Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 320 10
Sex Studio 488347
Γενική βαθμολογία
 
3.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Ο ορισμός της ξεπέτας...

Η παρούσα κριτική αποτελεί ένα φάρο για να μη ναυαγήσει το 50άρικό σας.
Ήμουν μοιρασμένος μεταξύ 2-3 επιλογών αλλά επειδή μου κάνουν κέφι τα πετίτ/ μινιόν με βύζους είπα να ξανα-εξετάσω μια παλιά καλοκαιρινή συνεύρεση μαζί της.
Έτυχε να βρίσκομαι ταιριαστή απογευματινή ώρα στο πλατύσκαλο και κτυπώντας το κομβίον, πέρασα τη διπλόπορτα (ούτε σε τράπεζα να έμπαινα...με κόκκινο και πράσινο λαμπάκι).
Οι αγωνιζόμενες ήταν

-Η Ίνα που είχα δοκιμάσει στο Ντελούξ προ μηνός, παλτό που ως πρακτική έχει να στήνεται άγαρμπα αποφεύγοντας τη διείσδυση και καθόλη τη διάρκεια κρατάει το προφυλακτικό ''υποτίθεται'' αλλά εμποδίζει την απρόσκοπτη παλινδρομική κίνηση...ξενέρα δηλαδή.

&

-Η Κέντυ, που τελικά επέλεξα με γνώμονα την συμπαθητική προτύτερη εμπειρία μαζί της.

Στα του αγώνος τώρα που σίγουρα ενδιαφέρουν κι εσάς. Μπαίνει μέσα στο δωμάτιο φούρια μαντόνα ένα στυλ, προκαταρκτικά όπως τριψιματάκια κλπ ανύπαρκτα.Κουβέντα πεζοδρομιακή και ντεμοντέ, ξενερωτική θα έλεγα. Εγώ ήμουν ήδη ντούρος με τη σκέψη και τη φαντασία, αλλά αυτό δε σήμαινε ότι δε θα εκτιμούσα μια κάποια σαγήνη παραπάνω. Τουναντίον. Άμπερ...Νίχτς!
Βάζει καπότα στο στόμα και με στυλ επίδοξης Σέριλυν Φεν από το Twin Peaks, μου τη φοράει άγαρμπα και πρόχειρα...κακό σημάδι σκέφτηκα. Κάνει μια πίπα επιπόλαιη σε άρπα ΄κόλλα ρυθμό, αν μπορούσε να με τελειώσει με το βλέμμα, νομίζω πως ήταν κι η επιδίωξή της, θα το έκανε, αλλά ήμουν κι ''απαιτητικός'', ήθελα να τη γαμήσω κιόλας.
Στο 20ο δευτερόλεπτο ψευτοπίπας μου λέει έλα και στήνει τον κώλο της, της λέω όχι έχω άλλη στάση ως ορεκτικό, μου λέει ναι αλλά η ώρα περνάει και δεν έχεις χρόνο...κυττάω το ρολόϊ κι είναι μέσα μόλις 3 λεπτά.

Τέτοιο βυζί και να μην αφήνει κάποια να το αγγίξεις, μαλάξεις, πιάσεις...άσε κοπελιά, κάτσε σπίτι και δες Πρετεντέρη και Τρέμη.

***
Εδώ αν έβγαινα με κόκκινη κάρτα στη μούρη της θα έπαιρνα πίσω τα λεφτά μου; Το αφήνω στη διεύθυνση, στο κοινό και στην παρά-λογική κι οικονομία.
***

Ξεκινάω να τη γαμάω πισωκολλητά ζητώντας της να σταματήσει να κουνιέται σαν κλαπατσίμπαλο γιατί με ξενερώνει και δε μου κάνει κέφι, στραβώνει, την πατάω κι εγώ ένα γρήγορο ξέσκισμα και χύνω να τελειώνω γιατί ήθελα να σηκωθώ να φύγω αλλά τουλάχιστον να αδειάσω το ζουμί μου.
Το κομοδινάκι έφυγε με ύφος.

Κρίμα που δεν πήρα προχθές (δεν μπορούσα δηλαδή) το δίδυμο που ίσως είχε ενδιαφέρον για πειραματισμό κι είναι κι οι δύο καλές στην υπηρεσία τους, Αλίσα-Μπιάνκα της αλυσίδας. Κέντυ ούτε φωτογραφία μου δε θα βάλω να τη βλέπει.

Συνολικός χρόνος 6 λεπτά στο δωμάτιο για 50 ευρώ με τη δεσποινίδα Ξεπετίδου.

Δεν λέω ότι φταίει η διεύθυνση, αλλά η κοπέλα φταίει στο ακέραιο με την απαράδεκτη, άκρως αντι-επαγγελματική της συμπεριφορά και τις πενιχρές όλο μη αντιδράσεις της.

