Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 44 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοριτσιών
 
8.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
7.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
8.0
Χώρος
 
5.0
Μουσική
 
9.0
Ποιότητα ποτών
 
6.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Αφού βρέθηκα Θεσσαλονίκη ξανά και καθώς το caligula δεν μου άφησε καλές εντυπώσεις, είπα να δοκιμάσω το iguana.
Εδώ τα πράγματα ήταν καλύτερα με τις κοπέλες να είναι αρκετά πιο όμορφες. Ειδικά μια Ουγγαρέζα ήταν αστέρι. Φοβερό πρόσωπο, απίστευτος κώλος και αληθινά στητά βυζιά! Κρίμα που ο prive της δεν ήταν ανάλογος των προσόντων της. Φοβόταν να της πιάσεις το μουνάκι και για να στον τρίψει ούτε λόγος. Νομίζω την έλεγαν Έρικα.
Άλλες κοπέλες είναι πιο καυλιάρες και νομίζω ότι είναι θέμα τύχης ή και κανονίσματος από πριν με την κοπέλα για το αν θα περάσεις καλά στο πριβέ.

Γενικά η είσοδος είναι 10€, ο πριβέ 20€ (10€ αν έχεις κάρτα που την μοιράζουν εκεί γύρω και στα Λαδάδικα) και το ποτό της κοπέλας 10€.

Συνιστώ ένα καλό τσεκάρισμα όλων των κοριτσιών μόλις μπει κανείς μέσα και μετά στο μπλα μπλα πριν το κέρασμα να κάνει το ξεσκαρτάρισμα για να δει θα αξίζει το prive. Το να πληρώσεις 10€ και να μιλάς για 5 λεπτά περί ανέμων και υδάτων είναι λίγο μαλακία.
Άρα ξεκαθαρίζεις αν θα είναι καλό το prive (εξαρτάται πολύ από την κοπέλα) και με ένα 20σάρικο (είσοδος και prive με κάρτα) μπορείς να περάσεις πολύ καλά αναλογικά.

Το να ξοδέυεις 10αρικα και 20σάρικα μέχρι να πετύχεις το καλό δεν είναι και πολύ καλή ιδέα.

Ο χώρος, όπως έγραψαν και οι άλλοι στις κριτικές τους, είναι πολύ μικρός και δεν μπορώ να φανταστώ τι γίνεται το ΣΚ εκεί μέσα.

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 22, 2014
Μέλος
Εγγραφή:
18 Δεκ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
3
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού