάρικο για να γνωριστούμε καλύτερα οι δυο μας (εννοώ εμένα και το στήθος της) μέσα στο δωμάτιο.
Ο χώρος μέτριος. Κάπως στενάχωρος. Δεν υπάρχει καλόγερος για τα ρούχα, παρά μόνο μια πολύ μικρή κρεμάστρα καρφωμένη στον τοίχο. Το κρεβάτι ήταν ακόμη πιο μεγάλη απογοήτευση. Καθαρό αλλά παλιό. Το στρώμα είχε μια κλίση προς το κέντρο του. Από την άλλη, θετική εντύπωση μου έκανε ότι πάνω στο τραπεζάκι είχε τα πάντα από θέμα καθαριότητας. Από αρωματικά μαντηλάκια και υγρό σαπούνι μέχρι και λίστεριν που είχε πάνω στο καπάκι του και 4-5 πλαστικά ποτηράκια. Υπήρχε και πολύ χαρτί στο αυτόματο μηχάνημα. Επίσης σαμπουάν, αφρόλουτρο, σφραγισμένη πετσέτα και παντόφλες μιας χρήσης.

Μετά από κάποια λεπτά μπήκε στο δωμάτιο και η Αντρέα. Έβγαλε τα εσώρουχα της και ήρθε και ξάπλωσε δίπλα μου. Το στήθος της μου άρεσε πάρα πολύ. Είναι μεγάλο και τέλειο στην αφή. Το δέρμα της γενικά είναι λείο και πολύ απαλό. Είναι δύσκολο να πιστέψει κανείς ότι είναι αποτέλεσμα επέμβασης και μένει με την αμφιβολία στο μυαλό του.
Μετά από κάποια μάλλον σύντομα προκαταρκτικά μου φόρεσε το σκουφάκι και άρχισε διάφορα παιχνίδια με το πέος μου. Το έγλυφε, το χτυπούσε στη γλώσσα της, της ρόγες της κλπ. Δεν ασχολήθηκε με τη γύρω περιοχή. Η πίπα της ήταν μέτρια. Ήταν εντάξει, αλλά πολύ μακριά από την πει κανείς έντονη και πορνοσταρική.
Την έβαλα για αρχή στα τέσσερα. Στήθηκε καλά, χωρίς να κλέβει και μετά γυρίσαμε σε ιεραποστόλικο γιατί ήθελα να βλέπω αυτές τις βυζάρες να πηγαινοέρχονται πάνω κάτω. Τις χούφτωνα απαλά και που και που σταμάταγα για να τις φιλάω. Πολύ ωραία αίσθηση. Επειδή μου άρεσε το θέαμα και φαινόταν ότι κι αυτή βολευόταν σε αυτή τη θέση, αποφάσισα να μην αλλάξουμε σε άλλη στάση. Έτσι τελειώσα.
Η Αντρέα σηκώθηκε και όση ώρα ντυνόταν ανταλλάξαμε μερικές κουβέντες. Με χαιρέτησε και έφυγε.

Σαν εμπειρία δεν ήταν κάτι το ιδιαίτερο. Η κοπέλα είναι ευγενική, δεν κλέβει στις στάσεις και κάνει και ένα-δύο ανεβαστικά κολπάκια για να σε φτιάξει. Αλλά από την άλλη είναι μάλλον τυπική. Δουλεύει με τον κανονισμό. Δεν ξεφεύγει καθόλου και φαίνεται αρκετά συγκρατημένη. Δεν το δείχνει πολύ φανερά, αλλά κινείται μέσα στα χρονικά πλαίσια που έχουν βάλει σε αυτή την αλυσίδα απ' ότι διαβάζω στις κριτικές των άλλων παιδιών για αυτά τα μαγαζιά.
Δεν έχω αποφασίσει ακόμα αν θα την επισκεφτώ ξανά. Ίσως ναι, ίσως όχι. Το στήθος της θα δώσει την απάντηση σε αυτό το δίλημμα.
Να πω ότι ήταν η πρώτη μου φορά μαζί της και ότι πήρα το απλό πρόγραμμα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 16, 2014
Όνομα κοπέλας
Αντρέα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
12 Φεβ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
206
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Ιανουαρίου, 2014
Μπράβο συναγωνιστή για την πολύ καλή κριτική σου για την Άντρεα. "...Δουλεύει με τον κανονισμό...",΄ακριβέστατος. Το κορίτσι είναι έντιμο, τα βγάζει τα λεφτά του, είναι εξαιρετικής ομορφιάς, χωρίς όμως να δίνει το κάτι παραπάνω όπως πχ η Βικτώρια.
Πολύ καλή κριτική.
31 Ιανουαρίου, 2014
Ευχαριστώ συναγωνιστή. Συμφωνώ σε αυτό που έγραψες ότι τα βγάζει τα λεφτά της. Δεν έκλαψα ούτε ένα ευρώ από το πενηντάρικο, αλλά και δεν ενθουσιάστηκα τόσο πολύ ώστε να ξαναπάω σύντομα μαζί της. Ίσως κάποια στιγμή στο μέλλον όταν θα έχω πεθυμήσει τις βυζάρες της!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2