Συνιστώ στους συναγωνιστάς να σώσουν τα 50άρικά τους και να κωφέψουν στις διθυραμβικές κριτικές και ποστς που υπάρχουν εδώ γύρω.
Μεγάλη γκέλα, αλλά καμμιά φορά συμβαίνουν για να λειτουργούν ως φάροι για τους ανυποψίαστους.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 17, 2014
Όνομα κοπέλας
Κέντυ
Α-Ω
Σπουδαίος
Εγγραφή:
15 Σεπ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
3.670
Πόντοι:
2.777
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, Dirty69

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Ιανουαρίου, 2014
Αν είχες διαβάσει κριτικές φίλε μου θα ήξερες ότι η συγκεκριμένη είναι γνωστή ξεπέτα. Και όπως βλέπω, όσο περνάει ο καιρός όχι μόνο δε βελτιώνεται αλλά υποτροπιάζει.
P
px75
19 Ιανουαρίου, 2014
px

την είχα πάρει το καλοκαιράκι κι ήταν κλάσεις καλύτερη από ότι προχθές.
Δε ρίχνω πάντα βάρος στις κριτικές γιατί σε αρκετές περιπτώσεις έχουν το προσωπικό χούι του καθενός εδώ μέσα, όμως υπάρχουν κι αντικειμενικότητες που δύσκολα αμφισβητούνται.

Όσο περνάει ο καιρός κι αυξάνεται η υποτροπή της, τόσο δε θα προτιμάται από κανέναν πελάτη.
19 Ιανουαρίου, 2014
kαλημερα φιλε πολυ κριμα για το χαμενο50ευρω προκειτε για αλλη μια τρισαθλια συμπεριφορα απο τυχαρπαστη αχρηστη κοπελα ερασιτεχνη που νομιζει οτι μπορει ανοιγει τα ποδια και να παιρνει τα φραγκα ετσι για πλακα εμεις οι ιδιοι πρεπει να ριξουμε τις τιμες με μποικοταζ αν σκεφτουμε οτι το 50ευρω δεν το βγαζουμε πια μεροκαματο
+1 στην κριτικη που θα γλυτωσει πολλους απο την απωλεια50ευρου
19 Ιανουαρίου, 2014
Δρατομαι της ευκαιριας να επαναλαβω οτι ακομα και στα καλα σπιτια και απο τις καλες κοπελες πρεπει να ζηταμαι εκπτωση.
Παντου οι τιμες εχουν πεσει, οσο για τα μεροκαματα ας μη το συζηταμε.
Αν τα στουντιο δεν θελουν να καταληξουμε ολοι στο Μεταξι και στη Φυλης πρεπει να ριξουν της τιμες.
20 Ιανουαρίου, 2014
Εγώ να προσθέσω ακόμα ότι η συγκεκριμένη αλυσίδα,έχει κοπέλες τέτοιου είδους -ξεπέτες δηλαδή- στο μεγαλύτερο ποσοστό.Τώρα το ξέρουν οι μαγαζάτορες,δεν το ξέρουν ? Τους νοιάζει,δεν τους νοιάζει ???..Παλιότερα και μιλάω εν έτη '08 '09 είχε πολύ καλές κοπέλες - όχι όλες- αλλά σε μεγάλο ποσοστό,οι οποίες τιμούσαν τα χρήματα που έπερναν και προσωπικά είχα δώσει πολλά φράγκα σε Τριγγέτα,Συγγρού και Ισμήνης.Τα τελευταία χρόνια,δυστυχώς ούτε απ΄έξω...
20 Ιανουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

καλησπερα επισης παρατηρηστε το υφος και την αλλαζονεια που εχουν σε αυτη την αλυσιδα οι κοπελες προσφατα που ειχα παει με ενα φιλο οταν τους ειπε για καλιτερη τιμη τον κοιταζαν σαν εξωγηινο αντε να χαθουν οι παλιο καταβοθρες σα δε ντρεπονται λιγο δεν αξιζει να δωσει κανεις50ευρω σε τετοιες ξεπετες
21 Ιανουαρίου, 2014
Τελικα δεν ηταν κεντα, 5φυλια βγηκε.....

Σχετικα με τις τιμες που γραφουν οι συναγωνιστες παραπανω, στην αλυσιδα αυτη πρακτικα το μινιμουμ δεν ειναι 50ρικο, απο 70 ξεκινανε τα προγραμματα με τα οποια εχεις καποιες πιθανοτητες να παρεις υπηρεσιες ανω του μετριου.
Στο 50ρικο προλαβαινουν να τελειωσουν μονο οι κατακαυλωμενοι πιτσιρικαδες, γιατι στο 10λεπτο πρεπει η κοπελα να εχει βγει απο το δωματιο.
Το δυστυχως της υποθεσης ειναι οτι φερνουν κουκλαρες και τις χαλανε με λαθος εκπαιδευση.....Εγω πλεον, παροτι τα μαγαζια τους με βολευουν πολυ(δυο στο 5λεπτο απο το σπιτι και αλλα δυο στο 5λεπτο απο το γραφειο) μονο στο ιντερνετ χαζευω τις γυναικαρες που φερνουν. Ψωνιζω αλλου.
21 Ιανουαρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

καλησπερα φιλε 911-toninno εγω προσωπικα πιστευω οτι αυτα τα λεφτα ειναι υπερβολικα παρα πολλα δηλαδη συμφερει περισσοτερο να πληρωσεις 100 για μια ωρα με κοπελλα απο γραφεια παρα να δωσεις50 και70ευρω για 5-10λεπτα να δειτε οτι σε λιγο καιρο θα κλεισουν δεν εχουν μελλον με αυτη την πολιτικη οση διαφημιση και να κανουν επιτελους σε μια χωρα με 30%ανεργια και τοσες περικοπες στα εισοδηματα ποιος θα δινει αυτα τα λεφτα τι να λεμε τωρα καλη συνεχεια
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8