Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 41 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
To σπιτάκι στο νο.76 είναι ένα μπουρδελάκι το οποίο παρουσιάζει ιδιαίτερο ενδιαφέρον. Όχι δεν έχει ποικιλία από κοπέλες και προγράμματα, ούτε ειδικά διαμορφωμένα δωμάτια για μερακλήδες. Αντιθέτως είναι λιτό και περνάει μάλλον απαρατήρητο από τον κλασσικό μπουρδελιάρη μιας και δεν μπορώ να θυμηθώ να είχε ποτέ κάποιο ισχυρό όνομα. Παρόλα αυτά ήταν ένας στόχος που είχα βάλει εδώ και καιρό.

Ο λόγος; Μα φυσικά οι δύο κοπέλες που δουλεύουν η Μελίνα και η Ναταλία. Δεν πρόκειται για τίποτα κουκλάρες, ούτε κάνουν κάτι εξαιρετικό στο κρεβάτι. Αντιθέτως αμφότερες εμφανισιακά κυμαίνονται λίγο πιο πάνω από τον μέσο όρο με την Ναταλία να είναι κάπως πιο ωραία μιας και είναι νεότερη και πιο λεπτή. Παρόλα αυτά ο επισκέπτης νιώθει αμέσως μια οικία όμορφη φιλόξενη ατμόσφαιρα. Οι δύο κοπέλες δίνουν την εντύπωση ότι πρόκειται για τις κολλητές της γειτονιάς που γαμιούνται αβέρτα και σε προσκαλούν να γαμηθείς μαζί τους, μια αίσθηση που σε κάνει να ξεχάσεις ότι βρίσκεσαι σε μπουρδέλο. Για πρώτη φορά επέλεξα την Μελίνα ενημερώνοντας τα κορίτσια ότι αν περάσω καλά θα επανέλθω για την Ναταλία.

Η Μελίνα είναι μια ευπαρουσίαστη pro-milf που θυμίζει μεγαλοκοπέλα της διπλανής πόρτας. Μελαχρινή με ωραίο πρόσωπο αν και με τα σημάδια του χρόνο ανάγλυφα πάνω του και καλό σώμα με πλούσιο κώλο. Πληρωμή 20άρικου και βούρ για δωμάτιο.

Ο χώρος είναι αρκετά ωραίος με ευρύχωρα δωμάτια, χαμηλό φωτισμό και αρκετά καθαρά. Μόλις είχαν ανοίξει και τα δωμάτια ήταν φρεσκοσφουγγαρισμένα οπότε και εγώ ξάπλαρα και περίμενα το μωρό. Η Μελίνα δεν άργησε να έρθει. Μπήκε με χαμόγελο, με χαιρέτησε και έβγαλε το μεσοφόρι της. Αμέσως την άρπαξα και την έφερα κοντά μου αρχίζοντας να γλύφω τις ρώγες της. Η αίσθηση ήταν πολύ όμορφη καθώς το δέρμα της ήταν απαλό και μύριζε λες και μόλις είχε βγεί από το μπάνιο. Εκείνη ανταποκρίθηκε αφήνοντας με να συνεχίσω αλλά συμμετείχε και αυτή με διάφορα φιλάκια εκατέρωθεν. Αφού της έγλυψα τα βυζάκια με ξάπλωσε για να με περιποιηθεί όπως μου αρμόζει. Έχωσε το κεφάλι της ανάμεσα στα πόδια μου και ξεκίνησε να γλύφει απαλά όλη την περιοχή του καβάλου ενώ εγώ είχα αρπάξει τα πατουσάκια της και τα περιποιήθηκα δεόντως Η τεχνική της ήταν αρκετά καλή και με καύλωσε γρήγορα. Προχωρήσαμε σε τσιμπούκι με προφυλακτικό. Η πίπα της ήταν αρκετά καλή, βαθιά αν και θα την ήθελα λίγο πιο υγρή. Παρόλα αυτά την απόλαυσα στο έπακρο και εγώ γενικά είναι δύσκολος με την πίπα. Γκαυλομένος όπως ήμουν της είπα να ανεβεί πάνω μου όπως και το έκανε. Ξεκίνησε να πηδάει τον μπούτσο μου με αρκετές αυξομοιώσεις ρυθμού. Χώρια που μιας και ήμουν πρώτος πελάτης ήταν αρκετά σφιχτή και το όλο αποτέλεσμα ήταν μια πολύ όμορφη γκαυλοτική εμπειρία. Αφού απόλαυσα αυτή την στάση την γύρισα σε ιεραποστολικό όπου εκεί μου τα χάλασε λίγο: Ο λόγος; Σήκωνε την λεκάνη της με αποτέλεσμα να μην μπορώ να μπώ καλά και όπως θέλω μέσα. Αυτό είχε σαν αποτέλεσμα να μην μπορώ να την γαμήσω όπως θέλω, να σταματάω και να ξεκινάω συνέχει και να την διορθώνω αν και ξανάκανε το ίδιο λάθος. Τελικά τελείωσα με μία καθυστέρηση.

Ακολούθησε κουβεντούλα όπου την επέπληξα για την στάση της αν και από όσο μου έδωσε να καταλάβω δεν το κάνει επίτηδες αλλά αντίθετα μου υποσχέθηκε ότι την επόμενη φορά θα διορθωθεί. Παρόλα αυτά οφείλω να ομολογήσω ότι πέρασα πολύ όμορφα, η Μελίνα με κέρδισε και θα προωθήσω άμεσα μια επίσκεψη στην κολλητή της.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 22, 2014
Όνομα κοπέλας
Μελίνα
Τιμημένος
Εγγραφή:
22 Ιαν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
141
Likes:
47
Πόντοι:
4.215
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Ιανουαρίου, 2014
Σωραίος, Μεγάλο χαμόγελο
+1 (1/1)
23 Ιανουαρίου, 2014
καλημερα φιλε Dawn η μελινα που ειναι καπως αλληθωρη ενταξει ολοι οι ανθρωποι εχουν καποιες ιδιαιτεροτητες σεβαστε ειναι πονηρουλα και εγω θυμαμαι οταν την ειχα παρει στην ιεραποστολικη σταση εκανε αυτη την ενοχλητικη κινηση που λες αλλα πρεπει να την φερνεις σε τετοια λαβη ετσι ωστε να της πιανεις τα κωλομερια με το ενα χερι και με το αλλο τον ωμο καλα αμα ειναι να παλεψουμε κιολας πεσε ασε καλιτερα ετσι το εμβολο στην προκειμενη παριπτωση ο πουτσος εχει την σωστη μεσα στον κυλινδρο που εχει γινει το μουνι της+1 στην κριτικη
23 Ιανουαρίου, 2014
Παιδιά μην σπρώχνεστε, ένας - ένας, όλοι θα γαμήσετε τη Μελίνα!
+1
24 Ιανουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μια χαρά....@Dawn........Κουλ
24 Ιανουαρίου, 2014
Μαχημο μιλφει η Μελινα και εχει τιμιο και ανθεκτικο κωλαντερο! Γερο-μύστης
Τις τριχες γυρω απ το μουνι τις εχει ακομα η τις ξυρισε? Money Mouth
Κανονικα επρεπε να σου βαλω -1 επειδη ουτε κωλο γαμησες, ουτε ακα σου εκανε, ουτε γλωσσοφιλα εδωσες ουτε 69 ουτε τιποτα, αλλα επειδη σε συμπαθω +1 Κουλ





C
COBRA1986
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5