Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 48 10
Cinema 175194
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Γενική Εντύπωση
 
5.0
Χώρος (θέατρο/καθίσματα)
 
8.0
Ποιότητα προβολής
 
8.0
Είπα κι εγώ να επισκεφτώ για πρώτη φορά το εν λόγω σινεμά! Τι το 'θελα;...

Λοιπόν, ο κύριος της υποδοχής διακριτικός και φιλικός. Μπαίνοντας μέσα στην αρκετά σκοτεινή αίθουσα άρχισαν να διακρίνονται οι πρώτοι παππούδες. Είχε μια 20αριά άτομα, οι 18 ήταν 65+. Μόλις μπήκα, ως αρκετά νεότερος, ξερογλυφονταν, με ακολουθούσαν, μου έλεγαν αν θέλω να πάρω πίπες σε όλους κτλ. Εγώ, δυστυχώς ή ευτυχώς δεν διεγείρομαι με τέτοιες ηλικίες. 'Ηλπιζα πως θα έβρισκα κάποιον νεότερο να γλείψω.

Ανεβαίνοντας στον εξώστη ήταν ένας Αλβανός περί τα 35, ο οποίος επείσθη από έναν 40άρη περίπου για να του πάρει ο δεύτερος πίπα. Αφού του πήρε και έχυσε, μετά έφυγε ο Αλβανός. Αυτός ο 40άρης στριφογύριζε συνέχεια και συνομιλούσε με όλους. Ίσως ζήταγε και χρήματα.

Γενικά έβλεπες παππούδες να αλληλομαλακίζονται, να αλληλοπιπώνονται, να αλληλογαμιώνται. Τραγικό θέαμα.
Ένας αλλοδαπός, μάλλον str8 που δεν ήξερε πού μπήκε, έγινε επίσης αντικείμενο θαυμασμού από τους παππούδες. Δεν ενέδωσε όμως στα σχόλιά τους!

Δυστυχώς δεν έκανα κάτι, καθώς δεν υπήρχε ούτε ένας στα όρια ηλικίας που με ενδιαφέρουν, οπότε και έφυγα νωρίς.

Μου έκανε τρομερή εντύπωση που παππούδες 65, 70, 80 ετών παίζουν τον πούτσο τους και μάλιστα στην πέφτουν κιόλας!! Ενθαρρυντικό, βέβαια είναι αυτό απ' τη μια μεριά, γιατί κι εμείς κάποτε θα βρεθούμε στη θέση τους!

Δε θα ξαναπάω, εφόσον οι ηλικίες είναι τόσο μεγάλες.

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 25, 2014
agoraki1990btm
Μέλος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
6
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 gfn1985, efi80

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Ιανουαρίου, 2014
Να ρωτήσω κάτι; Εμένα που μου αρέσει κυρίως να με χύνουν στο πρόσωπο και μου αρέσουν και οι άντρες μεγαλύτερης
ηλικίας, αν πάω Αβέρωφ 1-2 φορές παίζει να βρεθούν 4-5 παππούδες να με χύσουν όλοι μαζί στο πρόσωπο; Χύσια εννοείται
πως δεν πίνω ούτε τα βάζω στο στόμα. Απλά θα ήθελα όποιος ξέρει να μου πει αν γίνεται να πάω και να με χύσει και όλο
το σινεμά, δεν έχω πρόβλημα. Είμαι μόνο παθητικός και αν είναι να φάω χύσιμο μπορεί να πάω και να αρχίσω να λέω σε όποιον
ώριμο άντρα βρίσκω έλα να με χύσεις.
27 Ιανουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Γερο-μύστηςΓερο-μύστηςΓερο-μύστης
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2