Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 120 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Δεύτερη φορά στο συγκεκριμένο μαγαζί και τις δύο με την ίδια γυναικάρα! Κατσικογάμης Το μαγαζί είναι σούπερ χλυδάτο και καθαρό σε σχέση με άλλα μαγαζιά που έχω επισκευτεί και μάλλον θα γίνω μόνιμος πελάτης τους αν και εφόσον οι υπόλοιπες κορασίδες που έχουν στο πρόγραμμα είναι του ίδιου επιπέδου με την Λίντα! Δεν έχω πολλά να προσθέσω από την γυναικάρα που λέγεται Λίντα από τους υπόλοιπους συναθλητές. Στο δωμάτιο μπήκε γεμάτη χαρά και χωρίς να έχω προλάβει καλά καλά να σκουπιστώ από το ντουζάκι που είχα κάνει με πλησίασε και με άρχισε στα γλυψίματα στον λαιμό και στο στήθος με τόσο πάθος σαν να μην υπήρχε αύριο... Πραγματικά λυσάρα η γυναίκα! Χωρίς να το καταλάβω βρεθήκαμε στο κρεβάτι και αρχίσαμε τα μπαλαμούτια εκατέρωθεν. Πήγα να της βάλω δάχτυλο στο μουνάκι της και χωρίς να μου χαλάσει το χαρήρι ή να με ξενερώσει ξεκόβοντάς το, μου ανοίγει ένα προφυλακτικό μου το περνάει στα δάχτυλα και μου έδωσε εντολή να τις σκίσω την τρύπα πριν με καβαλήσει. Σωστή στο κομμάτι αυτό μιας και προσέχει την δική της υγεία/υγιεινή και δεν χαλάει τα γούστα στον πελάτη. Μετά από λίγα λεπτά δακτύλιασμα και αφού είχε γίνει τούρμπο και αυτή και εγώ, πέρασμα καπότας στον πούτσο και χωρίς βυασίνες καβάλα. Αρχίσαμε με αργές κινήσεις αλλά όσο περνούσε ο χρόνος τόσο πιο πολύ ανέβηκαν οι στροφές. Δεν υπάρχουν λόγια να περιγράψω την υδονή που ένιωσα με αυτή την γυναικάρα που ξερει την τέχνη του έρωτα όσο λίγες. Αφού αλλάξαμε αρκετές στάσεις και έφτασα στο τέλος θεώρησα πως θα φύγει και θα πάει στον επόμενο πελάτη που περίμενε ήδη στο δωμάτιο μιας και είχε συμπληρωθεί ο χρόνος που είχα πληρώσει. Με μεγάλη μου έκπληξη κάθισε παραπάνω και μου έκανε και μασαζάκι για να με χαλαρώσει πριν φύγει. Η κοπέλα αππλά δεν παίζεται. Κορυφή για εμένα αν και προσωπικά ψάχνω πιο μινιόν καταστάσεις αλλά για την συγκεκριμένη θα πηγαίνω με κλειστά τα μάτια από εδώ και πέρας μιας και ξέρω πως θα περάσω σούπερ. Αυτά είχα να περιγράψω από την εμπειρία μου με την Λίντα και η βαθμολογία μου θα ήταν υψηλότερη αν με άφηνε το σύστημα. Η ημερομηνία συνάντησης είναι ενδεικτική.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 29, 2014
Όνομα κοπέλας
Λίντα
Toni Skizo
Μέλος
Εγγραφή:
21 Ιαν 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
4
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού