Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 24 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η κοπέλα απλά καταπληκτική.Για υποδοχή της είχα ζητήσει να φοράει δύο καλτσάκια και ψιλοτάκουνες γόβες χωρίς τίποτα άλλο και δεν μου χάλασε χατίρι.Λίγο κουβέντα για αρχή και ξεκίνησα να της γλείφω όλο το κορμί με κατάληξη στο υπέροχο,πεντακάθαρο μουνάκι της.Την έγλειψα για αρκετή ώρα όπου το μουνάκι της έγινε μούσκεμα.Στη συνέχεια σηκώθηκα όρθιος και ξεκίνησε ένα τσιμπούκι φωτιά.Βαθύ με αρκετά φτυσίματα και καραμέλωμα όλης της περιοχής.Με τον πούτσο μου πέτρα κατόπιν δικής μου παρότρυνσης πέρασμα προφυλαχτικού με το στόμα της και ξεκίνησα να την γαμάω,εγώ όρθια και αυτήν στην άκρη του κρεβατιού ξαπλωμένη.Μετά από ένα 5λέπτο τελείωσα στο στόμα της οπού δεν άφησε σταγόνα χαμένη.Μπανάκι,social time και ξεκίνημα 2γύρου με αυτήν από πάνω.Με έγλειψε όλο και κατέληξε στον πούτσο μου όπου τον περιποιήθηκε δεόντως.Στη συνέχεια ανέβηκε από πάνω με υπέροχο κούνημα και καταλήξαμε σ'ένα πισωκολλητό οπού μετά από σφυροκόπημα τελείωσα πάνω στο κωλαράκι της.Ξανά μπάνιο,social και για 3γύρο ένα 69 που κατέληξε σ'ένα ακόμα χύσιμο στο στοματάκι της. Πέρασα υπέροχα και η Έυα ήταν καταπληκτική.Απίστευτη διάθεση,όρεξη και πρόθυμη σ'όλα.Μπορείς να συζητήσεις μαζί της για τα πάντα και τα ελληνικά της τέλεια. Θα την ξανατιμήσω σίγουρα. Υ.Γ.Είναι η πρώτη μου αναφορά και για τυχόν λάθη και παραλήψεις ζητώ συγνώμη.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 17, 2014
Διάρκεια συνάντησης
1μιση ώρα
Κόστος συνάντησης
270
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
billys24
Σεβαστός
Εγγραφή:
20 Ιαν 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
71
Likes:
804
Πόντοι:
1.060
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, RickX5

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Ιανουαρίου, 2014
Πρώτη φορά γράφει ο φίλος μας ,με τα 15 λεπτά στο φόρουμ, αλλά γράφει...αλήθειες
νΑ τα λέμε αυτά Κουλ
23 Ιανουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ετσι οπως παει με τις κριτικες βλεπω συγχωνεσυη του site με το εσκορτνιουςΚεφάλι σε τοίχο!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2