Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 164 10
Sex Studio 142914
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η κοπελα ειναι ανοιχτοχρωμη ξανθια, μακρια μαλια, φατσουλα καλη, μεγαλα σχετικα ματια, δηλωνει 21 χρωνων, απο σωματακι τα παει καλα, λιγο στην μεση εχει λιγα ψωμακια. Στην παρουσιαση με επεισε, και ειπα να περασω, δεν περημενα ομως οτι θα ειναι τοσο φολα η περιπτωση...η τσατσα ευγενεστατη, προγραμμα 40€ για γλυψιμο.
Η Λιανα μπηκε μεσα ανα χειρας μουρομαντυλα και κρεμα, συνενοηση με λιγα Ελληνικα, λιγα Αγγλικα, προκαταρτικα απων, καθως ξεντυνοταν εκλεψα μερικα χουφτωματα χωρις να στραβωσει, βυζακι μικρο τελειως, με μικρη ρωγα, επιδερμιδα σφιχτη, κωλαρακι μικρο, επεσε στο κρεβατι και με μουρομαντυλο αρχισε να σκουπιζει το μουνι της Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο! φυσικα μετα απο τετοια κινηση, ψιλοξενερωσα, απαραδεκτη, δεν υπηρχε περιπτωση να δοκιμασω το προιον το οποιο μεν ειχε πολυ ωραιο σχηματακι, αλλα μου εδωσε την επιλογη ρωτοντας με αν πηρα προγραμμα για να την γλυψω, αλλα την τριπλαρα και της ειπα οχι εσυ θα με γλυψεις, οποτε με σκουπισε με ενα μουρομαντυλο και με πιπωσε, η πιπα της μετρια προς χαλια, εβαζε αρκετο δοντι και εσπαγε τον πουτσο αχαρα, και το κακο ηταν οτι αρχισε να μου πεφτει και με τα δυσκολιας κρατουσα μια μετρια στηση, περασμα της καποτας και πριν μπω προσπαθησα να παιξω λιγο με το μουνακι της, οπου μου πεταξε την ατακα, οχι δαχτυλο, γιατι εχω αλλο προγραμμα που βαζεις δαχτυλο.!!! Κεφάλι σε τοίχο! τι σκατα.?? ποτισε η βαφη.??Χμμμ; ...εβαλε κρεμα στο μουνι της οσο παταει ο ελεφαντας, με το κιλο δηλαδη, μπηκα μεσα της και αρχισα το αερογαμημα, συμετοχη απο μερους της μηδενικη, αλαγη απο επανω που σαφως τα πηγε καλυτερα απο συμετοχη, αλλα κοπανιοταν αχαρα, και νωμιζα οτι θα σπασουμε κανα κρεβατι, μετα βιας την επεισα να σηκωθουμε στα ορθια, οπου δεν προσπαθησε καθολου να στηθει κανονικα για να την πηδηξω, λες και την πηδουσα τζαμπα, απο αγκαρεια, σαν κατι μπαζακια που τους κανεις την χαρη να τα πηδηξεις τζαμπα και ειναι ολο ιστορια, μην πω για χαλαρα.....ανταλαγμα το νοικι.!!! ....επιστροφη στο κρεβατι, στα 4αρα και με μετρια στηση να προσπαθω να χυσω, ριξιμο στα μπρουμητα με ανοιχτα τα ποδια και σφυροκοπημα αρκετο, οσπου τελειωσε το μαρτυριο μου...λεγοντας της οτι την χυνω, εεεε αρχισε κατι βογγυτα λες και την ξεμιουταρισα....Κεφάλι σε τοίχο!
Καθως ντυνοταν για να φυγει μου ειπε οτι πριν ηταν χορευτρια στο εξωτερικο, στριπτιζου δηλαδη, αλλα που με τετοιο μετριο σωμα δεν ξερω Μαλακία ...γενικα τα εκλαψα, η κοπελα δεν το εχει, δειχνει να βαριετε και ειναι στο κοσμο της, βγαζει μια ταλαιπωρια ξυνιλα οχι, αλλα σε καμια περιπτωση δεν τιμαει τα λεφτα που περνει, ξεπετα δεν την λες αλλα ψιλοκομοδινο ισως, δεν προτινετε σε κανεναν ο οποιος μετραει τα λεφτα του, και δυστηχως καπιοι θα την πατισουν και θα περασουν μεσα μαζι της...καμια σχεση με την αποδοση των κοριτσιων που φερνει το οικημα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 18, 2014
Όνομα κοπέλας
Λιάνα
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.159
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού