Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 5 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μιας και μας έκανε την τιμή και κατέβηκε από την όμορφη Σαλόνικα και αφού δέχθηκα τις καλές συμβουλές του φίλου μου Αλέφαντου και τον οποίο ευχαριστώ γιατί κάθε φορά με θάρρος και ανιδιοτέλεια μας ενημερώνει, αποφάσισα να δοκιμάσω.

Πήρα τηλέφωνο, εξήγησα πολύ καλά τι θέλω και αφού τα μιλήσαμε και τα συμφωνήσαμε, κατέβηκα στο κέντρο της Αθήνας στην οδό Δεριγνύ, σε μια πάροδο της οποίας (φιλοξενούμενη στο διαμέρισμα της Αννούλας, όπου ειρήσθω εν παρόδω έχω ρίξει κάτι τρομερά γαμήσια καθότι η Αννούλα είναι σε κατακόρυφη άνοδο !), έγινε και το ματς.

Η κοπέλα είναι νταρντάνα με μικρό βυζάκι και κολάρα. Φιλά στο στόμα και γαμιέται καλά και στρωτά, όπως την καθοδηγήσεις. Ξεκίνησε με μια ωραία πίπα και λίγο μετά την γύρισα και την καβάλησα. Λίγο μετά και αφού της σφυροκόπησα την κολάρα της βρίζοντάς την χυδαία : πουτανάκι, καριολίτσα, τσουλάρα και άλλα τέτοια ωραία, την γύρισα και την σήκωσα τα πόδια ψηλά και τα πίεσα προς τα πίσω, ώστε τα γόνατά της να είναι περίπου δίπλα από τα βυζιά της. Έχοντας ανοίξει έτσι τον διάδρομο, άρχισα να την παίρνω άγρια φωνάζοντας όπως παραπάνω και χειρότερα.

Μετά από κάποια ώρα, έχυσα μεγαλοπρεπώς στην κολάρα της. Η τύπισσα δεν το έχει το μασάζ και άρχισε σχεδόν αμέσως να μου χαϊδεύει το εργαλείο και να τρίβεται. Πάνω εκεί στο τρίψιμο μου ξαναέγινε ντούρος και ύστερα από λίγο έχυσε αυτή και μ έγλυψε και τελείωσα στο στόμα της. Ήθελα να την πιτσιλίσω στο πρόσωπο, αλλά κατάλαβα ότι δεν ήθελε και τελικά έχυσα στο στόμα της.

Μου είπε ότι θα έφευγε μετά από 2-3 μέρες. Αν τύχει και πάω προς την όμορφη Σαλονίκη, θα την τιμήσω σίγουρα και σκληρά. Καλά να περνάτε μάγκες.
Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 20, 2014
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Κόστος συνάντησης
50
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Η κοπέλα ήταν
Παθητική
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Η κοπέλα έκανε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Σεβαστός
Εγγραφή:
1 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
1.436
Πόντοι:
1.096
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού