Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 88 10
Sex Studio 126358
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Απογευματινο περασμα απο Χοτ Βιλλα.
Σημερα συναντησα την Συλβια,νταρντανα με 6 αρια φυσικοτατα βυζομπαλα με τεραστιες ρωγες,μετριο/συμπαθητικο προσωπο,καστανο καρε μαλλι,εμφανιστηκε στο σαλονι με μαυρο μεσοφωρι (το οποιο καλυπτει επιμελως την κοιλια της).Εθνικοτητα δεν ρωτησα.Γενικως η κοπελα εχει τα κιλα της,αλλα οποιος δεν εχει προβλημα με αυτο (π.χ. εγω) προχωραει αφοβα.Κατσικογάμης
Πηρα απλο προγραμμα (30)
Δωματιο αψογο,καθαρα σεντονια,πετσετα,αφρολουτρο,ζεστα νερα,θερμανση στο δωματιο,ολα κομπλε.Κουλ

Συλβια ηρθε σε μενα (αφου προηγειτω αλλος συναγωνιστης), με καλη διαθεση,ανταλλαξαμε καποιες κουβεντες γνωριμιας κ περασαμε κατευθειαν στο ψητο...μου προσφερε ελευθερα να παιξω,να χαμουρεψω κ να γλυψω τα υπερτατα βυζομπαλα της,ειχαμε καποια φιλακια στο στηθος μου,βυζοτριψιμο κ περασαμε στην πιπα...καλη πιπα,με εμφαση σε κορμο κ βαλανο,τον ρουφηξε καλα κ με διαρκεια,μου χαΐδεψε κ το οσχεο καλα,με καυλωσε δυνατα...Κατσικογάμης
Δυο στασεις:ιεραποστολικο,οπου ανοιξε διαπλατα τα ποδια της,ειχα προσβαση τελεια στην μουναρα της,την σφυροκοπησα με διαρκεια σ αυτην την σταση,ενω παραλληλα την χαμουρεψα αρκετα...
Πισωκολλητο,επισης στηθηκε τιμια,τον εφαγε καλα....λιγο πριν τελειωσω,ψιλοσηκωθηκα σε σταση καθισμα (οι παλιοι το θυμουνται απο τον Ελληνικο στρατο -sic) κ τελειωσα δυνατα μεσα στην μουναρα της...στραγγιξα,βγηκα,λιγο social κ τερμα.

Αρκετα καλη καταθεση,με εφτιαξε ασχημα με τις βυζαρες της (μεσα στο δωματιο) κ σαφως θα ξαναπαω εαν προλαβω μεχρι την Τεταρτη.
(η Ελενη εχει περιοδο)
extra μικρο-tips θα στειλω σε παλια μελη...τα περισσοτερα σας τα ειπα.Σπασίκλας
Να γαματε, ειναι υγεια.Κατσικογάμης

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 18, 2014
Όνομα κοπέλας
Σύλβια
dimmits
Τιμημένος
Εγγραφή:
2 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
183
Likes:
3.071
Πόντοι:
7.305
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jimy.m.

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Ιανουαρίου, 2014
+1..........@dimmits,εννοείται...Γερο-μύστης
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1