Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 140 10
Sex Studio 314883
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Σύντομη κριτική αυτή την φορά μπας και ορισμένοι άνθρωποι βάλλουν μυαλό .Επισκεψη στην Σαμπρίνα ωπου μεχρι και την τελευταια φορά (χρονος )ειχα αριστες εντυπώσεις .Αυτη την φορά ηταν η απογοητευση προσωποποιημένη.Για οσους δεν την ξερουν ψηλή ,κορμάρα (με τα πορνοτάξουνα ανω του 1.85,καστανόξανθη με ισια μαλλιά ωραιο προσωπο.εκφραστικά μάτια μικρό σχετικά στήθος και μέχρι πρότινος πολύ καλό service.Αυτην την φορά δεν.. Εισοδος στο δωμάτιο με χλιαρή διαθεση ,προκαταρκτικα του κ.....ου,αδιάφορο στοματικό και μηδενική συμμετοχή .Λες και ειχα δίπλα μου μια πανέμορφη πλαστική κούκλα.Αν ήθελε θα με ειχε τελειώσει στο πεντάλεπτο (μιας και δεν κρατιόμουν )και κατάφερε να με ξενερώσει τόσο με την μηδενική συμμετοχή της ωστε να μην μπορώ να τελειώσω.Στο τελος μου την ειπε (οτι την κούρασα )ενω οταν της εδειξα τι να κάνει για να με φτιάξει η συμμετοχή ηταν πάλι για κλάμματα.Το τέλος δεν ηρθε ποτέ ,ευγενικά της ειπα να σταματήσουμε ,ανακουφίστηκε και εφυγε.
Αν δεν ειχα ξαναερθει στο συγκεκριμμένο χωρο αλλη φορά θα περιεγραφα την συναντηση τυπική ΄δελλου εικοσάευρου σε περιβάλλον studio.
Αν την συγκρίνω με αλλες φορές στο ιδιο μαγαζί που εχω περάσει απίστευτα καλά θα ελεγα απλά χάλι μαυρο

Το μόνο που θα πω ειναι το εξής Αν η Σαμπρίνα τρελάθηκε η την είδε κάπως, απλα δεν ξαναπάω μαζί της
Αν όμως ξανατυχω τετοια συμπεριφορά στον ίδιο χώρο θα ρίξω άκυρο γενικα .
Η υπηρεσία στην εξοδο εξαφανισμένη (γιατι άραγε?)
Ξενοδοχειακή υποστήριξη άριστη όπως πάντα
Παρκιγκ δυσκολο αλλά οχι αδύνατο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 28, 2014
Όνομα κοπέλας
Σαμπρίνα
toshmagic
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
8 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
97
Likes:
69
Πόντοι:
230
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Ιανουαρίου, 2014
Παρόλο που έχω περάσει πολύ καλά όσες φορές την έχω συναντήσει, +1 για την ενημέρωση της μεταστροφής στην συμπεριφορά της, κ. toshmagic.
31 Ιανουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Kι εγω ειχα περάσει souper στο παρελθόν.Στην πορεία ομως μερικές κατι παθαίνουν. Άλλες σε θεωρούν σίγουρο ,άλλες στραβώνουν αμα πηγαίνεις και με άλλες κοπέλλες στο ιδιο μαγαζί,αλλες ξυπνανε απλά στραβα δεν ξερω τι να πω .
01 Φεβρουαρίου, 2014
h kopel amas eksigise tin periptosi sas kai ekatse epeiseis 30 me to aplo progra alla kamia fora den ftene oi kopeles alla analogos kai ti diathesi pou exoume i kopeles erota kanoun de exoun to magiko ravdi na vgaloun ta ptovlimata tou kathenos .
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3