Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 120 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μετά απο πολλές αποτυχημένες προσπάθειες κατάφερα επιτέλους να συναντήσω την συγκεκριμένη κοπέλα για την οποία είχα ακούσει και διαβάσει ουκ ολίγα.
Η εμφάνισή της είναι ομολογουμένως εντυπωσιακή, αρκεί να μην ξεχνάμε οτι ανήκει ουσιαστικά στην κατηγορία MILF.
Ψηλή, ανοιχτόχρωμη, με όμορφη απαλή επιδερμίδα και μεσαίο -οριακά χαλαρό- στήθος, φοβερό κώλο, πολύ εκφραστικό πρόσωπο και τέλεια ζυγωματικά. Μία γυναίκα που αν την δεις στο δρόμο ντυμένη, σίγουρα είναι πολύ πιο sexy απ' ότι γυμνή στο δωμάτιο του studio.
Η συμπεριφορά της άκρως επαγγελματική , αλλά όχι επιτηδευμένη, με αποτέλεσμα να σε κάνει αμέσως να νιώσεις άνετα. Δεν βιάζεται σε τίποτα και κάνει "τα πάντα" για να σε ικανοποιήσει.
Ξεκινήσαμε με τριψίματα και δαχτυλοσκοπήσεις στα όρθια και μπασάκια στα κωλομέρια της και μετά απο λίγο ξάπλωσα και άρχισε να με γλύφει παντού. Της ζήτησα να βάλει το προφυλακτικό γιατί ήθελα απεγνωσμένα να με πιπώσει.
Εκεί κόλλησα για λίγο γιατί μου έβαλε το προφυλακτικό με το στόμα της, λίγα μόνο εκατοστά πάνω στον πούτσο μου για να μπορεί να γλύφει καλύτερα τον κορμό και τα αρχίδια τα οποία νόμιζα οτι θα ξεκολλήσουν απο το ρούφηγμα!
Η κάβλα είχε χτυπήσει κόκκινο και η κοπέλα συνέχισε με έμπειρο ισπανικό και παράλληλο πίπωμα, με πνιξίματα κτλ
Μετά από όλα αυτά ήταν μάλλον αναμενόμενο οτι το κυρίως μέρος δεν θα κρατούσε πολύ, όπως και έγινε με σύντομο χύσιμο στο μουνί της, με το οποίο έκανε συσπάσεις γύρω απο το πέος μου ενώ ταυτόχρονα εξερευνούσα με το δάχτυλο την τρυπούλα της.
Ήταν μια επιτυχημένη επίσκεψη και έφυγα ανανεωμένος απο τον χώρο. Η κοπέλα πράγματι, αν και δεν είναι στην πρώτη νιότη, αξίζει και με το παραπάνω τις θετικές κριτικές που έχουν γραφτεί για αυτή.
Επειδή έχω περάσει επανειλημμένως και με τις Λίντα και Αλέξια και έχω επίσης μείναι απόλυτα ικανοποιημένος, θεωρώ προσωπικά την Λάουρα ένα σκαλί πανω και απο τις δύο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 16, 2014
Όνομα κοπέλας
Λάουρα
Υπηρεσίες
DSK_ 4.7.2008
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
670
Πόντοι:
991
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Ιανουαρίου, 2014
ΤΣΑΡΙΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ Η ΛΙΝΤΑΡΑ
ΟΛΕΣ ΟΙ ΑΛΛΕΣ ΑΠΛΕΣ ΟΔΟΝΤΟΚΡΕΜΕΣ
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1