Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 112 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Σχολοντας απο την δουλεια και μετα απο μεγαλη αναζητηση οπου τελικα δεν βρηκα κανενα απο τα στανταρ μου και οτιδιποτε καινουργιο ειδα δεν μου εκανε το κλικ να μπω οχι απο θεμα εμφανησης αλλα απο θεμα συμπεριφορας πιο πολυ, συνεχιζα να περιφερο το σαρκιο μου απο δω και απο κει,διψασμενο για νεανικη σαρκα, και με διαφορες σκεψεις και αναμνησης οπου σαν αστραπες επεφταν μες το μυαλο μου αλλες χαρουμενες αλλες προτογνωρες αλλες τελεσιδικες... Οταν τελεσιδικη κατι σκεφτηκα δεν σημαινει πως δεν υπαρχι και αυριο...Οποτε συνεχισα την διαδρομη μου Γερο-μύστης .Ετσι μπαινο στο εν λογο δελο Ευγενεστατη η υπηρεσια οπως παντα μου παρουσιαζη την Πατριτσια..Μετριου αναστηματος ,μικρο στηθος με ωραιες θηλες,κολαρακι ποιημα,καστανο μαλλι ως τους ομους,ομορφα και καλοσχηματισμενα ποδια,πολυ χαμογελαστη με γλυκο προσοπακι και καθαρο βλεμα.Λεω θα ξαναπερασο μετα,βγαινο και κανο ενα τσιγαρο,ομολογο πως οι δυναμης μου με ειχαν εγκαληψοι ωστε να κανο αλλη αναζητηση περα απο αυτο ειμαι τρομερα επιλεκτικος αλλα δεν ηταν μονο αυτα....Το πορνοδες ενστικτο μου μου ειπε οτι θα περασο καλα..παντα το ακουο..Σπανια με χαντακονη και οταν το κανει,δεν το ριχνο στην πυρα γιατι με εχει βγαλη παρα μα παρα πολλες φορες ασπροπσωσοπο!!!Για να μην μακρυγορο λοιπον ξαναμπαινο μεσα δινο το παραβολο και περημενο στο δωματιο πολυ μικρη η αναμονη και ερχετε η πατριτσια.Ηταν πολυ χαμογελαστη με ρωτησε πως με λενε τελοσπαντον συστηθηκαμε.Παω να την αγκαλιασο στα ορθια μου λεει ξαπλοσε σαστισα λιγο , μου λεει οτι θες κανε μου απλα οχι φιλακια στο στομα,γελασα με ανακουφιση τις λεω ενοειται αυτο.[γενικα τα γλωσοφιλα σε ενα δελο δεν οδηγουν πουθενα η μπορει να οδηγησουν σε λαθος διαδρομες..οποτε οταν δεν τα κανουν με ανακουφιζι...αν τα κανουν τα ακολουθο δεν αντιστεκομε...Μεγάλο χαμόγελο]Αρχιζο να την φιλαο στο κορμι στα βυζακια της,εκηνη ανταπεδιδε ομορφα και τρυφερα ,μου εκανε και κατι σαν ισπανικο,μαρεσε αλλα τις λεω βαλε μου προφυλακτικο,πιπα πολυ καλη υγρη βαθια και απαλη,σε πολυ λιγες στιγμες πιο δυνατη αλλα μαρεσε.Τις λεω ελα στην κανονικη σταση αμεσος και ηρθε,ανοιξε τερμα τα ποδαρακια της.Ενα πολυ συμαντικο για μενα,μαφησε να βαλο μονος μου την πουτσα μου μεσα στην τρυπουλα της...ετσι και εκανα της τον καρφοσα την επιασα απο της γαμπες και αρχισα να γαμαο γρηγορα ,αναστεναζε εντονα και αληθοφανες πολυ.Της χαιδευα την κλητοριδα,την κοιλια τις,τους μαστους της,τις αρεσε αναστεναζε πιο εντονα,με την γλωσσα του σωματος της ηθελε να την αγκαλιασο καθος την γαμαο...Ετσι και εκανα την πηρα αγκαλια αναστεναζε στο αυτι μου,εγω ειχα πιαση τα βυζακια της και τα ρουφουσα..τις αρεσε..μετα την παιρνο αγκαλια σφιχτα,εκηνη συνεχιζε να αναστεναζι στο αυτι μου..Αρχισα να γαμαο ολο και πιο δυνατα..και να αναστεναζο πιο εντονα ,,,και εκηνη ανεβαζε ρυθμους μαζι με μενα και φανηκε σαν να χυσαμε μαζι..πιος ξερει μπορει και ετσι να εγινε.....μειναμε αγκαλιασμενοι για λιγο και μετα σηκοθικαμε.Τις ειπα οτι μαρεσε πολυ και οτι ειναι πολυ καλη και κατι αλλα δικα μου οπου συμφωνησε και με ενθουσιασε πολυ αυτο[τυποι μου δεν θα τα πω αυτα εδω για ευνοητους λογους]Τις ειπα πως θα ξαναπαω πολυ συντομα διοτι περασα πολυ καλα και ειναι γενικος του τυπου μου και εμφανησιακα και απο θεματα συμπεριφορας.Κουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 18, 2014
Όνομα κοπέλας
Πατρίτσια
ISINAS
Μέγας
Εγγραφή:
17 Σεπ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
57
Likes:
6.406
Πόντοι:
3.636
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 LanciaRallye037

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Ιανουαρίου, 2014
Τύπε πέρασες καλά εσύ αλλά εμάς μας βγήκαν τα μάτια!
24 Ιανουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Για πλάκα το κάνεις η είσαι όντως τοσο ανορθογραφος;Χμμμ;
25 Ιανουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ουτε σε γουορντ τα βαζο, γραφο πολυ γρηγορα σαν αστραπη, και δεν νοιωθο σε καμια περιπτοση οτι ειναι τοσο αναγκαιο να συγκεντροθο για να γραφω σωστα την ορθογραφια...παντος μονο τα ορθογραφικα μου μπορειτε να κρινετε,τιποτε αλλο και μαρεσι αυτο.....τυποι μου!!!Αλοστε τι αλλο να κρινεις οταν ολα τα αλλα ειναι τοσο τελεια....
22 Φεβρουαρίου, 2014
Τύπε σαν να περιγράφεις τη δική μου συνάντηση με την εν λόγω κορασίδα!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4