Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 58 10
Μασατζίδικα 138106
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Λοιπόν για τη Χριστίνα είχα ακούσει πολύ καλά λόγια για τις υπηρεσίες της αλλά και για την εμφάνισή της.Κάθε φορά που αποφάσιζα να την επισκεφτώ δεν την έβρισκα εκεί καθώς εργάζεται συγκεκριμένες μέρες όπως Τρίτη και Πέμπτη.Κάποιες δε Πέμπτες που είχα περάσει αργά το απόγευμα είχε αποχωρήσει...

Πριν περίπου δύο εβδομάδες στάθηκα τυχερός και μετά από τηλεφωνική επιβεβαίωση πως θα βρίσκεται εκεί κατευθύνθηκα προς το παραπάνω μασάτζίδικο.Παρκάρισμα λίγο δύσκολο μίας και τα γύρω στενά τις καθημερινές έχουν αρκετή κίνηση,όμως μετά από δέκα λεπτά βρήκα μία θέση λίγο πιο μακριά...Χτύπησα το κουδούνι και με υποδέχτηκε η ευγενική κυρία της υποδοχής.Με τοποθέτησε στο σαλόνι όπου καθόντουσαν τα κορίτσια και έτσι δόθηκε η ευκαιρία για κατευθείαν γνωριμία.Στο μυαλό μου όμως ήταν η Χριστίνα η οποία εμφανίστηκε μετά από πέντε λεπτά τυλιγμένη με μία πετσέτα.Για όσους δεν την γνωρίζουν πρόκειται για μία μελαχρινή κοπέλα με μαλλιά μέχρι τους ώμους,ωραίο στητό στήθος άψογο σώμα με ωραίες αναλογίες και έκφυλο πρόσωπο.Την απόφαση στο να περάσω δεν καθυστέρησα να την πάρω και έτσι με το πρόγραμμα της μισής ώρας βρέθηκα στο δωμάτιο.
Λίγα λόγια για αυτό,κανονικών διαστάσεων δωμάτιο με κλιματισμό,καλόγερο για τα ρούχα αλλά χωρίς ντουζ.Έβγαλα τα ρούχα μου και περίμενα να με συνοδέψει στο μπάνιο καθώς κάποιος συναγωνιστής χρησιμοποιούσε πριν από εμένα.Αυτό είναι ένα μειονέκτημα του καταστήματος το κοινόχρηστο μπάνιο όπως ανέφερα και παραπάνω...Αφού τελείωσα ήρθε για να με συνοδέψει ξανά στο δωμάτιο.Έφυγε για λίγα λεπτά και ξαναγύρισε αρκετά ευδιάθετη και χαμογελαστή.Ξεκίνησε το μασάζ στη πλάτη,κάνοντας και συζήτηση για να σπάσει ο πάγος.Καλό μασάζ με ωραίες χαλαρωτικές κινήσεις και δυνατές εκεί που χρειάζονται.Γύρισα απ'την άλλη πλευρά για να μου προσφέρει λίγα λεπτά μασάζ και μπροστά...
Κάποια πειράγματα στην ευαίσθητη περιοχή ξεκίνησαν ενώ εγώ προσπαθούσα να ανταποκριθώ με τριψίματα στο σώμα της...Δυνατά τριψίματα συνεχίστηκαν και ήρθε η ώρα για ένα μασάζ body to body.Αφού το ολοκλήρωσε σειρά είχε το στοματικό.Πέρασμα του προφυλακτικού και έναρξη του στοματικού.Αρκετά καλό με σωστή χρήση της γλώσσας και καθόλου χρήση χεριού,βέβαια δεν είχε περιποίηση στην ευρύτερη περιοχή κάτι που απολαμβάνω ιδιαίτερα.Έναρξη στο σεξ με τη Χριστίνα από πάνω να κινείται σε γρήγορους ρυθμούς.Αλλαγή για να τοποθετηθούμε στο καναπέ και να συνεχίσουμε σε cow girl για λίγα λεπτά.Γύρισμα στα τέσσερα όπου με δυνατούς ρυθμούς αληθοφανή βογγητά πέρασαν ακόμη λίγα λεπτά.Τελευταία στάση το ιεραποστολικό όπου με κάποια πεταχτά φιλιά και άψογη συμμετοχή από μέρους της μας βρήκε το τέλος.

Ξάπλωσε για λίγο στο καναπέ και συζητήσαμε για μερικά λεπτά.Αφού μάζεψε τα εσώρουχά της βγήκε για λίγο έξω και ήρθε για να με συνοδέψει μέχρι την έξοδο ανανεώνοντας το ραντεβού μας για το μέλλον...

Συμπερασματικά μία πολύ καλή γνωριμία και συνεύρεση με τη Χριστίνα,πιστεύω πως είναι μία πολύ καλή επαγγελματίας και κάποιος που ασχολείται με τη δράση των μασάζ πρέπει να την τοποθετήσει στη λίστα του...Βέβαια να θυμάστε πάντα πως κινείται σε ρυθμούς pse και με δυνατούς ρυθμούς όπως έγραψα και στο τίτλο...!


Αυτά για την εμπειρία μου με τη Χριστίνα,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη.
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 16, 2014
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού